Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Většina moderních plastových karet nahradila tradiční peněženky. Existuje několik typů karet, z nichž každá má své vlastní vlastnosti a dává držiteli různé možnosti. Například debetní karta Sberbank se může lišit platebním systémem, servisním poplatkem a dalšími možnostmi.

Co je debetní karta

Většina Rusů je již vlastníkem plastů, což jim umožňuje udržet si vlastní peníze, platit za nákupy v obchodech a posílat peněžní převody. Tyto karty se nazývají debetní karty. Majitel plastu může nakládat pouze s částkou, která nepřekročí zůstatek vlastních prostředků klienta. Co znamená debetní karta - žádná kreditní linka.

Držitel však může z technických důvodů jít do minusu:

 • odepisování peněz za služby nebo související služby;
 • konverze;
 • výběr hotovosti v bankomatech třetí strany.

Jak získat debetní kartu Sberbank? Musíte přijít s pasem do pobočky finanční instituce, vybrat příslušnou možnost a vyplnit příslušnou aplikaci. V současné době mohou všichni občané Ruské federace starší 18 let a někdy 14 let obdržet osobní kartu. Plast může být použit pro platy, stipendia, dávky nebo důchody. Většina obchodů, lázní, restaurací, čerpacích stanic podporuje platby prostřednictvím terminálu.

Karty Sberbank - typy

Tato finanční instituce je největší v Ruské federaci a svým zákazníkům nabízí největší výběr karet. V Sberbank si můžete objednat multicurrency, overdraft, mládež, sociální a jiné typy. Klienti Sberbank Ruska PJSC věří, že nejlepší debetní karty lze zakoupit pouze v pobočkách této finanční instituce. Pro jednotlivce je obrovský výběr produktů a různé služby.

Když přemýšlíte o tom, kterou debetní kartu si vybrat, zvažte účel objednání produktu, finanční situaci klienta, příležitosti, životní styl a další faktory. Výběr karet je velký, ale všechny jsou vyrobeny na základě jednoho ze dvou mezinárodních platebních systémů. Maestro - plast, který platí pouze na území Ruské federace. "Visa" a "Master Card" se liší pouze programem akruálních bonusů, územní prevalencí a provizí za konverzi do americké nebo evropské měny.

Mládež

Tato finanční instituce je v současné době jedinou, kde můžete získat personalizovaný plast od 14 let. Debetní karta pro mládež Sberbank je určena pro Rusy ve věku od 14 do 25 let. To se odlišuje od klasického o malé náklady na údržbu - pouze 150 rublů ročně. Poplatky za výběr hotovosti prostřednictvím bankomatu nejsou poskytovány. Kromě příznivých podmínek stojí za zmínku, že produkt je navržen tak, aby vyhovoval potřebám mladých lidí, proto je vhodný pro stipendia, platy, transfery, platby za nákupy v obchodech a na internetu.

Visa Classic

Vydání tohoto plastu dává majiteli výhodu - je možné použít spořitelní kartu za stejných podmínek jak v Rusku, tak v zahraničí. Denní limit pro výběr hotovosti je 150 tisíc rublů. Operace je zdarma. Karta Sberbank Visa Classic může být plat, firemní nebo osobní. Při inkasu v bankomatu třetí strany poskytuje procentní částku + provize. Náklady na roční údržbu činí 750 rublů. Klient může spojit Sberbank online, „Děkuji ze Sberbank“ bonusů, přijímat dary z platebního systému.

Z výhod debetní karty Visa Classic:

 1. Pomáhá šetřit peníze na cestách, doma, v práci. Můžete získat plat, stipendium na účet, místo jiných osobních prostředků.
 2. Placené plasty můžete platit za nákupy s dolarem, rublem a dalšími cenami po celém světě (banka automaticky převádí prostředky, což pomáhá držiteli výrazně ušetřit).
 3. Kartový účet je multicurrency, takže si můžete vybrat peníze na území všech zemí v jakékoli měně.
 4. Je zde možnost vystavit další debetní bankovní karty.
 5. Pro některé zákazníky banka nabízí otevření kontokorentu (výhodná úvěrová linka, díky čemuž může plastový držák v určitém množství vstupovat do minus).

Okamžité

Registrace karet Sberbank zpravidla vyžaduje určitý čas. Kolik čekat závisí na výrobku, který se vyrábí. Pokud potřebujete plast naléhavě, můžete spustit kartu Momentum, která je vydána ve stejný den. Instantní karta Sberbank není registrovaná. Maestro Momentum můžete získat ihned po podpisu smlouvy o bankovních službách.

Plast se liší od ostatních tím, že působí pouze na území Ruské federace. Zákazníci nebudou moci využít své peníze v zahraničí. Debetní karta je však vydávána zcela zdarma a banka neúčtuje poplatek za roční údržbu. Plast je vhodný pro placení za nákupy přes internet, v obchodech, odesílání převodů a mnoha dalších operací.

Osobní

V předložené finanční instituci jsou Rusům k dispozici různé typy karet. V závislosti na účelu výrobku, tarifu, času registrace lze kartu personalizovat a nenulovat. V prvním případě se na plast aplikuje jméno a příjmení majitele a ve druhé nejsou informace o držiteli karty. Jmenná karta Sberbank se vyznačuje vysokým stupněm elektronické ochrany klientských prostředků a zvýšenými limity transakcí na účtu. Kromě toho, plast s údaji majitele je k dispozici po dobu 10-14 pracovních dnů (non-nominální vydané okamžitě).

Jak podat žádost o debetní kartu Sberbank - musíte podat žádost osobně na pobočce nebo online. Takový plast může být platebním systémem Visa nebo Mastercard. Po aktivaci a připojení mobilní banky je správa účtu dostupná všem zákazníkům prostřednictvím služby Sberbank Online. Cena služby závisí na typu karty a balíčku služeb, které jsou s klientem spojeny.

Mastercard

Někteří klienti Sberbank Ruska nerozumí rozdíl mezi kartami Mastercard a Visa. Liší se pouze v platebních systémech a promo akcích, kterých se může zúčastnit majitel plastů. Debetní kartu Mastercard lze navíc vydávat pouze prostřednictvím pobočky banky (online žádosti jsou přijímány výhradně pro vízum). Výhodou produktu je absence poplatků za přepočet devizových transakcí.

Zlato

Velké možnosti, než majitel otevře Zlatou kartu. Kreditní karty jsou poskytovány pouze těm, kteří získali dobrou pověst a debetní kartu lze použít jako plat nebo osobní. Účet otevřená měna nebo rubl, na žádost klienta. Plast je vybaven elektronickým čipem a bezkontaktním platebním systémem. Sberbank Gold Card je vhodná pro platby a výběry ve všech zemích světa. Všichni držitelé obdrží podporu v kontaktním centru po celý den. Vydání debetní karty v případě ztráty je provedeno bezplatně.

Dárek

Další možností pro debetní karty této finanční instituce je předplacená karta. Plast je vyráběn na základě mezinárodního platebního styku Visa. Významnou nevýhodou výrobku je neschopnost vydělat peníze z účtu nebo dobít kartu. Kromě toho stojí za zmínku, že kartu nelze použít k úhradě zboží v zahraničních internetových obchodech a při cestování mimo Ruskou federaci. Dárkový poukaz od Sberbank s nominální hodnotou 1-15 tisíc rublů. Plast není platný déle než 12 měsíců od data registrace.

Jak získat kartu Sberbank

Existuje několik způsobů objednání debetní karty Sberbank Ruska. Nejdříve můžete podat žádost v nejbližší pobočce finanční instituce. Další možností, jak si pořídit kartu Sberbank, je objednat si ji prostřednictvím oficiálních webových stránek. K tomu vyplňte elektronický zákaznický profil. Jak dlouho trvá výroba závisí na vybraném produktu.

Objednejte online

Moderní lidé nemají bez internetu, tak mnoho služeb a možností jsou k dispozici on-line pro Rusy. Například, jak vydat kartu Sberbank přes internet:

 1. Navštivte oficiální webové stránky instituce.
 2. Vyberte vhodnou možnost mezi navrhovanými produkty.
 3. Vyplňte online formulář žádosti.
 4. Čekání na připravenost k odeslání SMS zpráv.
 5. Dostaňte se do prostoru.

Kolik je karta Sberbank

Každý, kdo si objednal debetní kartu, je důležité vědět, kdy je plast uvolněn. Doba zhotovení karty Sberbank závisí na typu objednaného produktu. Například, Maestro Momentum je dán majiteli v den odvolání, a klasické nominální karty jsou dělány 1-2 týdny. Nejdelší bude muset čekat na plasty s individuálním designem - 2-4 týdny.

Aktivace

Po obdržení debetní karty ji klient nemůže ihned použít, nejprve je třeba aktivovat plast. Sberbank automaticky aktivuje kartu v den následující po jejím vydání majiteli. Chcete-li nástroj použít v den přijetí, musíte jej aktivovat v bankomatu. Chcete-li to provést, zadejte kód PIN a vyžádejte si zůstatek.

Kolik stojí služba platební karty Sberbank?

Dalším problémem, který znepokojuje všechny držitele debetních karet, je roční poplatek za vedení účtu. Sazba závisí na vybraném produktu. Náklady na servis karet Sberbank:

 • Momentum, Maestro social - zdarma;
 • Maestro, Visa Electron - 300 rublů;
 • Mládež - 150 rublů;
 • Visa Classic / MasterCard Standard - 750, pak 450 rublů;
 • „Dej život“ - 1000, pak 450 rublů;
 • Aeroflot - 900, pak 600 rublů;
 • MasterCard / Visa Gold - 3000 rublů.

Video

Recenze

Eugene, 28 let

Mám klasickou kartu s individuálním designem. Výroba proběhla přes internet a výroba trvala 3 týdny. Náklady na údržbu 750 rublů za rok, 500 rublů bylo odepsáno pro návrh. Za nákupy zaplacené kartou se udělují bonusy „Děkuji“. Převod peněz, účtenky - vše je k dispozici v aplikačním i internetovém bankovnictví.

Polina, 29 let

Používám zlatou kartu Sberbank Ruska Aeroflot. Služba je drahá, ale na nákupy jsou bonusy, které lze vyměnit za prémiovou letenku. Je velmi výhodné, že konverze probíhá automaticky v eurech, librách, dolarech a jiných měnách v zahraničí. Hotovost může být odstraněna kdekoli na světě bez zotročení provizí.

Elizaveta, 37 let

Dostal jsem mzdový účet v práci a vydal kartu Maestro. Po dobu 5 let obdržela mzdy za plasty, placené v obchodech, používá mobilní banku. Roční údržba je pouze 300 rublů. Je škoda, že po uplynutí doby platnosti nového plastu mi to nebude dáno, protože takové karty přestaly být vydávány.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: