Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Rostoucí počet lidí, kteří se dozvěděli o populární Bitcoinově kryptografii (BTC), se dnes snaží získat příjmy investováním svých prostředků do ní nebo pomocí plateb. Tyto akce nejsou v žádném případě regulovány ruskými právními předpisy (například neexistuje žádný kurz BTC Bank of Russia), který činí operace kryptofrekvenčních operací poloprávní. Dnes je oficiálně nemožné vyměnit Bitcoin za rubl, ale existují řešení, která vám umožňují odvodit kryptografické nástroje pomocí internetových zdrojů.

Jak přivést Bitcoiny na kartu Sberbank

Existuje několik osvědčených způsobů, jak převést BTC do ruských rublů. Liší se od sebe sazbami provizí a dobou směnné transakce. V závislosti na tom můžete použít jednu z následujících možností:

 1. Použití Webmoney. Pokud v tomto systému není certifikát nižší než formální, můžete si zakoupit WebMoney-Bitcoins (WMX) s následnou výměnou za WM-rubly (WMR).
 2. Na kryptoměnové výměně. Akcie BTC lze prodávat za výhodnou sazbu s následným převodem prostředků na účet Sberbank.
 3. Prostřednictvím výměnných míst. Jedná se o síťové služby, jako je 24paybank, specializující se na krypto-měnové operace.
 4. Nákupem jiných typů kryptogramů. Stávající burzy (např. Exmo) poskytují příležitost využít rozdíl v sazbách, takže je někdy výhodnější zobrazovat bitcoiny na kartě Sberbank s přechodným nákupem, například ether (etherium) nebo jiné krypto měny.

Přímý výběr na bankovní kartu

Existuje několik spolehlivých způsobů, jak přivést Bitcoin přímo na Sberbank, s využitím služeb specializovaných internetových zdrojů. Nejběžnější možnosti jsou:

 • Výměníky. Po zaregistrování na těchto stránkách si můžete vyměnit Bitcoin za výhodnou cenu. Namísto studia podmínek, které nabízejí samostatně, by bylo mnohem efektivnější obrátit se například na služby bestchange.ru. Takové stránky nabízejí uživatelům sledování výměnných zdrojů sítě a jejich hodnocení. Jejich služby jsou vhodné pro ty, kteří nedávno začali s bitcoinovou peněženkou, a pro ty, kteří s krypto měnou pracují již řadu let.
 • Internetová výměna. Dobrý způsob, jak provést stažení bitcoins na kartě Sberbank, pouze zde si nemůžete vyměnit BTC, ale prodat. V některých případech je výhodnější s přihlédnutím k aktuálnímu kurzu a provizi, ale připravte se, že časové náklady budou vyšší než při použití výměníku. Vhodná volba bude muset počkat několik dní. Při výběru Bitcoinu na Sberbank přes Webmoney účtuje systém svůj zájem o zaslání peněz (celkem 3, 3%).

Prostřednictvím výměny za jinou kryptografickou měnu

S využitím existujícího rozdílu ve směnném kurzu můžete zvýšit zisk tím, že přivedete Bitcoin do Sberbank ne přímo, ale pomocí řetězce burz. Jedním z v současné době ziskových je kombinace Bitcoin-ether-Sberbank nebo BTC-dash-Sberbank. Maximální ukazatele nákladů na čas pro jednu výměnu jsou 3 dny, pro dvojí operaci se doba realizace zvýší o 2 krát.

Můžete vytvořit řetězce pomocí tradičních cizích měn a elektronických peněz (například mezi populární kombinace na bestchange zdroj jsou možnosti s americkými dolary a Quwi-rubly). Pokud máte dostatek času, můžete spočítat nejziskovější kombinace a po podání žádosti o vícebodovou výměnu získat výhodnější nabídku.

Výměna BTC na Sberbank ve směnárnách

Nejpohodlnějším způsobem je zvolit vhodný směnný bod pro výběr bitcoinů na kartu Sberbank s využitím síťového ratingu zdrojů pracujících v tomto směru. V seznamu, který uživatel obdrží pro srovnání - je okamžitě dáno několik desítek dostupných míst, rychlost kryptokontroly a zásoby finančních prostředků z konkrétního výměníku.

Cryptocurrency online kalkulačka pomůže provést výpočty s uvedením výše prostředků, které budete dávat nebo přijímat při provádění transakce. Lze provést automatický výpočet a zohlednit provizi, která dosahuje až 8%. Počet výměníků, které nabízejí příznivý kurzový bitcoin, zahrnuje následující internetové zdroje:

 • Pro100obmen (provize - 6-7%);
 • Payforia (až 7%);
 • HotExchange (5, 5-6, 5%);
 • TytCoin (4, 9 - 6, 9%);
 • BetaTransfer (5-6, 5%).

Jak si vybrat spolehlivý výměník

Vzhledem k vysoké bezpečnosti prováděných operací, což je nejdůležitější charakteristika výměníku, dochází k odebrání Bitcoinu zpravidla bez nepříjemných incidentů souvisejících s klamavými zákazníky. Spolehněte se na vlastní zkušenost a pověst samotného zdroje. Chcete-li snížit riziko neplacení, přečtěte si online recenze od jiných zákazníků. Zvažte pozitivní doporučení zveřejněná na zdrojích třetích stran a ne pouze na místě, kde budete provádět výměnu.

Pro kvalifikované podvodníky poskytuje internet velké příležitosti pro vydělávání peněz tím, že oklamá online uživatele, a proto by vhodným bezpečnostním opatřením bylo omezit částku pro výměnu bitcoinů v prvních transakcích. Po výběru výměníku, který splňuje vaše bezpečnostní koncepce a nabízí atraktivní rychlost, proveďte zkušební provoz malého množství mincí Satoshi. To je jednoduchý způsob, jak ověřit spolehlivost služby a načasování převodu peněz na Sberbank.

Algoritmus pro výstup bitcoinů na kartu Sberbank

Bitcoin výměník pro Sberbank pracuje na stejném principu jako obvyklá směnárna. Mít určité zásoby v BTC peněžence, výměnou, můžete přijímat rublů v aktuálním kurzu s výběrem na kartě Sberbank. Chcete-li, aby operace byla pro vás výhodná, měli byste porovnat nabídky několika stránek. Předpokladem je registrace a zápis údajů do zvláštního formuláře. Pro požadovanou operaci:

 1. Zaregistrujte se na stránce výměníku (například X-change nebo X-pay) nebo proveďte proces ověření v systému pomocí hesla, pokud máte účet.
 2. Vyberte příslušnou možnost výměny se zaměřením na aktuální rychlost BTC.
 3. Přečtěte si podmínky operace. Vyberte ze seznamu potřebné kryptografické jednotky a metodu výběru - bitcoiny na kartě Sberbank.
 4. Vyplňte navrhovaný směnný formulář. Za tímto účelem zadejte do příslušných sloupců informace o klientovi a podrobnosti pro zápis. Vzhledem k tomu, že uživatel uvede číslo účtu v Sberbank a v některých případech i příjmení, jméno, prostřední jméno a e-mailovou adresu, takovou transakci nelze označit za zcela anonymní, ale tyto informace jsou nezbytné pro interní použití a nejsou poskytovány finančním úřadům.
 5. Posledním krokem bude potvrzení operace a převedení prostředků na Sberbank, na které musíte kliknout na tlačítko "Pay". Maximální doba pro připsání prostředků je tři dny, ale v mnoha případech je operace mnohem rychlejší.

Bitcoin peněženky s výstupem na kartu ve Webmoney

V případě, že je nutné stáhnout Bitcoin na Sberbank, lze peněženku Webmoney využít jako zprostředkující, zjednodušující proces a snižující počet rizik. Pohodlí této metody spočívá v tom, že spolu s analogy rublů a dolarů (WMR a WMZ) má systém Webmoney ekvivalent pro bitcoiny WMX. Vzhledem k vysoké nominální hodnotě je bitcoin nastaven na 1WMX = 0, 001 BTC, ale i v tomto poměru je nyní velkou peněžní jednotkou (ve výši bestchange.ru v polovině ledna 2022-2023, 1 WMX = 670 WMR).

Limity a limity

BTC transakce prostřednictvím Webmoney v Sberbank je rozdělena do několika fází. Správný sled akcí zahrnuje následující kroky:

 1. Registrovat peněženku WMX. Aby bylo možné efektivně využívat možností služby, certifikát by neměl být menší než formální. To znamená nejen ověření čísla mobilního telefonu a e-mailové adresy, ale i poskytnutí pasových dat do systému pro kontrolu skenování dokumentů.
 2. Bitcoin výpis pomocí služby wmx.wmtransfer.com. Standardní systémový poplatek je zároveň 0, 08%. Při převodu systém důrazně doporučuje použít násobky 0, 01 WMX - toto je minimální množství prostředků, které lze uložit na peněženku WM a použít k výběru.
 3. Získání WMR na interní sazbě Webmoney.
 4. Odebrání WMR na kartu Sberbank prostřednictvím interní služby nebo kontaktováním místa výměníku.

Omezení skladování a výdajů finančních prostředků, které jsou na elektronické peněžence WMX, zcela závisí na kategorii certifikátu. Pokud nejste v podnikání a nepotřebujete velký bitcoinový obrat, stačí formální typ certifikátu. Tabulka uvádí, jak se liší různé typy limitů v závislosti na použitém certifikátu:

Název certifikátu

Horní limit celkové částky v peněžence, WMX

Limity výdajů

Denně, WMX

Týdenní, WMX

Měsíčně, WMX

Přezdívka

15 000

6.000

15 000

30 000

Formální

30 000

120 000

300 000

600 000

Počáteční

600 000

240 000

600 000

1.200.000

Osobní

6 000 000

2 400 000

6 000 000

6 000 000

Cryptocurrency exchange

Dalším výhodným způsobem pro transakci BTC na účet Sberbank je použití kryptoobnovení. Mezi tyto zdroje s pohodlnou funkcí pro prodej krypto-měn patří:

 • YoBit;
 • Poloniex;
 • Okcoin;
 • EXMO.

Snadnost překladu kryptokonverzní bitcoinu prostřednictvím výměn je činí velmi populární mezi uživateli. Chcete-li vystoupit do Sberbank, potřebujete:

 1. Přeneste BTC na výměnu (tento postup může trvat několik dní).
 2. Počkejte, dokud se neobjeví vhodná objednávka, nebo si vytvořte vlastní objednávku na prodej určitého množství BTC za rublů (druhá metoda je doporučena zkušeným uživatelům, protože vyžaduje práci na burze).
 3. Po zpracování žádosti se peníze zobrazí na vašem interním účtu. Každá burza má své vlastní metody převodu BTC s jinou provizí. Například přímý převod na kartu Visa / Mastercard Sberbank pomocí služby Yobit stojí 70 rublů + 3% převedené částky. Dvojitá výměna pomůže vyhnout se vysokým úrokovým sazbám během transakce.
 4. Odnětí částky může trvat i několik dní, ale v praxi to trvá 2-3 hodiny (výměny často uvádějí dobu převodu s rezervou v případě možného technického selhání).

P2P výměna bitcoinů na Sberbank

Schéma výměny P2P znamená přímou interakci prodávajícího a kupujícího, která je alternativou výměníků a kryptobirdů. Zájemci se vzájemně vyhledávají prostřednictvím online fór nebo speciálních síťových služeb. Taková výměna kryptogramů probíhá bez provize (v průměru šetří 5-7%), ale má mínus ve formě vysokých rizik. Bezpečnou variantou jsou operace P2P zahrnující ručitele, který obdrží procento transakce (dostupné s prostředkem Localbitcoins). To však zbavuje proces hlavní výhody - úspory na provizi.

Video

Recenze

Oleg, 26 let

Bitcoin na kartě Sberbank odstoupí na třetí rok. Pro výměnu používám burzu Xchange. Nepochybnou výhodou je možnost použití mobilních zařízení. Namísto ručního zadávání adresy je třeba pořídit obrázek navrhovaného qr-kódu, který je mnohem jednodušší. Peníze se převádějí rychle, takže i nadále budu využívat služeb této stránky.

Halim, 31 let

Vybral jsem si variantu s výběrem bitcoinu na účet Sberbank rublu a usadil jsem se na Webmoney. To je výhodné, protože moje podnikání se přímo vztahuje k obratu WMR a WMZ, a já jsem dlouho měl tyto e-peněženky. Jako možnost jsem hledal pár výměnných míst, ale je větší pravděpodobnost rozšíření mých obzorů. WM-funkční mi vyhovuje.

Marina, 32 let

Před týdnem jsem poprvé odebral bitcoiny na kartě Sberbank přes výměník Pro100obmen. Pro sebe jsem se rozhodl, že měřítka při výběru zdroje by neměla být přitažlivým kurzem, ale stabilita směnného bodu sama o sobě. Četl jsem mnoho recenzí napsaných lidmi, kteří ztratili své kryptografické peníze kvůli lákavým podmínkám podvodníků.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: