Krása ženy závisí na ní. Včasná péče - a jste neodolatelný. Samostatné postupy se však opakují tak často, že někdy je na chvilku touha opustit všechno. Depilace je to, co straší vás každé 3 dny, pokud používáte břitvou nebo pár týdnů s voskovou pásy. Mnoho žen hledá jiné způsoby - mezi nimi foto a laserovou epilaci, ale ne vždy výsledek plně uspokojí. Vlasy se znovu objeví, procedury mají své nevýhody. Použijte elos epilaci, která odstraní i vzácné chmýří navždy po průběhu zasedání.

Výhody a nevýhody epilace Elos

Elos je moderní depilace, která odstraňuje nežádoucí vlasy použitím optické energie světelných a bipolárních rádiových frekvencí. Kombinuje charakteristické vlastnosti laserových, elektrických a fotografických postupů, které provádějí kvalifikovaní odborníci. Jak praxe ukazuje, kvůli radiofrekvenční akci, epilace Elos je mnohem méně než nevýhody jiných typů. Jaké jsou výhody?

 • Elos epilace vlasů vám umožní odstranit vlasy jakékoliv barvy (červená, tmavá, světlá, šedá), struktura (tenká, tlustá, zbraň) na typy pleti. Neexistují žádné výjimky.
 • Vzhledem k bodovému efektu epilačního přístroje je každý vlas odstraněn.
 • K dispozici je stimulace přirozené produkce kolagenu a elastinu, takže kůže po sezení se stává měkčí, pružnější a pružnější.
 • Procedura se provádí na kterékoliv části těla: obličej, záda, hrudník, paže, nohy, v oblasti bikin.
 • Výkon laseru v Elosově postupu je menší, takže je opravdu možné vyhnout se popáleninám, zarudnutí, jizvám a ztrátě kožního pigmentu.

Nevýhody:

 • Bolestivé pocity během sezení. Před zákrokem je nutné kůži ochladit speciálním gelem.
 • V závislosti na oblasti pokožky s pokožkou hlavy je vyžadována určitá síla zařízení pro vysoce kvalitní epilaci. Dostanete-li neschopného mistra, pak je riziko poškození horního epitelu velké.
 • Nízké procento účinnosti na příliš opálené nebo tmavé pleti. Ohnisko je distribuováno nejen na vlasy, ale také na epitel.
 • Epilační procedury prováděné častěji než jednou za měsíc jsou škodlivé, protože vedou k ochablé a suché pokožce, protože v tak krátkém čase nemá čas se zotavit.

Jak se připravit na postup odstraňování chloupků

Příprava pro epilaci depilace je nezbytná pro to, aby procedura měla maximální účinek. Přiřazení data mistrovi, jeden měsíc před tímto dnem, musíte zastavit škubání nebo tahání za vlasy. Je povolen pouze holicí strojek, protože přirozený růst není narušen a folikuly nejsou poškozeny. Dva týdny před epilací Elos nenavštěvujte solária nebo pláže s hořícím sluncem. Silné opálení zvyšuje riziko hyperpigmentace. Pokud chcete odstranit nežádoucí chloupky, pak měsíc před zákrokem Elos nemůžete v této oblasti provádět laserovou epilaci a chemický peeling.

Vyloučení krémů, olejů a anestetických gelů klienta v den návštěvy velitele je vyloučeno. Den před zákrokem použijte na připravenou plochu kůže holicí strojek tak, aby délka vlasů pro odstranění chloupků nepřesáhla 1 mm. Pokud často trpíte herpes vředy, je nutné několik dní před odchodem na pána začít užívat antivirotika. Po epilaci Elos vlasy i nadále trvat několik dní.

Jak je odstraňování chloupků a kolik procedur je potřeba

Jdeme-li do kanceláře k mistrovi, nabízíme vám aplikovat chladicí krém na epilační plochu kůže. Před zákrokem je vy a lékař povinen nosit tmavé brýle k ochraně očí před energií záblesků přístroje. Špička aplikátoru (krystal s elektrodami) by měla těsně přiléhat k oblasti kůže. V opačném případě budete mít efekt foto-epilace, kde není zapojena světelná energie a efekt nebude maximálně dosažen.

Během postupu Elos vytváří speciální přístroj silné, krátké záblesky záření. Můžete se cítit brnění, které se podobá špetce trvající zlomek sekundy. Někteří pacienti s přecitlivělostí pociťují bolest. Potřebují další léky proti bolesti. Po uvolnění se na oblast ošetřené kůže aplikuje antiseptikum, panthenol nebo zklidňující sprej.

Po dobu 3 - 4 týdnů vypadnou nebo zeslábnou vlasy. Příští zasedání musí být dohodnuto s lékařem. Norma je období po 6-8 týdnech. Po každém následujícím postupu se folikuly oslabí, zesvětlí, tenčí. Elos epilace ideálně trvale osvobozuje pacienty od nežádoucí vegetace. Kolik procedur potřebujete pro určitou část těla?

Na tváři

Ani jedna žena nezdobí znatelný knír, takže otázka jejich odstranění by měla být na prvním místě ve srovnání s ostatními oblastmi. Session Elos odstranění chloupků na obličej trvá nejméně času - 10 až 20 minut. Počet procedur pro antény a vousy se pohybuje kolem 10, ale pro rychlejší průběh je třeba „chytit“ více vlasů ve fázi aktivního růstu. Během prvního sezení se struktura 10% folikulu zničí, zbytek se odstraní následnou epilací.

Na těle

Pro Elos depilace přicházejí nejen ženy, ale i muži. S velkou touhou zbavit se nežádoucích vlasů na hrudi a zádech, tento postup bude řešit tyto problémy efektivněji než analogy. Setkání bude trvat od 40 minut, kurz - 6-8 návštěv mistra. Nežádoucí vlasy v podpaží budou odstraněny pomocí epilace Elos ve 3-4 sezeních trvajících asi čtvrt hodiny. Nákladová část peněz a času - nohy. Zasedání trvá cca 1, 5 hodiny, kurz se skládá z 8-9 postupů epilace epi.

Hluboké bikiny

Tato zóna je jednou z citlivých oblastí kůže po celém těle. Pro elos depilace hluboké bikiny apelovat na ženy i muže. Každé zasedání trvá od půl hodiny do 50 minut. Je to bolestivé zbavit se vlasů v této zóně, ale stojí za to, protože po 8 sezení už nebudete obtěžováni vegetací. Kromě toho anestetický gel zmírní pocity, takže i voskování nebo shugaring epilace se bude zdát mnohem bolestivější.

Kontraindikace a možné následky

Než se dohodnete na odstranění chloupků Elos, musíte znát všechny kontraindikace a seznámit se s důsledky. Koneckonců, chápete, že v 1 sezení se nezbavíte vlasů, takže kurz bude muset pokračovat, dokud nebudete spokojeni s výsledkem. Dále budou uvedeny kontraindikace pro osoby, kterým je epilace elos více náchylná k poškození než užitku.

 • Nebezpečí během těhotenství.
 • V období kojení.
 • Se zvýšeným tlakem, časté krize.
 • S lupus erythematosus.
 • V případech použití kardiostimulátoru.
 • S onkologickým onemocněním.
 • Onemocnění kůže - ekzémy, lupénka, neurodermatitida, stejně jako všechny druhy hub, virů nebo bakterií.
 • Kovové implantáty nebo piercing na určeném místě kůže.
 • S epilepsií.
 • Dekompenzovaný diabetes.
 • Pokud máte onemocnění pánevních orgánů nebo mléčných žláz - nedoporučujeme pro epilaci Elos v oblasti bikin a podpaží.

Možné účinky nebo nežádoucí účinky:

 • V případě nesprávně naprogramovaného zařízení pro epilaci epilace nebo nedostatečného množství použitého chladicího gelu jsou pozorovány popáleniny.
 • S citlivou, předávkovanou, spálenou pokožkou se často pozorují podráždění ve formě zarudnutí.
 • Ve vzácných případech - puchýře, jizvy, popáleniny, které zmizí za pár dní.

Nejčastější dotazy

Jaký je rozdíl mezi laserovou epilací a Elosem?

Laserová procedura je vhodnější pro ty, kteří mají tmavé vlasy na světlé kůži. S tímto typem depilace se snadno odstraní sypká struktura. Kurz laserové terapie není vhodný pro přírodní blondýnky, červené nebo šedé. Blonďaté krásy potřebují další, účinnější postup. Elos epilace - co potřebujete, protože přístroj zvládá nejen tvrdé, tlusté folikuly, ale také lehké, červené, tenké, chlupaté vlasy.

Mohu opálit po odstranění chloupků?

Po odstranění chloupků je lepší se vyhnout přímému kontaktu jasného slunečního světla po dobu 2-3 týdnů. Doporučuje se používat opalovací krém s vysokou úrovní ochrany 30 SPF a vyšší na ošetřených oblastech kůže. Solárium je také doporučeno vyloučit, aby nedošlo k hyperpigmentaci. Dobrou přípravou na opalování bude hydratační, výživný krém, který přispěje k nejrychlejšímu zotavení pokožky.

Je možné provést depilaci doma?

Elos odstranění chloupků je opravdu udělat doma, pokud jste mistrem tohoto případu s profesionální zařízení. V ostatních případech je to nežádoucí. Je nepravděpodobné, že by znalost teoretických nuancí epilace bez živých příkladů vedla k požadovanému efektu. Nezapomeňte, že pro každou oblast kůže je struktura srsti nastavena podle parametrů přístroje. Bez zkušeností je nepravděpodobné, že by se správně rozhodlo, a nemá smysl hádat o takové závažné záležitosti.

Orientační náklady v kabině

Pokud porovnáte všechny salóny v Moskvě, pak opravdu najdete ty, kde jsou dražší a levnější. Přemýšlejte o tom proč. Platba za pohodlí a profesionalitu je někdy podceňována a klient si vybere možnost rozpočtu a vzdá se výsledku. Nezapomeňte, jak často můžete provádět depilaci - byste neměli navštívit salon více než jednou měsíčně. Cena je pro jeden postup:

 • Antény, obočí - 2400 rublů.
 • Podpaží - od 3000 rublů.
 • Hrudník - od 4700 rublů.
 • Zpět - od 10.000 rublů.
 • Hluboké bikiny - od 7500 rublů.
 • Hýždě - 7000 rublů.
 • Nohy úplně - od 16400 rublů.

Video

Přítomnost antén neovlivňuje délku žitých let, ale přímo ovlivňuje kvalitu života. Mnoho dívek je plachých, má nízkou sebevědomí díky této malé ploše vegetace. Specialista na tento postup vysvětluje, co je na použití tohoto zařízení zvláštní, jaký je rozdíl mezi Elosem a dalšími typy epilací. Pacient porovnává bolest s ostatními částmi těla, tvoří závěr, který vám pomůže rozhodnout o další volbě. Elos epilace pomáhá vyrovnat se s anténami v několika krátkých sezeních, zkuste?

Před a po epilaci Elos

Jak byste předtím vlasy neodstranili a po Elosově jednání pochopíte, že se jedná o nejméně bolestivou metodu všech. Voskové pásy trvají dlouho, fotoepilace neovlivňuje světlo, šedé folikuly a elektro procedura je příliš silná kvůli vlivu vysokofrekvenčního proudu. Metoda elos nejen proniká hlouběji, ale vyrovná se s takovými problémy, jako jsou zarostlé chlupy, neustálé podráždění břitvy a tvrdé „konopí“. Po několika procedurách si uvědomíte, že cena se vyplatí s jistotou, žensostí a zvýšeným sebevědomím. Zjistěte si několik tipů, co dělat, když se objevily vaše zarostlé chlupy.

Recenze

Anna, 23 let:

„Rozhodl jsem se pro odstranění chloupků Elos kvůli tomu, že mám přirozeně tmavé černé vlasy, takže antény byly narušeny od dospívání. Po 2 sezeních není téměř nic! Jsem nesmírně šťastný. Ale jen pro případ, půjdu znovu. "

Violetta, 27 let:

„Dlouho jsem se nechtěla starat o konstantní holení dlouhých nohou, protože každé 3 dny trávíte spoustu času. Zajímala se o odstranění laserových vlasů a šla do Elos. Snažil jsem se dvakrát, výsledek je, 25-30% vlasů zmizelo. Chci navštívit pána alespoň 5 sezení. “

Michael, 29 let:

„Ve věku 28 let jsem se začal starat o sebe a své zdraví, chodil jsem do sportu, v létě jsem pravidelně jezdil na kata, ale s mými vlasy na hrudi to nebylo příjemné. Elos epilace začala v zimě, po 4 sezeních vše vypadá mnohem lépe. Připraveni na léto. “

Kategorie: