Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Face-building (doslova „tvář“ je obličej, „stavět“ je stavět) je soubor cvičení pro obličej. Obnovuje elasticitu této svalové skupiny. Komplex je zaměřen na úpravu tvaru obličeje, utažení kůže. Jednoduchá gymnastika pomůže obnovit mládí, krásu a zdraví k vyblednutí kůže.

Cvičení pro svaly obličeje

A priori, jméno dává jasně najevo, co je tváří v tvář. Autorem tohoto typu fitness je Reinhold Benz. Přišel se speciálními cvičeními na obličej, aby kůže jeho oblíbené baleríny zůstala po mnoho let mladá a napjatá. Aerobic Benz byl účinný. Dostala velkou odezvu mezi odborníky z různých zemí a začala přerůst novými technikami, které neméně účinně „staví“ tvář.

Face-lifting cvičení (face-lifting) jsou podmíněně rozděleny do skupin. Každá kategorie je zodpovědná za úpravu určité oblasti, např. Obličejové tváře pro čelo, oční víčka, nos, tváře, rty, krk, čelist, bradu. Níže jsou základní cvičení na posílení svalstva obličeje, zlepšení stavu kůže, pro které nejsou nutné žádné zvláštní podmínky.

Pro čelo:

 1. Na čele rovnoměrně umístěte tři prsty obou rukou na vlasovou linii. Dejte si palce na obočí. Pomalu vytáhněte kůži nahoru a současně do stran. Toto cvičení se zbaví horizontálních vrásek.
 2. Natáhněte obočí prostředním prstem, abyste opravili oblouk obočí.

Pro století:

 1. Udržujte oči otevřené, snažte se zvednout spodní víčka nahoru, přetrvávat, pak dolů dolů.
 2. Zatlačte ruce do pěstí, položte palce na vnější rohy očí. Lehce dotáhněte kůži kolem očí.

Pro nos:

 1. Roztažte si nozdry, pevně si pokrčte nos. Zhluboka se nadechněte a vydechněte. Držte kůži dvěma prsty na obou stranách: uprostřed a indexem.
 2. Umístěte prostřední prsty do oblasti nosu. Střídavě zavírejte a otevírejte prsty, při utahování kůže.

Pro tváře:

 1. Připevněte ukazováčky tak, aby tvořily kolmou linii rtů. Stiskněte prsty, jemně natáhněte kůži na boky. Dýchat nosem.
 2. Zvedněte rohy úst, spusťte dolní ret. Držte tuto pozici několik sekund. Alternativní statická cvičení a relaxace.

Pro rty a krk:

 1. Zvedněte bradu, jako byste byli uraženi. Proveďte cvičení, abyste zadrželi dech.
 2. Odpočiňte jazyk v patře, dolů dolů, odpočinek. Opakujte cvičení několikrát.

Pro bradu a čelist:

 1. Podepřete bradu rukama a otevřete čelist, překonejte odpor. Proveďte několik opakování.
 2. Ohněte hlavu dozadu, natáhněte krk, vytáhněte spodní čelist. Můžete si plakat, pomůže uvolnit svaly.

Revitonika - cvičení pro obličej

Je známo, že revitonika je cvičení pro mládež obličeje. Jsou založeny na osteopatických principech. Komplex cvičení má zvedací účinek na všechny skupiny svalů obličeje. Tato technika je alternativou plastické chirurgie. Obličejová gymnastika revitonika je účinná ve věcech, kde je plast bezmocný, například nastavení úhlu čelisti, prodloužení krku, obnovení tvaru brady.

Hlavním odborníkem v oblasti revitoniki je Natalya Osminina. Je autorkou více než 20 unikátních technik zaměřených na zlepšení tónů svalů obličeje. Autor zdůrazňuje, že maximálního výsledku lze dosáhnout integrovaným přístupem. Pomáhá obličejová gymnastika od Osmininy? Ano, tisíce slovanských žen byly o tom přesvědčeny. Technika Osminina zahrnuje pravidla pro péči o pleť obličeje a sochařskou gymnastiku.

Alyona Rossoshinskaya - tvář fitness

Gymnastika pro svaly tváře Aleny Rossoshinskaya se stala populární v televizi a na internetu. Mnohé ženy, které viděly jedno video od Aleny, začínají pilně „budovat“ svou vlastní tvář. Trenér trvá na tom, že ženy přistupují k tomuto typu fitness moudře, protože v době cvičení je snadné poškodit pokožku. Pro ověření správnosti a síly deprese můžete absolvovat kurzy pod vedením Aleny. Fitness pro obličej s Alenou Rossoshinskayou vám umožní dosáhnout následujících výsledků:

 • Neoperační omlazení (zbavení se „nohou vrány“, druhé brady, opuch pod očima).
 • Zarovnání pleti v důsledku zlepšeného krevního oběhu.
 • Získávání živých, estetických výrazů obličeje.

Pro dosažení pozitivního efektu cvičení by ženy ve věku 30-40 let měly pravidelně provádět „kondici pro tvář Aleny Rossoshinskayi“ jeden měsíc. Ženy od 40 let budou potřebovat asi 3 měsíce. Délka fitness lekcí denně je 10 minut. Doporučuje se dělat 5 cvičení po celý týden.

Fitness pro tvář s Eugenia Baglyk

Fitness systém pro obličej s Evgenia Baglyk je unikátní video práce. V nich autor demonstruje účinnost cvičení na vlastním příkladu. Z videí se dozvíte o fyziologii svalů zapojených do fitness kurzů. Facebook Eugene Baglyk je svobodný, všestranný komplex pro muže i ženy, bez ohledu na věk, který pomáhá odstranit vady na obličeji a získat atraktivní vzhled.

Video: fitness

Recenze

Jekatěrina, 35 let

Po oslavě svých 35. narozenin jsem přemýšlel, jak bojovat proti známkám stárnutí pleti. Studovala informace v knihách, na internetu, ale našla spásu v televizní show s trenérem Alenou Rossoshinskaya. Cvičení jsou jednoduché a zábavné, účinek je zřejmý: tašky pod očima jsou pryč, kontura obličeje je tažena.

Ludmila, 50 let

Můj hlavní problém je volná kůže krku. Už dlouho bylo slyšet, že gymnastika obličeje od Aleny Rossoshinskayové přináší výhody, ale neodvážila se to zkusit. Alena podrobně vysvětluje, jak správně cvičit. Pravidelně provádíte několik jednoduchých cvičení, můžete dosáhnout obrovského úspěchu. Už rok dělám 1-2 cvičení denně.

Irina, 47 let

Moje dcera mi ukázala video z facegokingu od Evgenia Baglyk. Ve svých videích hovoří o struktuře svalů obličeje a s jakým cvičením můžete obnovit jejich elasticitu. Chtěl jsem se zbavit nasolabiálních dutin a díky cvičení od Eugenie se jejich hloubka jasně snížila. Pokračujte v provádění celého komplexu.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: