Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Žena vypadá mladá, zatímco má tenký pas. I když má více než 50 let, ale pas je tenký, zezadu se dívá na 20. Dívky to vědí od dospívání, takže se snaží sledovat normální váhu od útlého věku. Po porodu však pas zpravidla ztrácí svou přitažlivost a ženy jakéhokoli věku se zajímají o to, jak rychle odstranit strany v pase. Odpověď na tuto otázku snadno: speciální cvičení a správné výživy odstraní strany během jednoho týdne.

Jak doma odstranit boky v pase?

Je nemožné dosáhnout výsledku bez úsilí, tak aby se odstranily nadbytečné vklady, první věc, kterou musíte zásobit, je touha, trpělivost, vůle. Účinný a přístupný všem zbraním v boji proti nadměrnému tuku v pase - to je dobře známý obruč, který se nazývá hula hoop. Obruč je znám již od starověku a název hula-hoopu se objevil až v roce 1960, kdy se obruč stala obchodním simulátorem.

Není těžké jej najít ve sportovních obchodech nebo na internetu, kde je obruč prezentován v širokém sortimentu a liší se velikostí, hmotností, výrobním materiálem, ale i dalšími zařízeními jako jsou suchý zip, hroty, kuličky nebo magnety působící jako masážní přístroje. Další masážní přístroje nebo hula hoop přepážky nebudou zasahovat do sportovců, ale budou zasahovat do začátečníků tím, že zaplní modřiny v oblasti břicha.

Správná technika rotace obruče:

 1. Musíte se stát rovnou, odložit nohy od sebe a otočit nohy ven.
 2. Otočit hula hoop potřebují kruhové pohyby v bocích a v pase, jejichž svaly by měly být napjaté.
 3. Twist obruč by měla být 5 minut v různých směrech, ne zastavení, ne odpočívá. Bolest, modřiny poprvé na bocích a břicho - to je normální, neměli byste přestat trénovat kvůli nim.
 4. Doba rotace by se měla postupně prodloužit na 40 minut bez přestávky, a pak budete cítit první výsledky ve formě zmenšených objemů pasu.

Ruční váhy také pomohou odstranit přebytečné záhyby v oblasti pasu doma. Budete potřebovat dámské činky od 0, 7 g do 1 kg, ale to je jen začátek. V průběhu času je žádoucí zvýšit hmotnost na maximum, což je 5 kg u tukových žen a 2 kg u hubených žen. Chcete-li odstranit strany pomocí činek, měli byste udělat naklonění v různých směrech 25 krát: výdech dělat, když se nakloní, a vdechnout - při zvedání těla. Opačné rameno s činkami zpočátku zůstává rovné a ve druhém cyklu cvičení se zvedne na úroveň hrudníku.

Gymnastika pro pas a boky

Abychom věděli, jak rychle odstranit strany v pase, měli bychom studovat celý komplex účinných gymnastických cvičení a ocitnout se přijatelnými. Ale gymnastika bude opravdu pomáhat, pokud se třídy budou konat pravidelně, a ne čas od času. Výcvik problémových oblastí je určen pro aktivní svalovou práci, zvýšení kyslíku v krvi, zrychlení metabolismu, odstranění toxinů a toxinů z těla.

Před začátkem gymnastiky se provádí povinné rozcvičení, aby se prohřály klouby a připravily svaly pro břemena. V rozcvičce hlavní věc - nepřehánějte to a nepřivádějte tělo k únavě. Doba zahřívání by neměla překročit 6-7 minut. Během zahřívání se tělo ohýbá, nohy mouchy, dřepy, aby urychlily krevní oběh a zvýšily puls.

Jeden z účinných gymnastických cvičení pro pas - točení ve svahu.

 1. To bude vyžadovat hůlku, která by měla být položena na hlavu a přesně fixovat.
 2. Musíte se ohnout rovným hřbetem k rovnoběžce s podlahou, pak se začne kroutit v pase, střídavě snižovat buď levé nebo pravé rameno.
 3. Opakovaně točit s výhodou alespoň 100 krát, až do boku začne bolet.

Vyjměte boky, a učinit pas mnohem tenčí, umožní gymnastiku pro tisk. Dokonce i základní zátěž na podélných svalech se automaticky napne.

 1. K tomu, lehněte si, ohněte nohy a trochu místo.
 2. Poté se tělo zvedne a kroutí v jednom směru a protější noha se táhne k rameni.
 3. Cvičení se provádí 50krát s jednou nohou a 50krát s ostatními.

Dieta, která pomáhá snížit stranu

Před přemýšlel, jak odstranit další liber v stranách a pasu, musíte znát příčinu tohoto jevu. Obvykle jsou viníky:

 • Stres.
 • Genetika.
 • Hormonální poruchy.
 • Velké množství sacharidů ve stravě.
 • Sedavý životní styl.

Chcete-li odstranit usazeniny na stranách a pasu vyžaduje nejen určitý soubor fyzické aktivity, ale také vyváženou stravu, stejně jako dodržování dne. Pokud jste nakloněni korpulenci, pak během diety potřebujete:

 • alkohol s alkoholem, nápoje sycené oxidem uhličitým, mastné, slané;
 • snížit množství konzumovaných potravin;
 • zvýšit používání čisté vody nesycené oxidem uhličitým;
 • Jezte 5-6 krát denně.

Musíte jíst rozmanité. Denní strava musí zahrnovat: libové maso, ryby nebo drůbež, ovoce, zeleninu, slepičí vejce, sýr, mléčné výrobky. S řádnou výživou po dobu dvou týdnů odstraněn ze stran 3 až 7 kilogramů tuků. Na fotkách povolených produktů se stravou, která umožní odstranit strany:

Správná strava (přibližná strava):

 • Snídaně: ovoce, sklenice neslazeného jogurtu s lžičkou medu.
 • Druhá snídaně: ovoce, minerální voda bez plynu nebo zelený čaj bez cukru.
 • Oběd: polévka, pečené mořské ryby, salát ze syrové zeleniny, čaj nebo sklenice čerstvě vymačkané (ne obchod!) Šťáva.
 • Občerstvení: minerální voda bez plynu, čaj, ovoce.
 • Večeře: zeleninový salát, jogurt s medem, ovoce.

Efektivní cvičení pro pas a boky

Cvičení zaměřená na odstraňování tuku z pasu nebo ze stran jsou rozdělena do tří typů: síla, protahování a posilování svalů. Aby se odstranil tuk z pasu v krátkém čase, je nutné tyto komplexy měnit. Pokud nechcete zvyšovat svaly, pak by měl být trénink prováděn pomalým pohybem tak, aby tělo nepůsobilo na sílu, ale na vytrvalost. Systém protahování je postaven na cvičeních, ve kterých nejsou žádné ostré skoky, sklony a dynamika, ale není o nic méně užitečný.

 1. Výchozí poloha: ležící na zádech, ruce na zadní straně hlavy, lokty na boku, rovné nohy. Nohy, ruce a tělo by měly být současně zvednuty do pohodlné výšky pro vás, udržet rovnováhu na hýždě. Doporučujeme vyzkoušet, dokud se v této poloze nezablokujete alespoň několik sekund.
 2. Výchozí poloha: sezení, posun nohou. Nakloníme tělo dolů a rukama se protáhneme k nohám, snažíme se sevřít nohu. Chcete-li být stanovena asi minutu, každý den rostoucí ukazatele.
 3. Výchozí pozice: ležící na boku, rovné nohy v kolenou, držíme pánev na váze, jednou rukou spočíváme na podlaze a druhou rukou držíme za hlavou. Tělo a boky se drží v jedné linii, jedna ruka stoupá nahoru, hlava se otáčí ve směru zvednutého ramene. Fixován v této poloze po dobu 1 minuty.

Video: jak odstranit strany

Pokud zjistíte, že je obtížné provádět cvičení na bocích a v pase, pak na záchranu přijde fitness trenér, se kterým můžete pracovat společně, včetně videa:

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: