Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Je známo, že tyl je vzdušný, krásný materiál, tak těžký, že se podobá oblaku. Z ní pochází svěží, objemné produkty. Dozvědět se o tom, jak šít sukni z tylu, bude to užitečné pro ty, kteří jdou na večírek, děti matinee, nebo jen chcete přidat něco neobvyklého šatníku. Obraz s takovými detaily bude vyhovovat téměř každému svátku: Novoroční, narozeninové, pro svobodnou párty. Můžete si takovou sukni namísto svatební šaty, dokonce použít vlak.

Krok za krokem návod se vzory pro šití tylu sukně

Je velmi snadné šít tylu sukně. Pokud víte, jak provést takový výrobek, pak se držet stejné technologie, ale aby bylo vícevrstvé, aby pomp. Pokud jste nikdy nevyšívali podobné výrobky, může být úplnou tylovou sukní váš první produkt vlastníma rukama. Existuje mnoho mistrovských kurzů s fotografiemi, které pomohou při hledání nádherného, módního a originálního kusu oblečení, například americké sukně.

Jak udělat nadýchanou sukni tutu pro dívku

Tyl sukně pro dívku je vyroben z následujících materiálů:

 • fatin;
 • guma (šířka 2-2, 5 cm);
 • saténová stuha (šířka 5 cm);
 • nůžky;
 • kolíky;
 • Svinovací metr;
 • jednoduchou tužkou nebo křídou.

Podrobný návod, jak udělat tylu dětské sukně:

 1. Vezměte hadřík a složte jej tak, aby se vytvořilo 10 až 15 vrstev. Řezané tuky potřebují 60-70 proužků, jejichž velikost - 20x50 cm.
 2. Vezměte tolik gumiček, kolik je možné, aby odpovídaly délce pasu dítěte, pro kterého děláte sukni, zkraťte jej o 4 cm, kravatu nebo kravatu gumičku s nití a jehlou vytvořte kružnici. Pak ji položte na záda nebo nohy křesla, aby se pohodlně pracovalo.
 3. Vezměte jeden pruh tkaniny, složte jej na polovinu a kravatu s elastickým, aby 2 uzly. Utahování není nutné (elastické by nemělo být utahováno). Vedle prvního, podobně kravatu druhého pásu, pokračujte v jednání takhle a dále.
 4. Když je výrobek připraven, ozdobte ho saténovým pletencem, skládáním stuhy v polovině podélně a navlékáním všech uzlů. Atlas může uvázat luk na zadní, boční nebo přední straně.
 5. Aby se okraj oděvu vyrovnal, přeložte pruhy tylu do ocasu, vyřízněte vyčnívající špičky nůžkami.

Americký model pro dospělé

Pro přizpůsobení potřebujete:

 • guma;
 • atlas;
 • fatin.

Pokyny pro šití plné sukně z tylu:

 1. Vypočítejte délku lemů: změřte odhadovanou délku sukně, počínaje od pasu, pak výsledek rozdělte na 3 - získejte požadovanou hodnotu. Top saténová vrstva už může udělat trochu víc.
 2. Vyřízněte horní límec, měl by být dvojitý, stejně dlouhý jako druhý obvod pasu. Poté se na střední část výrobku nastříhají 4 obdélníky (délka - 9 pásů v pase) a 8 vrstev spodní části (délka - 13 pásů v pase). K oříznutí, řez 26 vrstev ruche, 26 obvod pasu dlouho.
 3. Horní saténový díl musí být přeložen na polovinu, žehlen, připevněn závitem na krátké straně tak, aby tam bylo místo pro navlékání pružiny.
 4. Sešívejte díly pro střední část na krátkých stranách a táhněte je podél horní části. Přeložte hotové volánky jeden na druhého a zametejte je na dno saténového topu. Udělejte totéž se spodními částmi sukně.
 5. Volánky by měly být složeny ve třech a připevněny ke spodní části výrobku z přední strany a ze strany moře.
 6. Nasaďte gumu v pase. Otevřete náplast rukama.

Pettiskirts Vrstvené Petticoat Sukně

Chcete-li si sukni v tomto stylu, budete potřebovat:

 • Flizelin - 0, 5 m;
 • fatin - 8 m (šířka 1, 5 m);
 • atlas - 50 cm;
 • guma (šířka 25 cm);
 • saténová stuha (pro pás).

Krok za krokem návod, jak šít krásnou sukni z tylu:

Mistr třídy na šití dlouhé tylu sukně

Materiály:

 1. Jeden díl lehké tkaniny (5 m) rozřežte na pásy široké 7–10 cm, zbytek na 11 cm a části šicího stroje ošetřete cik-cak na šicím stroji.
 2. Po úzké hraně se šíří proužky o délce 11 cm a sešívají tak, aby se vytvořil kruh.
 3. Odřízněte tkaninu na 7-10 cm a odstraňte ji pomocí auto šití. Šít výsledkem na vrstvy sukně, vytvořené dříve.
 4. Některá ta saténová potřeba vyřezat a spojit stranu švu, posílit to zevnitř ven s pomocí netkané textilie.
 5. Šijte pásek a saténovou stuhu a pak zapněte sukni tylu saténovým třmenem. Produkt je připraven.
  • fatin;
  • satén (pro základy);
  • hedvábná stuha;
  • proplétání;
  • nůžky;
  • nitě, jehly.

Do-it-yourself tyl sukně - instrukce krok za krokem:

 1. Tuk je rozřezán na proužky o šířce 15 cm. Zpracovat textilní sekce pomocí překrytí. Spojte pásky dohromady, steh uprostřed a táhněte dohromady - dostat volány.
 2. Vystřihněte pravoúhlou koketu ze seneenu, pro větší hustotu ji můžete duplikovat flizelinem. Takový blok by měl být o něco větší než boky. Chcete-li vytvořit třmen, musíte sešit boční části, zastrčit horní část tak, že dostanete šňůrku.
 3. V závěsné šňůrce zavěste pás. To může být v tónu nebo jiný, kontrastní odstín, s jeho pomocí šířka oděvu bude upravena.
 4. Obdélníky vyříznuté z prvního druhu tylu, sešijeme společně a sestavíme na horní část. Šít volánky vyrobené dříve do jejich dna. Připevněte části pláště k třmenu tak, aby horní části kryly spodní části přibližně o polovinu. Délka hotové sukně se řídí počtem vrstev, to znamená, že můžete dosáhnout libovolné délky.

Jak zajímavé zdobí

Šperky pro tyl oblečení může být velmi odlišné. Je nutné uzavřít ošklivou gumu saténovou stuhou. Můžete ji šít jednoduše s proužkem nebo kravatu krásný luk, například na boku. Krása a kouzlo výrobku dodá lesklé detaily: flitry, korálky nebo kamínky. Malé korálky, šité po celém povrchu sukně, vytvářejí efekt sněhových vloček nebo hvězd. S pomocí flitrů můžete šít celé kresby. Nebojte se experimentovat, protože nakonec dostanete naprosto exkluzivní věc, kterou nikdo jiný nemá.

Co na sebe

Fatinova sukně je univerzální věc, je dovoleno jej nosit téměř cokoliv. Hlavním požadavkem je, aby v obraze byla pouze jedna věc. V tomto případě byste si měli zvolit více těsně přiléhající vrchol, protože sukně je načechraná. Ideální soused pro takové objemné dno by byl těsně přiléhající vrchol. Pokud dáváte přednost volnému střihu blůzu, vyplňte ji do sukně a kolem pasu vložte pás nebo pás. V offseason, takové dno bude harmonicky vypadat s rolákem nebo můstkem, nejlépe monofonní.

Vypadá to zajímavě na soubor sukně se světlými barvami a oříznutým svetrem nebo halenkou. Získáte neméně elegantní obraz kombinací dna baletu s vlněným svetrem. Zároveň si uvědomte, že pokud zvolíte jiné textury, barvy by měly být stejné. Tyl oděv může také stát se součástí obchodního souboru, pokud není příliš bujný. Vhodné oblečení: kožená bunda a kabát. Nikdy neodpovídejte šněrovacímu dnu se stejným vrcholem (např. Zástěra s krajkou).

Video tutorial na šití sukně tutu to udělat sami

To je věřil, že tento nádherný načechraný sukně model pochází z Ameriky. Dnes získala srdce milionů módy. Šijte sukně tutu vlastníma rukama pro jehly, které nepředstavují velké potíže. Fatin se snadno zpracovává a protože je objemný, nebudete trávit mnoho času tvorbou požadovaného produktu. Chcete-li se dozvědět, jak takové oděvy správně šít, můžete vidět video níže.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: