Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Lidé na pracovních záležitostech nebo navštěvující příbuzní musí cestovat po celé zemi, která má působivou velikost. Když opouštíte domovský region, je aktivován mobilní roaming a společnost Beeline na cestě nabízí ziskový servis pro volání, SMS a internet v rámci Ruské federace. Odběratelé mohou balíček kdykoliv připojit.

Roaming v Rusku?

Všichni hlavní telekomunikační operátoři nabízejí svým uživatelům několik možností připojení tarifu pro volání v rámci své domovské země. Roaming Beeline v Rusku připravil pro své předplatitele sadu služeb pro používání internetu a balíkovou nabídku, která obsahuje všechny potřebné možnosti najednou. Je-li to žádoucí, může osoba vykonávat jakoukoliv funkci, pokud je potřeba. Cena balíčku závisí na zahrnutých bonusech.

Co je služba mé země Beeline

Pro cestování po zemi nabízí společnost Beeline roaming v Rusku pod názvem „Moje země“. Jakmile opustíte svůj domovský region (kde je vaše běžné jízdné platné), můžete mít aktivovaný národní balíček. Stačí pouze jednou připojit a pak není třeba platit za zahrnutí. Plán obsahuje všechny nezbytné možnosti, které budou lidé používat:

 • možnost odchozích / příchozích hovorů;
 • posílání sms

Mínus tento tarif pouze v nepřítomnosti provozu pro síť, ale existují další možnosti, které vám umožní přístup k internetu po dobu 7 nebo 30 dnů. Plán „Moje země“ nemá žádné předplatné a je aktivován pro všechny následující časy zdarma. Existuje několik způsobů připojení roamingu po celém Rusku od společnosti Beeline a člověk může použít ten, který je pro něj jednodušší a jasnější.

Jak se připojit roaming na Beeline v Rusku

Na oficiálních stránkách společnosti, kterou nabízejí, spojují Beeline roaming v Rusku několika způsoby. Každá z nich nevyžaduje dodatečné platby, platí se pouze za spojení, pak podle tarifu za dopravu nebo volání, SMS, měsíční poplatek není účtován. Pokud jde o použití, je okamžitě stanoveno, že sazba se nevztahuje na domovský region, město Sevastopol a Krymskou republiku. Můžete ji aktivovat:

 • prostřednictvím volání operátorovi;
 • použití USSD požadavku;
 • návštěva pobočky společnosti;
 • prostřednictvím internetu.

Volání na krátké číslo

Chcete-li používat intranetový roaming v zemi, můžete kontaktovat zástupce společnosti a požádat ho, aby aktivoval potřebnou službu nebo balíček. Nevýhodou této možnosti je, že odezva zaměstnance bude možná muset počkat (někdy až 15 minut). Zde je plus - budete mít možnost se ho zeptat na všechny otázky týkající se nákladů na volání, zasílání SMS, plateb atd. Pokyny pro aktivaci krátkého čísla:

 1. Přepněte do režimu vytáčení telefonu.
 2. Volejte na 0611.
 3. Nejdříve se dostanete do automatického hlasového menu, kde vám robot záznamníku poví o všech položkách.
 4. Počkejte až do konce zprávy a stiskněte tlačítko, které odpovídá za spojení se specialistou.
 5. Počkejte, dokud jeden z pracovníků nebude volný a odpoví vám. Řekněte mu, že chcete aktivovat tarif „Moje země“.
 6. Pokud váš účet bude 25 rublů pro zahrnutí tarifu, pak za minutu balíček bude aktivován.
 7. Chcete-li znovu zaplatit 25 rublů.

Připojit pomocí příkazu ussd

Další možností aktivace Beeline v celém Rusku je krátký příkaz na server, který se nazývá USSD požadavek. Pro každou funkci, volbu a službu je přiřazena speciální kombinace čísel, která je automaticky zapíná nebo vypíná. To se provádí pro snadné použití návrhy od společnosti. Na webových stránkách Beeline v popisu produktu je vždy k dispozici kombinace aktivace služby. Chcete-li tuto možnost povolit pomocí příkazu USSD v telefonu, musíte provést následující:

 1. Spusťte telefon.
 2. Napište následující posloupnost čísel: 0683 a tlačítko volání.
 3. Chcete-li tuto možnost zakázat, opakujte stejný postup.

Jak povolit roaming na Beeline v Rusku pro použití internetu

Balíček „Moje země“ popsaný výše zahrnuje možnost volat, posílat SMS, ale nemá žádný provoz. Připojte megabajty pro přístup k síti zvlášť. Toto oddělení existuje pro pohodlí účastníků, ne každý potřebuje přístup k internetu a dodatečné přidávání do platby by bylo špatné. Také ne každý potřebuje volat, mnozí komunikují pomocí instant messengerů na úkor dopravy. Operátor nabízí uživateli dvě možnosti - 7 a 30 dní.

Internet na 7 dní

Mobilní telefony se staly pohodlným zařízením pro přístup na internet, jsou vhodné pro prohlížení webových stránek, odesílání pošty a komunikaci prostřednictvím instant messengerů. Není třeba nosit notebook s vámi, pokud je praktický smartphone. Je pouze nutné zachovat možnost levného přístupu do sítě. To je možné s roamingovou službou pro Internet od společnosti Beeline. Po určitý počet dní po celém Rusku můžete využít tarif domácí dopravy.

Pokud je cesta krátká, měli byste využít nabídky na 7 dní. Během týdne můžete využít internet na vlastní kurz z kterékoli oblasti země. Platba za službu je 99 rublů. Můžete jej připojit několika způsoby:

 1. Obraťte se na nejbližší pobočku provozovatele. Zaměstnanec vám pomůže tuto funkci aktivovat zdarma. Po dohodě s vámi si ověřte, že toto umění SIM karty patří vám.
 2. Můžete zavolat na číslo 0674090361 a možnost se automaticky připojí.
 3. Požadavek USSD je k dispozici pro aktivaci. Vytočte * 115 * 361 # a tlačítko Volat.
 4. Předplatitelé jsou k dispozici pro osobní účet. Po registraci máte možnost řídit všechny další možnosti tarifního plánu. Stačí jít do sekce služeb a aktivovat internet po dobu 7 dnů.
 5. Pokud zavoláte na krátké číslo 0611, můžete požádat zaměstnance společnosti o aktivaci služby. Počkejte na spojení s odborníkem a sdělte nám své přání.

30 dní internetu pro cestování po Rusku

Pokud je vaše cesta zpožděna a 7 dní pro vás nebude stačit, je zde možnost aktivovat tuto nabídku po dobu 30 dnů. Náklady na služby se zvyšuje a činí 199 rublů, které pro aktivaci měsíce v době, bude výhodnější než zahrnutí možnosti každý týden za 99 rublů. Princip činnosti je stejný, pokud jste aktivovali nabídku „High Way“, pak při přechodu na roaming ji použijete z kterékoli oblasti země. Stále máte na výběr z několika možností připojení:

 1. Obraťte se na pobočku společnosti.
 2. Zavolejte na krátké číslo 0611 a připojte se k zaměstnanci.
 3. Odeslat příkaz USSD. Do telefonního přístroje zapište kombinaci * 115 * 261 # a stiskněte tlačítko Volat.
 4. Pro aktivaci můžete zavolat na číslo 0674090161. Zahrnutí bude provedeno automaticky.
 5. Možnost můžete připojit prostřednictvím svého osobního účtu. Tam ho můžete vypnout.

Jak zakázat roaming na Beeline v Rusku

Pokud potřebujete deaktivovat roaming, můžete to provést několika způsoby. Například v domovské oblasti dojde k automatickému přechodu na pravidelnou tarifu, aniž by účastník musel dodatečně provádět žádné další úkony. Pokud však musí být tato operace provedena v jiném regionu, může být provedena několika způsoby:

 1. Z osobního účtu na webu. V sekci služby jsou k dispozici všechny dostupné funkce, které lze pomocí několika kliknutí deaktivovat.
 2. Každý účastník služby Beeline má v telefonu nabídku se všemi dalšími funkcemi. Najděte ji ve svém miniaplikaci a vypněte zbytečné služby.
 3. Zavolejte na krátké číslo a spojte se se zaměstnancem. Požádejte ho, aby deaktivoval zbytečnou možnost.
 4. Opakované vytáčení 0683 a tlačítko volání zruší možnost.

Tarify Beeline pro volání do Ruska

Po aktivaci plánu Moje země vám bude účtováno 25 rublů za spojení z účtu a v budoucnu již nebude tento poplatek účtován. Neexistují žádné poplatky za tuto možnost, takže v budoucnu budete platit pouze za minutu za mluvení a odesílání sms. Staňte se tarify roamingu v Rusku:

 • posílání sms - 3 p.;
 • příchozí hovor - 3 str.;
 • odchozí - 3 p.

Video: Připojení roamingu

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: