Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Nakupování, pěkné získat slevy v obchodech. Za tímto účelem vydávají prodejny speciální slevové karty. Některé banky nejsou daleko a nabízejí odměny za své karty. Sberbank také nabídla svým zákazníkům speciální nabídku, ale jak se bonusy získávají.

Bonusový program Děkuji ze Sberbank

Návštěvou pobočky finanční organizace nebo návštěvou webu se můžete dozvědět, jak přesně se body získávají, děkuji od Sberbank. Účast na akci vyžaduje základní registrační postup:

ATM

 1. Vložte do zařízení bankovní kartu;
 2. Zadejte PIN;
 3. Přejděte do hlavního menu a vyberte záložku "Bonus Program";
 4. Přidat mobilní číslo;
 5. Expresní souhlas s účastí v kampani.

Systém online služeb

 1. Připojte svůj osobní účet a zadejte jej;
 2. Vyberte příslušnou sekci;
 3. Zadejte číslo buňky, platnou e-mailovou adresu;
 4. Potvrďte svou ochotu účastnit se kampaně.

Bonusový program Děkuji ze Sberbank lze uchýlit k majitelům okamžitých vydavatelských průkazů, ale mohou se zaregistrovat pouze po pěti bankovních dnech od data vydání plastu. Banka spolupracuje s řadou obchodních a servisních institucí. Řada z nich nabízí pouze odměnu za nákupy, zatímco jiné, kromě přijímání, dávají příležitost k jejich využití. Kompletní seznam partnerských společností naleznete na oficiálních stránkách bankovní instituce na internetu.

Body

Body Děkujeme ze Sberbank - virtuálních platebních prostředků, pokud se vyjadřujete obrazně, s nimiž můžete platit za nákupy v maloobchodních prodejnách, které jsou bankovními partnery při propagaci. Výše úspor není omezena, ale zjistit, kolik jich je, možná prostřednictvím SMS, jejichž text by měl obsahovat slovo „Děkuji“ a poslední čtyři číslice karty. Jejich číslo můžete sledovat pomocí mobilní aplikace pro iPhone nebo v počítači.

Jak to funguje

Význam propagační nabídky je velmi jednoduchý - účastníci programu Děkujeme ze Sberbank musí platit plastovou kartou banky jakékoli kategorie (výjimky jsou karty Aeroflot a MTS, protože se účastní dalších akcí). Je třeba poznamenat, že propagace nemá žádné konkrétní termíny, i když původně byla načasována na 170. výročí otevření první pobočky.

Jaké bonusy jsou udělovány za Děkuji ze Sberbank

Pokaždé, když budete platit za nákup nebo službu, bude vám účtována bankovní karta. Promo akce platí pouze na území Ruska, ale pro výpočet odměny můžete platit i v zahraničí. Je důležité vědět, že poplatky nejsou platebním prostředkem, proto nemohou být převedeny na hotovost nebo připsány na jiný účet.

Po kolik je účtováno

Někdy je situace, kdy držitel karty zaplatil za zboží a bonusové jednotky na účet nepřišli. To není hrozné, protože podle smlouvy se body započítávají do pěti pracovních dnů. Akruální odměny Děkujeme od společnosti Sberbank za mimořádně velké akvizice (ve výši více než 15 000 rublů) probíhající po dobu 40 dnů. Případy, kdy odměna nebyla připsána až do jejího odhalení.

Kde jsou účtovány poplatky

Podmínky od Sberbank nepodléhají přísným požadavkům na účastníky programu. Platba za nákupy je povolena nejen v reálných objektech služby, ale i online. Pokud se z nějakého důvodu zboží nehodilo, pak jeho návrat nastává v souladu se zákonem. V tomto případě nemůžete získat peníze za zboží. Bonusové body vynaložené na nákup zboží jsou vráceny zpět na účet.

Jak akumulovat bonusy Děkuji ze Sberbank

Doba platnosti bonusů Děkujeme ze Sberbank není omezena na žádný časový rámec. Měli bychom mít na paměti, že pokud nebudete plast používat rok, nahromaděná částka odměny hoří. Pokud uplynula doba platnosti plastu, budou přijaté bonusy převedeny na nově vydanou kartu. Mohou utratit nebo nadále šetřit. Pokud klient vlastní několik karet, pak budou připsány na jeden účet.

Je možné sledovat, jak se bonusy Děkuji ze Sberbank hromadí prostřednictvím osobního účtu v systému online služeb nebo v platebním terminálu. Je důležité vědět, že banka nevybírá bonusy za následující operace:

 • pro placení internetu, telefonních, inženýrských služeb;
 • pro výběr hotovosti v bankomatech nebo bankovních pokladnách;
 • za výplatu pokut a jiných plateb z výkonných dokumentů;
 • při placení školného;
 • při doplňování virtuální peněženky.

Jak se dostat

Jediný způsob, jak získat bonusy Děkujeme Vám ze Sberbank je bezhotovostní platba prostřednictvím bankovního plastu v obchodech a dalších místech, kde můžete platit bankovním převodem. Po registraci do systému budou na účet připsány samotné bonusy. Nemusíte dělat nic zvláštního, stačí platit prostřednictvím terminálních akvizic, za které finanční instituce zaplatí polovinu každého z nich.

Jak získat bonusy Děkuji

Navíc si můžete vydělat bonusy, díky Sberbank je to možné několika způsoby. Kromě toho, že finanční instituce připadá na polovinu procenta, jsou pro nové účastníky kampaně poskytovány další pobídky. Během prvních tří měsíců se pro každou plastickou operaci třikrát zvýší procentní podíl. Po uplynutí této doby obdrží odměnu stejně jako ostatní účastníci akce.

Sberbank má partnery účastnící se akce. Pokud si je od nich zakoupíte, navíc k polovině jednoho procenta slíbeného bankou budou zákazníci navíc připočítáváni k bonusu prodejního místa, který může být někdy zvýšen na 50%. Mezi partnery patří nejen obchody, ale i restaurační řetězce, cestovní kanceláře, autopůjčovny, prodejny nábytku atd.:

 • Burger King;
 • Kari;
 • Russian Airlines;
 • Wildberries;
 • Euroset;
 • Pyaterochka.

Seznam partnerů neustále roste o nové účastníky, takže můžete najít aktuální body na oficiálních stránkách finanční instituce nebo kontaktovat operátora na jediném čísle po celém Rusku. Budou také odpovídat na otázky o produktu. K tomu budete muset zavolat přístupový kód, který byl vydán během registrace. Je třeba poznamenat, že v některých obchodních objektech můžete nejen hromadit bonusy, ale také platit body za službu nebo produkt.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: