Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

V předvečer velkého svátku chce jeden z nejbližších lidí představit neobvyklý dárek, který překvapí a potěší člověka narozenin. Nestandardní přístup k řešení problematiky dárku zanechá více pozitivních dojmů. Hrdina dne bude příjemně překvapen, když uvidí jako dárek fotoalbum zdobený vlastními rukama, odhalující fotografie a nezapomenutelné znamení připomínající jasné dny minulých let. Jak vytvořit designové album pro výročí, jaké typy jsou - o tom všem bude diskutováno níže.

Příklady fotoalba jako dárek k výročí

Před několika desítkami let bylo velmi oblíbené kompilovat a ukládat rodinná alba. Sledovali život člověka od kojence až po dospělost. Mezi fotkami byly napsány vhodné linie písní, které byly v té době populární. Tato fotoalba byla více zapojena do žen. Standardní přístup k ukládání fotografií v albech se stal zastaralým. Období automatizace a přítomnost digitálního fotoaparátu pro každou rodinnou dvojici, vymazané a uložené fotografie. Ale všechno se vrátí.

Pokud starší lidé darují fotoalbum pro své narozeniny, plný obrazů a příjemných maličkostí spojených s některými etapami jejich života, stane se z toho celá událost, rodinné dědictví. Fotoalbum může být obzvláště zajímavý, pokud jeho vznik zahrnuje několik členů rodiny, z nichž každý má na starosti určitou oblast práce.

Ročník album v scrapbooking technice

Album, vyrobené s láskou v technice scrapbooking, vypadá jako stará věc. Objemový kryt je ručně dekorován ve stylu vintage, potažen látkou, lepící páskou, tlačítky, nezapomenutelnými nápisy. Řezy z novinových článků se střídají s fotografiemi, drahouškami, maličkostmi, stuhami, pohlednicemi, telegramy na hlavičkových papírech, které jsou po mnoho let kombinovány jako jeden celek ve fotoalbu, tyto prvky reprodukují život celé éry.

Zjistěte, jaké další scrapbooking nápady můžete použít na design alba.

Ve formě rodokmenu

Jsou často lidé, kteří dobře znají svou rodinnou historii? Přemýšleli jste někdy o původu jména, které nosíte, kteří jste před několika generacemi předků? Generování rodokmenu je vzrušující a užitečné cvičení. Studium rodinných archivů může odhalit zajímavá fakta, která byla dříve tajná. Začněte sbírat album s fotografiemi z nejstarších dnů, kdy matky a babičky byly ještě mladé.

Přilepte je jako korunu stromů, pod každou fotografii udělejte nápis - nejen jméno a příjmení, ale i ty podrobnosti, o nichž víte. Postupně v albu pokračujte k fotografiím pořízeným v posledních letech. Čas uběhne - a vaše děti, vnoučata budou vděčně vzpomínat na toho, kdo začal tento hodný obchod - shromažďovat rodinné informace ve fotoalbu. Vědět své kořeny, lidé zacházet s rodinnými tradicemi s velkým úžasem a úctou.

Album pro výročí svatby

Významnou událostí je kulaté výročí svatby. Při tvorbě alba bude užitečná fantazie a touha vyrobit si vlastní dárek vlastníma rukama. Sbírejte fotografie, datované od okamžiku registrace manželství - a nechte toto fotoalbum překvapit účastníky výročí. Každá stránka, tematicky navržená ve spojení s fotkou, bude zajímavá a vzrušující k zobrazení, připomínající události zachycené na papíře. Zajímavou variantou pro dárek je také sestavení koláže namísto fotoalba. Roky strávené v manželství budou příležitostí pokračovat v designu alba.

Trofeje na dlouhé vzdálenosti

Zatímco na dovolené, všichni jsme rádi, že fotografoval. Po skončení cesty se do alba sbírá velké množství fotografií, kde nejen samotní rekreanti, ale i zajímavá místa, krásná příroda, zázraky míst, na kterých byli. Zatímco paměť je čerstvá, začněte ihned dělat takové cestovní fotoalbum. Foto reportáž o výletech do neprozkoumaných zajímavých míst má právo na existenci samostatného alba.

Uveďte podrobný popis fotografií: kde to bylo, co zažili, vtipné, vtipné případy. Komentáře v albu pomohou rekonstruovat události do nejmenších detailů v průběhu let - a budete hrdí na to, že řeknete svým dětem nebo vnukům o zajímavých místech, která jste navštívili. Mohou také chtít zopakovat trasu, která bude dalším spojovacím vláknem generací. Malé suvenýry přivezené z výletu a připojené ke stránkám alba budou zajímavé pro každého.

Album kronika jako dárek pro rodiče na výročí

Někdo z rodičů zanechal spoustu fotografií v albech svého mládí, studentských letech, období zrání, někdo se může pochlubit trochu. Fotografie z doby se chátrají. Udělejte dárek svým rodičům - obnovte zachované fotografie, tiskněte na kvalitní papír, vytvořte nové album, podepište fotografie, v kterém roce a kde byly pořízeny, pokud máte tyto informace. Rodiče budou velmi vděční za vaši pozornost jejich životům.

Jubilejní album v koženém pouzdře

Dárky, jako jsou fotoalba v koženém pouzdře, dávají v životě významnou událost. Tato příležitost bude výročí. Vážený solidní dárek má reprezentativní vzhled. Album je často ve formě knihy, má kryt z přírodní kůže, vyrobený ručně pánem, a proto ještě cennější. Pouzdro s magnetickými zámky, kde je umístěno fotoalbum, je součástí balení. Tento soubor bude nádherným dárkem pro hlavu výročí.

V retro stylu na 50 let výročí

50 let je půl století, žil s radostí, vzpomínkami. Chcete-li prezentovat dárek k výročí - fotoalbum vytvořený v retro stylu znamená ukázat, jak vám záleží na této osobě, události, které se mu stalo po celý život, jsou důležité. Vintage vzhled fotoalba pomůže dosáhnout dekorativních detailů na obálce, jako jsou vosková pečeť, nápisy, vzpomínky přátel, napsané na lepenkových listech.

Když přijde 50. výročí, mnoho událostí je stále ještě v paměti, ale symboly času, které se objeví před očima, sestavené v albu, budou další připomínkou krásně žitých let. Mladší příbuzní, kteří pečlivě sbírali materiál k registraci, se ponořili do těch historických událostí, o nichž věděli jen slyšení.

Jaké nápisy použít pro fotoalbum

Ve fotoalbu by nápisy v blízkosti obrázků měly být prostorné, s významem, vyjadřujícím význam fotografie na stránce. Běžnými příklady jsou: „Milující vlna“, „Relaxace na písečné pláži“, „Taková data rostou“ (pro album o cestách) nebo „Moji rodiče v předvečer seznámení“, „První dny rodinného života“, „Doplnění rodiny Sviridov“ (album na výročí svatby).

Varianty nápisů mohou být velké, pokud odpovídají významu konkrétní fotografie. Musí být také pár řádků z písně - například „snubní prsten je obtížná dekorace, jedno řešení pro dvě srdce“. Pokud k vám přijde inspirace, vyzkoušejte se rýmovat verš na několika řádcích: „25 není jen postava, 25 je kus století a zůstane skutečnou osobou až sto let.“ Text může být vytištěn nebo krásně napsán rukou.

Kde koupit a kolik je fotoalbum

Velký výběr standardních alb pro různý počet fotografií nabízí všechny obchody prodávající knihy, papírnické zboží a související produkty. Jednoduchá vazba a modely s reliéfním ručním, koženým potahem nebo prostou barevnou lepenkou, listy tlustého papíru, které jsou připojeny obrázky nebo plastové kapsy - to vše ovlivňuje cenu alba.

Krásné návrhy fotoalba na výročí - fotografie

Výročí jsou odlišná, proto by se design dárkových fotoalbumů měl od sebe lišit. Tak výročí svatby a kulaté datum věku v jejich předmětu může se překrývat, ale výrazně se liší v designu vzhledu alba. Zajímavé, originální nápady, ruční práce, investované do výroby každé barevné stránky, budou udržovat teplo duše a vytvářet nové rodinné tradice, které budou předány budoucím generacím.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: