Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Všichni stylisté se shodují, že vzhled spravedlivého sexu závisí na typu jejích vlasů. Čím lepší je styling, tím atraktivnější bude obraz. Není snadné vybrat účes pro kulatý obličej, ale to není důvod pro odmítnutí módní kadeřnictví a módní účesy. Pro vyhlazení nedostatků a zdůraznění důstojnosti vzhledu je důležité pochopit rysy vytvoření obrazu pro baculatou ženu.

Jaký účes je vhodný pro kulatý obličej

Je nemožné vybrat jeden styling, který by byl ideální pro všechny baculaté lidi. V této věci je nutné vzít v úvahu typ vlasů, věk, preferovaný styl. Hlavním cílem účesů pro dívky s kulatým obličejem je vizuální protažení tvaru hlavy, odstranění symetrických obrysů. Kadeřníkům se doporučuje dodržovat následující pravidla:

 • Preferuji účesy, které pokrývají vnější část lícních kostí, tváří.
 • Nebojte se experimentovat s délkou pramene.
 • Opustit krátké, hladké rány a zastavit na otrhané, šikmé nebo asymetrické prodloužené variace.
 • V účesu se nesmí rovnat.
 • Použijte styling od linie brady.
 • Podle zákazu získat malé kadeře a perm, vytvářejí další objem.
 • Dokonale táhne tvar obličeje víceúrovňový účes, zvýraznění, zbarvení nebo jiný typ komplexního barvení vlasů.
 • Velmi ženský na baculaté dívky vypadají velké dlouhé kadeře.

Krátké účesy

Moderní kadeřnický průmysl zcela zlomil stereotyp, že majitelé zaoblených obličejových kontur by neměli dostat krátký účes. Pokud se naučíte, jak udělat vhodný styling, který odvádí pozornost od určitých nedostatků, můžete vytvořit velkolepý obraz pro každou příležitost. Krátké účesy pro kulatý obličej nejsou vhodné pro vysoké dívky, protože vizuálně prodlužují postavu. Mezi stylovými trendy, které mohou zdůraznit ženskost zaoblených obrysů, dát jim harmonii a eleganci, jsou:

 • Kare. Existuje mnoho typů tohoto účesu, z nichž baculaté dámy mají krátký účes s dobře tvarovanými rány. Chcete-li vizuálně protáhnout přední část hlavy, zakrýt celé tváře nebo široké lícní kosti, můžete si vybrat čtverec bez třesku pro kulatý obličej s prodlouženou linií stran a kratší částí na zadní straně hlavy.
 • Pixie. Tento „chlapecký“ účes je módním trendem posledních sezón. Technologie provedení znamená řezání všech pramenů zuby, v důsledku čehož styling vypadá lehce neopatrně, ale velmi působivě. V případě kulatého obličeje je zadní strana hlavy vysoká, svěží a rány jsou šikmé a roztržené.
 • Bobe Tento oblíbený kadeřnický hit je ideální pro ženy všech věkových kategorií. Pro korekci nadměrného zaoblení obličeje je vhodné vytvořit dlouhé postranní prameny, které dosáhnou úrovně brady nebo sestoupí ještě níže. Přítomnost vícevrstvé struktury, odstupňovaných prvků pomůže vyhladit výrazné nedostatky.

Odborníci doporučují zvolit perfektní účes podle typu a struktury vlasů. Majitel hustých vlasů bez kadeří si může dovolit krátký účes. Kudrnaté kudrlinky budou muset být trvale vyrovnány se železem a vzácné, tenké prameny, naopak, zkroutit kudrlinky do světlých, nebo vytvořit svazek, zvednout v kořenech hromadu.

Na střední vlasy

Účesy pro kulaté tváře na středně dlouhých vlasech jsou tou nejlepší volbou pro baculaté ženy. Stylisté doporučují podívat se na účesy, vycházející ze středu krku. Mezi nejúspěšnější možnosti patří:

 • Kaskáda Technologie jeho realizace spočívá v řezání pramene s vícestupňovým žebříkem. Tento účes poskytuje pompézní tenký a dává lehkost těžkým, hustým vlasům.
 • Absolvoval auto. Tento trend je skvělý pro baculaté dívky. Boční části jsou tvořeny prodlouženými, frézovanými nebo asymetrickými prameny a na zadní straně je vytvořen svěží vícevrstvý „uzávěr“. Tento účes vypadá skvěle na hladkých, rovnoměrných pramenech. Ženy se zlobivými, kudrnatými kudrlinkami lépe odmítají takové náměstí.
 • Stránka Klasická interpretace modelu je charakterizována přítomností ideálně hladkých rán, ale u dívek s oblými obrysy obličeje je mírně upravena, přidává asymetrie a odstraňuje ostré linie. Stránka je vhodná pro všechny typy vlasů, s výjimkou silně kudrnatých. Pro účesové účesy používejte různé metody - můžete mírně zkroutit špičky na vnitřní nebo vnější stranu nebo zarovnat se železem.

Dlouhé vlasy

Vynikající řešení pro baculaté - dlouhé vlasy, díky nimž je vzhled velmi atraktivní a s dobře zvoleným účesem skrývá široké rysy obličeje. Hlavní věc, aby zajistily, že přední zámky uzavřené boční tváře. Účesy pro kulatý obličej, nevyžadují styling, dělají na dlouhých vlasech. Mezi nimi jsou obzvláště populární tyto účesy:

 • Volné vlasy Aby bylo možné vizuálně zmenšit proporce obličeje, je lepší použít kaskádové srážky se šikmými rány. Prameny umístěné vpředu by měly padat na tváře. Při tvarování by jste se měli vyhnout rozloučení a silným kudrlinkám, které preferují romantické vlny.
 • Možnost montáže. Přeslička perfektně kombinuje se zaoblenou tváří, stejně jako účesy s vysokým nadýcháním. Chcete-li si vlasy rozčesávat nebo sbírat v drdolu, nechte několik předních pramenů, aby se vyvažovaly kulaté obrysy.
 • Weave Složité a neobvyklé vzory copánků, propletené kolem hlavy, dokonale zakrývají nedostatky baculatých dívek. Účesy s tkáním na dlouhých vlasech jsou vhodné pro každou událost. Zlomené zámky stylingu dodají obraz kouzla a sofistikovanosti.

Čím delší vlasy, tím opatrněji je třeba se o ně postarat, takže v přítomnosti tenkých, křehkých a neživých vlasů je lepší hledat jiné varianty. Kromě toho, kadeře ve stylu krásných žen Botticelli jít jen na mladé dámy, ženy středního věku nechtějí nechat vlasy dolů pod úrovní ramene. Vysoké dámské luxusní mop vizuálně dělají štíhlejší a krátké, naopak nižší.

S rány

Krásné účesy s přítomností vhodných rány jsou schopny vizuálně skrýt široké rysy, takže obličej vypadá štíhlejší. Nejlepší řešení pro krátký střih bude roztrhané prameny, dosahující až do středu čela. Na dlouhých a středně dlouhých vlasech vypadá dobře odstupňovaně, na boku. Asymetrické tvary jsou ideálně kombinovány s rovnými prameny bobu pro prodloužení.

Jako účesy s rány pro baculaté dámy fit: náměstí, stránky, bob, Pixie, kaskády, žebřík. Volba účesu závisí na preferencích, délce a typu vlasů konkrétní ženy. Stylisté nedoporučují experimentovat s tlustým třeskem, který má přímou linii řezu - pouze zdůrazňuje existující nedostatky. Majitelé tvrdohlavých kudrlinek tuto možnost budou také nevhodné.

Účesy pro baculaté obézní ženy

Ženy s nádhernými formami se musí zaměřit na prvky, které snižují velké proporce postavy a zároveň zdůrazňují její přitažlivé stránky. Chcete-li, aby střih nezpůsobil tlustší obličej, je důležité vzít v úvahu několik nuancí:

 • Optimální variantou pro kompletní vzhled bude jakýkoliv účes na středně dlouhých vlasech, který je doplněn kaskádou, asymetrickými, roztrženými, odstupňovanými liniemi nebo bočními rány.
 • Boční prameny na vlasech by se měly dostat k bradě a jít dolů. Krátké účesy, jako je bob a pixie, zvýrazní všechny nedokonalosti.
 • Mladé dívky s tlustým mopem mohou pustit ženské kadeře a vlnit se do světelných vln z linie ramen. V horní části hlavy je nežádoucí, aby se kudrlinky přidávaly zbytečně.
 • V přítomnosti velké konstituce, těsné svazky, dlouhé ocasy, rovné rány na obočí, rozloučení a ideálně hladký styling jsou kategoricky nevhodné.
 • Příliš svěží účes, výrazný objem pramenů a boufant zvýrazní masivnost postavy, takže by měly být také opuštěny.
 • Pro malování je žádoucí volit lehké nejednotné odstíny. Tmavé barvy budou tvář vypadat ještě plnší a přidat věk.

Večer

"Lunolik" ženy potřebují účesy s tvarem, který se rozprostírá nahoru od linie uší a vyrovnává spodní část hlavy. Relevantní vysoce komplexní modely, které rozšiřují krk a dokonale doplňují večerní šaty. Jeden z populárních odrůd elegantní účesy pro kulatý obličej je kombinace vysokého uzlu v koruně se zámky, které padají na tváře. Tato možnost by byla vhodná na party nebo na koncertě. Stylisté nabízejí několik prázdninových řešení pro baculaté dámy:

 • S ráfkem v řeckém stylu. Nahoře je vyroben lehký objemový bouffant. Konce dekorace jsou skryty zkroucenými bočními horními prameny, které jsou následně upevněny kolíky na zadní straně hlavy. Dolní přední zámky, které zůstanou pod obručí, padají dolů a pokrývají část obličeje. Tento model je ideální pro všechny typy vlasů.
 • Na jedné straně s kadeřemi. Velkolepé variace pro zvláštní příležitosti a každodenní život. Princip vytváření obrazu je jednoduchý: provádí se boční dělení, vlasy na jedné straně se dělí na 4-5 pramenů shora dolů. Každý z nich se zakroutí do bičíka a je pevně za neviditelnými, pohybující se na druhou stranu. Špičky jsou volitelně zkroucené na curlingu. Jako dekorativní prvek můžete použít elegantní vlásenku.
 • Francouzský cop. Moderní metody tkaní pomáhají vytvářet skutečné práce kadeřnictví na hlavě. S pomocí elegantní copánky, vyrobené v podobě korun, košů nebo věnce s přidáním záměrné nedbalosti, dostanete zajímavé formuláře, které jsou relevantní pro svatbu a jiné zvláštní příležitosti.

Pro jemné vlasy

Odborníci vynalezli mnoho technik, které mohou vizuálně snížit ohyby obličeje, odvrátit pozornost od širokých lícních kostí a tváří. V situaci s tenkými vlasy najít správný účes není snadné vzhledem k jejich vrtošivost a nedostatek objemnosti. Nejúspěšnější stylistické směry pro baculaté ženy:

 • Asymetrický bob. Přední zámky jsou oříznuty déle než záda a jdou pod bradu. Podlouhlé odstupňované rány zapadají na jeho stranu a zakrývají extra kruhovitost. Světle zvlněné akcenty vyřeší problém „fit“ a dodají obrazu jemnost. Účes se provádí na krátkých rovných nebo mírně kudrnatých vlasech.
 • Střední a dlouhá kaskáda bez rány. Vícevrstvé vertikální části slouží jako rozptylující moment. Starší ženy se musí dívat na klasické modely a mladí lidé si mohou dopřát kreativní asymetrii - oříznutou hlavu s rozeklanými okraji v přední části. Tato volba je vhodná pro majitele rovných vlasů.
 • Texturou Auto. Délka účesu začíná za linií brady a zasahuje do ramenního pletence. Účes ve stylu grunge dokonale zahalí vynikající kontury, táhne obličej. Prameny mohou být ponechány rovné nebo stočené na obou stranách k vytvoření romantických vlnitých kudrlinek. Tato možnost vypadá na jakýchkoli vlasech velkolepě.

Kadeře

Taut boules a malé kadeře, pocházející ze samotných kořenů, nezdobí vzhled „měsíčních“ žen, ale stanou se další příčinou frustrace. Speciální nástroje a železo pomáhají narovnat kudrnaté vlasy z přírody. Je také nemožné zcela se vzdát kudrlinek během formování pro kulatý obličej, protože tvoří požadovaný objem a vyvažují velké rysy. Nejlepším řešením by byly zkroucené hrany krátkých provazců nebo malých vln, které sestupují z brady na středně dlouhé a dlouhé vlasy. Seznam stylistů nabízí několik tipů pro kudrlinky:

 • Vzduchové kadeře jsou vyrobeny kartáčováním (kulatý kartáč), vysoušečem vlasů. Pěna se používá jako styling. Prameny se zvednou speciálním hřebenem, po kterém se na ně přivádí horký proud vzduchu.
 • Použití papilotki nebo natáčky, musíte vítr prameny svisle ve směru růstu vlasů.
 • Měkké vlny lze dosáhnout pomocí curlingu. Při kroucení pramenů se kleště pohybují shora dolů, přičemž přístroj v ruce lehce svírají. Tloušťka jednoho kudrlinky je 2 cm.
 • Poslední etapa pokládání - malá hromada nahoře, vytvoření estetického objemu a upevnění vlasů lakem.

Dělení

Jedním z efektivních stylistických způsobů korekce nedokonalých obrysů vzhledu je dělení. Vizuálně zužuje obličej, který pomáhá šikmé řadě, válí se v okrajích na boku. Hladká linie ve středu hlavy se zaměří na zaoblení tváří a váhu obrazu. Některé modely zastřihování neposkytují žádné rozdělení, což je velmi vhodné pro osoby se stejnou šířkou a výškou obličeje. Při čištění je třeba usilovat o šikmé, fuzzy kontury, asymetrie.

Co nesedí baculaté

Mladé dámy s tímto typem vzhledu jsou nežádoucí experimentovat s dokonale hladkými tahy, pravidelnými a symetrickými obrysy. Kadeřníci zdůrazňují momenty, které jsou kategoricky nevhodné pro baculaté ženy:

 • plný pramen zpět;
 • vlasy stočené na úrovni lícních kostí;
 • přímé centrální dělení;
 • otevřené čelo;
 • příliš krátké vlasy;
 • hladké hrany;
 • tlusté rány pod pravítkem;
 • četné kudrlinky;
 • monochromatické barvení tmavými barvami;
 • napjaté hladké ocasy;
 • nadváha

Foto účesy pro kulatý obličej

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: