Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

V Rusku je Sberbank jednou z největších finančních institucí poskytujících celou řadu produktů pro obyvatele země. Mezi velký výběr plastových karet, zlaté "Visa" nebo "Mastercard" zaujímá zvláštní místo. Nástroj poskytuje majiteli další příležitosti a má určité odlišnosti od klasické verze.

Co je zlatá karta Sberbank Ruska?

Někteří zákazníci této finanční instituce si nejsou vědomi všech vlastností a vlastností tohoto produktu. Sberbank zlatá karta může být debetní nebo mít úvěrový limit. Zdůrazňuje vysoké postavení majitele, protože finanční instituce nabízí takové karty pouze mzdovým klientům nebo vkladatelům s vysokými příjmy a dobrou pověstí. Plast je k dispozici v platebních systémech Mastercard nebo Visa. Můžete si jej objednat na oficiálních stránkách nebo v jakékoli divizi banky (Mastercard Gold nelze vydávat prostřednictvím internetu).

Podle majitelů jsou podmínky používání tohoto nástroje velmi přínosné. Zvláště důležité jsou všechny výhody a výhody zlatých karet pro bohaté klienty, kteří často cestují do zahraničí. Pokud nabízíte kreditní kartu klientovi, který nabízí banka, pak nebudete muset platit vysoký tarif za obsluhu účtu, což je jedinou nevýhodou plastu této linky.

Mezi oprávnění pro vlastníky patří:

 • vysoká úroveň ochrany;
 • technická podpora 24 hodin denně;
 • opětovné vydání s plastickou ztrátou;
 • mnoho způsobů, jak vložit peníze na účet;
 • možnost připojení systémů vzdálených služeb;
 • Propagace a slevy z platebních systémů;
 • bonusový program „Díky od Sberbank“ je k dispozici;
 • Za nákupy s plasty můžete platit na území kteréhokoli státu.

Kreditní Visa Gold

Získat práva produktu mohou zákazníci, kteří používají nejen debetní karty, ale i kreditní karty. Základní sazba úvěru činí 33, 9%, ale pro mzdové a stálé zákazníky snižuje finanční instituce přeplatek na 25, 9% ročně. Maximální limit pro ty, kteří mají Sberbank Visa Gold kreditní kartu je 600 tisíc rublů. Nástroj je dostupný pro pracující občany Ruské federace starší 21 let.

Mastercard Gold

Když podáte žádost o kartu od vlastníka, jistě se zeptá, který platební systém uvolní plast. Mastercard Gold Sberbank se liší od „Visa“ pouze v seznamu propagačních akcí a slev. Tarify za služby a funkce tohoto typu kreditní karty jsou podobné první variantě. Stojí za zmínku, že MasterCard Gold nelze objednat přes internet, je nutné navštívit banku a podat žádost.

Debet

Tento nástroj je velmi vhodný pro Rusy, protože peníze na kartě jsou pod spolehlivou ochranou. Kromě bonusů platebních systémů má zlatá debetní karta i další výhody. Například nepřetržitá služba v kontaktním centru, bezplatná re-vydávání plastů v případě ztráty, možnost přijímat peníze bez karty - to platí pro každou pobočku finanční instituce.

Zdarma

Tento produkt má vedle mnoha výhod značnou nevýhodu - vysoké náklady na údržbu za rok. Vkladatelům a stálým zákazníkům je však poskytnuta zlatá karta od Sberbank s bezplatnou službou. Kromě nedostatku ročních poplatků za služby získávají zákazníci slevu na úvěr. Pokud budete vyzváni k vydání privilegovaného nástroje mezinárodního platebního systému, pečlivě si před odmítnutím promyslete.

Podmínky používání zlaté kreditní karty Sberbank

Tento platební nástroj potěší majitele velkým balíčkem služeb a příležitostí. Po aktivaci lze plast použít k úhradě nákupů na internetu, v obchodech, restauracích a čerpacích stanicích. Měna karty je národní, ale můžete platit za zboží, jehož ceny jsou stanoveny v eurech nebo v dolarech. Automaticky převádí měnu.

Podmínky zlaté kreditní karty Sberbank jsou následující:

 • doba platnosti - 3 roky;
 • maximální limit - 600 tisíc rublů;
 • základní sazba - 33, 9% ročně (osobní nabídka: 25, 9% ročně);
 • doba odkladu - 50 dnů;
 • servis - 3000 rublů.

Sberbank - Zlatá debetní karta: Podmínky použití

Pro každého klienta je důležité znát všechny možnosti své kreditní karty, oprávnění a dostupné operace. Podmínky používání debetní karty Sberbank jsou následující:

 • měna - národní a zahraniční, z čeho vybírat;
 • další karty jsou k dispozici;
 • náklady na údržbu - 3 tisíce rublů ročně;
 • jsou k dispozici slevy a propagace platebních systémů;
 • můžete připojit bonusy "Sberbank online" mobilního bankovnictví "Děkuji."

Jak získat zlatou kartu Sberbank

Každý občan Ruské federace může požádat o placení na svůj vlastní pas, pokud dosáhl plnoletosti. Kreditní limit na účtu je poskytován pouze osobám ve věku 21-65 let, které jsou schopny potvrdit svůj příjem certifikátem. Jak získat zlatou kartu Sberbank? Formulář žádosti se podává na internetových stránkách nebo v nejbližší pobočce banky. Sazba úvěru se vypočítává individuálně a může být snížena mzda zákazníků. Standardní nabídka - 33, 9% ročně.

Udělat debetní kartu je jednodušší než plast s úvěrovým limitem. Potenciální vlastník musí mít cestovní pas Ruské federace a povolení k pobytu v oblasti oběhu. Můžete se přihlásit prostřednictvím oficiálních webových stránek. Zde jsou přijímány pouze žádosti o "vízum" a "Mastercard" bude nutné objednat prostřednictvím bankovní kanceláře. Balíček služeb stojí 3000 rublů a klient zaplatí za každou další kartu 2, 5 tisíc rublů.

Online

Téměř všichni mzdoví zákazníci této finanční instituce využívají službu Sberbank Online, prostřednictvím které můžete poslat žádost o vydání nové karty. Algoritmus je následující:

 1. Přihlaste se ke svému účtu.
 2. Vyberte požadovaný produkt.
 3. Vyplňte formulář.
 4. Zadejte své telefonní číslo.
 5. Uveďte osobní údaje, adresu, registraci.
 6. Pokud potřebujete kartu s úvěrovým limitem, uveďte požadované parametry úvěru.
 7. Potvrďte odeslání žádosti pomocí SMS.

Další možností je získat online kartu Sberbank na oficiálních stránkách. Aplikační proces je podobný výše uvedenému. Existuje však rozdíl v tom, že odvolání musí klient znovu potvrdit. Plast se vyrábí do 14 dnů. Žádost o úvěr se posuzuje do dvou pracovních dnů. O připravenosti nástroje a příjezdu na správnou pobočku Sberbank je klient informován prostřednictvím SMS.

V Sberbank

Pokud potřebujete zajistit placení platebního systému "Mastercard", pak byste měli kontaktovat pobočku banky. Kartu Gold Visa můžete získat také prostřednictvím nejbližší kanceláře od zaměstnance. Na debetní kartě jsou žádosti přijímány na pas, na kartách s úvěrovým limitem je třeba k žádosti přiložit certifikát 2 daně z příjmů fyzických osob. Po podání žádosti klient obdrží upozornění o připravenosti kreditní karty formou SMS nebo telefonického hovoru od zaměstnance banky, a to nejpozději do 14 dnů.

Výhody zlaté karty Sberbank

Tento produkt je velmi populární a má spoustu pozitivních ohlasů díky významným výhodám oproti klasickým plastům. Oprávnění ke zlaté kartě Sberbank jsou následující:

 • bonusy z platebních systémů "Visa", "MasterCard";
 • servis prostřednictvím kontaktního centra 24 hodin denně;
 • registrace doplňkových karet pro příbuzné starší 7 let;
 • výběr hotovosti v mnoha zemích za atraktivních podmínek;
 • vysoká úroveň ochrany prostředků na účtu;
 • pokud ztratíte svou kreditní kartu mimo Ruskou federaci, můžete okamžitě získat peníze bez karty;
 • nakupování v Rusku i v zahraničí.

Nevýhody

Stejně jako všechny bankovní produkty má tato karta určité výhody i nevýhody. Nevýhodou zlaté karty Sberbank je, že:

 • majitel nemůže vydat duplikát plastu spojený s účtem stávající karty;
 • roční servisní náklady 3000 rublů;
 • Na náklady na nákup se nevztahuje žádná zpětná platba.

Video

Recenze

Irina, 26 let

Vydávám zlatou kartu Sberbank nabízenou telefonicky. Vyrobeno z plastu, získal ziskovou bezplatnou půjčku. Zvláštní nabídkou banka nebere peníze za službu, zatímco doba odkladu je 50 dní, což je výhodné. V zahraničí můžete na této kartě platit všude, převod je automatický.

Egor, 35 let

Používám Sberbank zlatou "Mastercard" po mnoho let. Je velmi výhodné platit ve všech obchodech, na čerpacích stanicích, v restauracích, a to nejen v Rusku, ale i v zahraničí. Jakmile jsem ztratil plast, v oddělení byly peníze vydány bez jakýchkoliv problémů na mém pase, i když jsem byl na cestě.

Anna, 47 let

Zlatou kartu Sberbank používám již mnoho let a jsem s ní velmi spokojen. Balíček služeb, podmínky registrace, bezplatný servis - vše je velmi pohodlné. Kdybych za to musel zaplatit 3 000 ročně, tak bych si to neřídil, ale banka sama tento nástroj nabídla. Kromě výhod můžete aktivovat mobilní banku a bonusový program.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: