Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Po nástupu těhotenství se žena neustále obává o své budoucí dítě, takže každý postup vás zajímá, jak je to bezpečné. Zejména pokud se jedná o srážky, protože se již dlouho předpokládalo, že je to nežádoucí.

Proč nemůžete dostat ostříhat během těhotenství podle znamení

Může stříhat vlasy během těhotenství? Pokud se s takovou otázkou zabývá lidová víra, odpověď bude negativní. Dlouhé copánky byly vodiče energie z vesmíru. Předpokládalo se, že pokud by byly pravidelně stříhány nebo barveny, mohla by být dětská duše zbavena, což by představovalo velké nebezpečí pro plod nebo dokonce i dítě, které by se mohlo narodit mrtvé. Další víra říká, že pokud si těhotná žena uřízne vlasy, zkrátí život dítěte.

Někteří staří lidé stále tvrdí, že pokud žena čeká na chlapce, ale během těhotenství si uřízne vlasy, narodí se dívka, protože na astrální rovině nastávající matka „odřízne“ chlapcovy genitálie. Stejná absurdita zní jako znamení, že pokud těhotná žena porazí psa, dítě se narodí nervózní. Věřit, že takové pověry jsou nebo nejsou záležitostí každé ženy, ale je lepší se ptát, proč by těhotné ženy neměly ostříhat vlasy, obracet se k vědě či medicíně, protože to nikdo oficiálně zakázal.

Mohou těhotné ženy stříhat vlasy podle lékařů?

Pokud se každý porodník-gynekolog zeptá, zda můžete získat účes během těhotenství, obdržíte pozitivní odpověď. Lékař ani nebude schopen spojit paralelu mezi kadeřníkem a rizikem pro zdraví ženy před porodem. Moderní medicína nevidí žádné kontraindikace pro stříhání vlasů, pro malování nebo pro jinou péči o vlasy nebo vzhled těhotné ženy. Podle lékařů trichologists, řezání konce měsíčně, každá osoba se zbaví mrtvé části svých pramenů, což jim dává zdraví.

Pokud jde o otázku, zda je možné malovat prameny nastávajících matek, pak každá žena, která zná základy anatomie, by měla pochopit, proč je nemožné: barva obsahuje toxické chemikálie. Vstupují do těla skrz pokožku hlavy a mohou poškodit plod. Lékaři nedoporučují barvit vlasy v procesu přenášení dítěte nebo používat přírodní barviva. Důvody, proč zdravotníci doporučují zdržet se malování:

  1. Poškození chemikáliemi. Složení barvy zahrnuje amoniak, což způsobuje bolesti hlavy, nevolnost, udušení.
  2. Nepříjemný zápach. To je spojováno s obsahem peroxidu vodíku. Těhotné ženy vdechují ostré pachy jsou škodlivé, protože se jedná o provokaci nevolnosti a dokonce zvracení.
  3. Alergické kožní reakce. I když žena dříve pravidelně šla oříznout a obarvila bez problémů, pak během těhotenství mohou hormonální změny po barvení způsobit těžké alergie a dokonce popáleniny pokožky hlavy.

Je možné mít podle psychologů účes pro těhotné ženy?

Emocionální stav ženy čekající na dítě v důsledku změn hormonálních hladin je nestabilní. Během tohoto období má tendenci poslouchat názory druhých. Pokud někdo z prostředí řekne, proč je nemožné stříhat vlasy během těhotenství podle národních pověr, pak se žena může cítit dobře. Impozantní maminka opravdu věří v potrat nebo jiné hororové příběhy, které povedou k negativnímu postoji, a to je plné následků. Psychologové v tomto případě doporučují, aby celé období neřezalo ani nezbarvilo, ale aby se o prameny starali sami.

Pokud je žena emocionálně stabilní a nevěří v národní znaky, nemá ani představu o tom, zda je možné, aby těhotná žena zkrátila své rány nebo všechny její vlasy podélně. Ona se obrátí na svého kadeřníka a udělá vlasy tak často, jak to dělala dříve. Psychologové trvají na tom, že síla jejich vlastní přitažlivosti přivádí budoucí matku do stavu spokojenosti a spokojenosti se sebou, což ovlivňuje náladu dítěte. Dobře upravený vzhled je prospěšný pro těhotné ženy.

Proč nemůžete dostat účes těhotná s národní zkušenosti

V pravoslaví je také odpověď na otázku, proč si těhotné ženy nemohou ostříhat vlasy. To znamená, že neexistuje žádný přímý zákaz, protože křesťanství také bojuje s pověry, ale existují doporučení. Například, pokud nemáte krátký účes, můžete snadno skrýt vlasy s otoky a pigmentace obličeje, které se mohou objevit v posledním trimestru. Neúspěšné pokusy o vzhled mohou vést k negativním reakcím těhotné ženy, což bude mít dopad na dítě.

Video: Je možné stříhat vlasy během těhotenství

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: