Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Šperky z přírodních kamenů jsou originálním a elegantním doplňkem k vašemu obrazu. Léčivé vlastnosti těchto produktů jsou popsány v encyklopediích středověku. Tradice používání organických kamenů a minerálů ve výzdobě dosáhla našich dnů a nikdy neztrácí význam. Jaké šperky budou skvělý dárek pro vás a vaše blízké, které kameny dávají přednost? Pochopme to podrobně.

Korálky z přírodních kamenů

Moderní mistři dělají šperky pro každý vkus. Klenotnictví zahrnuje prsteny a brože, korálky a náhrdelníky, náušnice a náramky. Hra odstínů a dovedná kombinace vzorů je činí jedinečnými. Hotový výrobek můžete zakoupit v sadě nebo samostatně. K jejich výběru by se mělo přistupovat vážně a pečlivě. Výzdoba by měla být pro vás amulet, který bude chránit a pomáhat vyrovnat se s obtížemi.

Korálky patří mezi nejoblíbenější druhy šperků z přírodních kamenů, a to jak u žen v dospělém věku, tak u mladých dívek. Obrovská škála korálků umožňuje ženám, aby si vybraly slušný výběr a vybraly si pro sebe vysoce kvalitní výrobek se stylovým designem.

Korálky mohou mít světlé i tmavé barvy a odstíny. Při své výrobě používají takové ušlechtilé materiály, jako jsou tyrkysové, perlové, jantarové, jasper a další slavné drahokamy. Náhrdelníky s přírodními a vzácnými prvky, korálové náhrdelníky mají zvláštní hodnotu. Takové náhrdelníky nosily ušlechtilé dámy ve starověku. Šperky nepřestávají být módní.

Brože

I když jsou vaše šaty stylové a světlé, brože s rubínem nebo jiným přírodním kamenem nebudou přehnané, stanou se originálním doplňkem vašeho vzhledu. Můžete si vybrat brož ve tvaru květiny nebo zvíře, nebo to může být přírodní klenot s ozdobou v elegantním bronzovém rámu. Například, jako na obrázku níže.

Prsteny a náušnice z přírodních kamenů

Zvláštní pozornost si zaslouží prsten a náušnice s přírodními kameny. Nosí se jako sada a samostatně. Ale stojí za zmínku, že některé kameny jsou vzájemně nekompatibilní. Například byste neměli nosit šperky s malachitem a jantarem, tyrkysovou a rubínovou zároveň. Je lepší, když jsou prsten i náušnice vyrobeny ze stejného kamene. Pokud je například váš prst ozdoben krásným prstenem s červeným rubínem, náušnice s rubíny budou skvělým doplňkem.

Přívěsky a přívěsky

Tovární přívěsky a přívěsky s přírodními nebo drahými kameny a ručními výrobky nejsou jen dekorem, ale talismanem, který doprovází člověka po celý život. Populární zlaté přívěsky nebo výrobky ve zlatě. Tento ušlechtilý kov zachrání člověka z mnoha nemocí a nezpůsobí alergickou reakci. Přívěsek z ušlechtilého kamene na zlatém řetízku bude hodný dárek pro dovolenou.

Náramky z přírodních kamenů

Na vrcholu jejich popularity jsou náramky používající přírodní materiály. Mohou být klasické a dekorativní, s přidáním vynikající detaily - přírodní šperky. Takový náramek, působivé velikosti, bude vypadat velkolepě s večerními šaty. Tenké náramky se nejlépe nosí v kombinaci s každodenním nošením.

Sady šperků

Chcete-li vytvořit kompletní harmonický obraz je koupit sadu šperků, vyrobené z přírodních materiálů. To bude vypadat velkolepé a přilákat hodně štěstí, stejně jako okouzlující pohledy na ostatní.

Znamení zvěrokruhu

Ve špercích má každý prvek zvláštní energii a může být pro vás vhodný nebo ne. Výběr takového produktu, musíte být vedeni svými vnitřními pocity. Když se díváte na věc nebo se na ni pokoušíte, cítíte, že vás přitahuje k sobě, nebo naopak odstraňuje. Pokud si vezmete výrobek do rukou, budete se cítit klidně a klidně - to vám vyhovuje, můžete si ho bezpečně koupit. Přinese do vašeho života radost a štěstí. Je-li zároveň zažíváte úzkost, je lepší takový nákup odmítnout.

Správná volba kamene závisí nejen na vaší intuici. Někdy může selhat. Existují i jiné metody výběru. Například astrologové vyvinuli speciální klasifikaci, podle které jsou oblázky vybírány podle znamení zvěrokruhu.

Při této klasifikaci přidělte základní kameny pro znamení zvěrokruhu:

 • Ruby - pro Berana
 • safír - pro Taurus
 • topaz - pro Gemini
 • smaragd - pro rakovinu
 • diamant - pro Leo
 • Jasper - pro Pannu
 • akvamarín - pro Libra
 • černý opál - pro Štír
 • granát - pro Střelce
 • pruhovaný topaz - pro Kozoroha
 • tyrkysová - pro Aquarius
 • Ametyst - pro Ryby

Kromě základních prvků, tam jsou štěstí kameny pro každé znamení zvěrokruhu. To bere v úvahu nejen znamení zvěrokruhu, ale také datum narození. Tento dekor bude skutečným talismanem doprovázejícím člověka po celý život, protože přináší štěstí a prosperitu.

Šperky s přírodními kameny

Šperky - práce. Pokaždé, když se mistr pokouší udělat rafinovanou a jedinečnou věc. Zvláštní význam mají šperky s přírodními kameny. Fanoušci těchto výrobků mají jedinečný šarm a charisma, kterých se dosahuje vlivem šperků.

Stříbrné šperky

Úspěšná kombinace - stříbrné šperky s přírodními kameny. V takových klenotech se šlechta kovu a přirozenost šperků spojují dohromady. Dělají speciální rytinu pro paměť, pokud je tento produkt dárek pro milovaného člověka.

Šperky z přírodních kamenů ručně

Ručně vyráběné výrobky jsou vždy originální. Energie tohoto dekoru je prostě fantastická. Autorské šperky jsou oceňovány ve všech zemích světa. Jejich hlavní hodnotou je, že jeden mistr nemůže vyrábět dva identické výrobky, a to ani podle jednoho schématu. Když se mění některé části, dekorace se stává zcela odlišnou, s vlastním "twist". Mistři také vytvářejí vlastní sbírky děl, které nabízejí veřejnosti na otevřených výstavách. Jedná se o šperky z přírodních kamenů s vlastními rukama.

Můžete také vyrobit šperky doplňky s vlastními rukama, pro to budete potřebovat takové položky a detaily jako: korálky různých velikostí, uzávěry z mědi, řetězy. Bude snadnější vytvářet šperky, pokud máte návod, jak je vyrobit, nebo máte možnost zúčastnit se mistrovské třídy.

Podrobné pokyny a tipy pro výrobu vlastních dekorativních výrobků naleznete ve videu níže:

Šperky pro muže

Víra, že pouze ženy nosí šperky, je chyba. Mnoho mužů nemá o tyto produkty menší zájem, zejména s použitím přírodních prvků. Náramek muže bude dokonalým dárkem pro každého člověka. Bude to elegantní doplněk k obleku a příležitostnému nošení. Pro výrobu těchto náramků se používají přírodní kameny Shambala, drahé kameny, stříbro a zlacení.

Šperky z přírodních kamenů: drahokamy

Originální a jedinečné příslušenství, které zahrnuje drahé kameny:

 • křišťál
 • diamant
 • černý achát
 • lapis lazuli
 • oheň jo
 • jade
 • opál
 • zelený turmalín a další

Tyto dekorace jsou elegantní a krásné, mají originální povrch. Mají magické vlastnosti.

Šperky

Mezi šperky, vyrobené s použitím přírodních kamenů, v samostatné skupině odlišit šperky. Tyto gizmos jsou nyní na vrcholu své popularity a dát svým majitelům jedinečné kouzlo a novost. Bižuterie není tak drahá, a rozsah těchto výrobků, pokud jde o rozmanitost a množství nezůstává pozadu šperky položky. Toto příslušenství bude vynikající dárek pro blízkou osobu nebo přítele. Může to být ornament i drahý talisman.

Při výběru produktů z přírodního kamene by se měl člověk řídit vnitřními pocity, astrologickou klasifikací a dalšími kritérii. Hlavní věc je, že se vám líbí a zdobí vás.

Podělte se o komentáře v dolní části stránky zajímavé příběhy nebo značky spojené s šperky nebo šperky z přírodních kamenů.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: