Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Pro každého majitele zařízení Apple je nedílnou součástí systému osobní Id. Poskytuje přístup k úložišti Itunes, obchodu App Store, který umožňuje vytvářet záložní kopie, které umožňují přenášet data z jednoho zařízení do druhého. Člověk může zapomenout na své Id a pak je třeba provést obnovení hesla Apple.

Co dělat, když jsem zapomněl Apple

Společnost se snaží spojit všechna zařízení do jedné sítě, takže osoba může přistupovat k souborům, datům, sedět u počítače, používat tablet nebo iPhone. Chcete-li zadat aplikaci ze všech těchto zařízení, budete potřebovat jeden přihlašovací / kódový pár, ale co když uživatel zapomněl heslo Apple nebo osobní identifikátor? Všechna zařízení, pokud je máte alespoň jednou přihlášena k účtu, uložte své ID. Pokyny ke sledování Apple ID:

 • přejděte na "Nastavení";
 • otevřít některý z oficiálních obchodů (appstore nebo aytyuns);
 • Pokud jste se již dříve přihlásili, zobrazí se vaše ID.

Pokud tato metoda nepomůže, služba technické podpory společnosti připravila několik možností, jak obnovit heslo id Apple:

 1. Pomocí e-mailu, který jste zadali při vytváření účtu.
 2. Obnovte pomocí kontrolních otázek.
 3. Prostřednictvím služby dvoufázového ověřování (pokud jste ji dříve aktivovali).

Jak zjistit své Apple ID a heslo

Jedním z nejjednodušších způsobů, jak si pamatovat Apple ID, je dvoufázový test. Pro ochranu iPhone vyvinula společnost systém, který zlepšuje ochranu telefonu. Aby tato položka fungovala, musíte ji předem aktivovat. Postup je následující:

 1. Přejděte na kartu „My Apple ID“, zadejte identifikátor, klikněte na slova „Reset password“, klikněte na „Next“.
 2. Otevře se další stránka, musíte na ní napsat ověřovací klíč. Mělo by být zaznamenáno s vámi, bylo odesláno při nastavení dvoufázového testu. Určete zařízení, na kterém má kód přijít.
 3. Zadejte kód odeslaný do počítače a vytvořte nové heslo.
 4. Pokud dojde ke ztrátě ověřovacího kódu, zbývá pouze kontaktovat podporu uživatele.

Jak obnovit Apple ID a heslo e-mailem

Registrace iPhone v systému je vždy prováděna se zařízením vázaným na e-mailovou schránku. Následující způsob, jak obnovit heslo ID aplikace Apple, vám to umožňuje rychle a snadno, pokud máte přístup k e-mailu. Stačí zadat dopis s žádostí o heslo. Postup se skládá z několika kroků:

 1. Přejděte na stránku správy účtu, klepněte na odkaz Obnovit heslo. Nachází se v horní části obrazovky.
 2. Zaškrtněte políčko vedle možnosti Ověřování e-mailů. Klikněte na tlačítko "Další", zadejte e-mailovou adresu, kterou jste zadali při registraci.
 3. Měla by existovat zpráva, ve které jsou uvedeny pokyny, jak obnovit ID a nahradit heslo.

Jak obnovit Apple ID odpovědí na testové otázky

V případě nedostatečného přístupu k e-mailu mohou být ztracené osobní údaje pro vstup služeb společnosti obnoveny jinou metodou - správně odpovídat na testové otázky. Chcete-li to provést v zařízení iPhone, postupujte takto:

 1. Přejděte do správy účtů, v pravém rohu klikněte na tlačítko Obnovit heslo.
 2. Tentokrát zaškrtněte políčko vedle položky Odpovědět na kontrolní otázky. Klikněte na tlačítko "Další".
 3. Systém vás požádá, abyste napsali své identifikační číslo, zadejte datum narození, odpověděli na otázky. Všechny byly vytvořeny při registraci účtu.
 4. Měli byste znát odpovědi, pokud je vše zadáno správně, bude mít možnost nastavit nové heslo účtu.

Někdy se uživatelé obávají bezpečnosti dat, že vytvářejí otázky, na které nemohou sami odpovědět. I když si nepamatujete jen jednu ze správných možností, budete muset problém vyřešit pomocí zákaznické podpory společnosti. Odvolání může být provedeno z odpovídající stránky, například, když appstor. Znovu otevřete odpovědi na otázky, ale naznačte, že si některé z nich nepamatujete. Pro potvrzení požadavku musíte vyplnit formulář. Pak zbývá jen počkat na odpověď podpůrné služby.

Video: jak obnovit heslo Apple id

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: