Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Některé dívky z herního prostředí překvapí svým talentem, multitaskingem, univerzálností. Tyto hvězdy zahrnují Gomez - kino s touto celebritou známou mladým lidem, její písně se stávají hity. Podíl štěstí, obrovské množství práce - to je cena slávy, a dokonce i velké výsledky dívek tak mladého věku.

Filmy se Selenou Gomezovou

Kariéra americké malé hvězdy z Grand Prairie, Texas začala před 14 lety. Její "narození" byla účast v projektu "Barney and Friends" v roce 2002. Ukázalo se, že výkon byl úspěšný, soudě podle toho, že dívka byla spatřena - zavolali mi, abych jednal na třetí části legendárního filmu „Děti špiónů“. Selena Gomez se objevila - filmografie herečky má v současné době 34 děl, seznam byl doplněn o hlasové hraní populárních a oblíbených karikatur.

Dospívající seriály jako Hannah Montana, The Wizards of Waverly Place, All Tip-Tops nebo Life of Zack and Cody (a pokračování Life On Board) získaly mimořádnou popularitu. Filmy o Seleně Gomez, kde hrála sama - „Hra pro snímek“, „Star pranks“, „The Union“. Mezi natáčením situační komedie se herečka zapojila do celovečerních filmů:

 • "Walker, Texas Ranger";
 • Aftershock;
 • „Arvin!“;
 • "Nekontrolovatelný";
 • "A prohrál bitvu";
 • Horton (Voice);
 • „Co si myslí Stevie?“;
 • „Sousedé. Na válečné cestě 2 “(zde se natáčel Zac Efron, který v nepřítomnosti Seleny Marie vyjádřil soucit více než jednou).

Rám z filmu "Spy Kids 3"

Filmy s Selena Gomez hrát

Herečka netrvala dlouho být odstraněna, jako menší charakter. Její nestandardní vzhled přitahoval pozornost slavných režisérů, kteří viděli dobrý potenciál pro seriózní role. Disney Film Studio nabídlo dívce jednat na několika velkých projektech a nedělalo to špatně - herečka se s účastí vyrovnala perfektně, získala lásku publika. Nejpamátnější filmy s Selenou Gomez:

 1. "Brain Zapped";
 2. „Další příběh Popelky“ (hlavní role, která přinesla popularitu);
 3. "Ramona a Beezus";
 4. "Wizards of Waverly Place" (dětský projekt, kde herečka hraje hlavní postavu);
 5. "Monte-Carlo" (kino určené pro dospělé publikum);
 6. "Program ochrany princezny";
 7. "Otyaznye svátky";
 8. „Gone“ - první vážná role thrilleru;
 9. "Návrat čarodějů" - musel hrát dvě protiklady, mladá herečka zvládla profesionálně;
 10. "Špatné chování";
 11. "Základní zásady dobra";
 12. "Monstra na svátky 1, 2, 3";

Snímek z filmu "Program na ochranu princezny"

Disney filmy s Selenou Gomez

Filmové studio dětského televizního seriálu, animace, bylo začátkem mnoha budoucích televizních hvězd. Debut herečky nastal v projektu "All type-top, nebo Life of Zach a Cody." Hlavní roli zde hrál Zac Efron a texaský umělec se objevil pouze jednou. Další dívka může být viděna v jedné sérii pokračování série. Sekundární role herečky jsou u konce, začala nabízet vážnější práci. Ve kterých filmech hrála Selena Gomezová z filmové společnosti Disney:

 • Čarodějové z Waverly. Slavný teen projekt (Selena Gomez ve filmu a multiseries kině je zapojený do hlavní role);
 • Hannah Montana (epizodická účast);
 • „Další příběh Popelky“ (Jeden z nejpamátnějších a nejoblíbenějších děl);
 • "Program ochrany princezny";
 • "Fun";
 • "Návrat čarodějů."

Stále z filmu "Další příběh Popelky"

Selena Gomez - filmy 2022-2023

V letošním roce byly 4 snímky s herečkou, v tomto seznamu není žádná „žánrová lehkost“, která byla v mnoha divácích spojena s texaskou brunetkou. Výjimkou jsou „sousedé“. Na válečné cestě 2. V "hře pro snímek", herečka může být viděn portrét. V základních principech dobra hraje dívka falešný uprchlík, který spolu s hlavními postavami prošel vědomím sebe sama a životních pravd. V novém historickém filmu „A Lost the Fight“ hraje herečka také malou roli. Všechny filmy Seleny Gomezové v roce 2022-2023 jsou seriózní díla s komplexním grafem.

Video: Nejlepší filmy s Selena Gomez

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: