Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

K zajištění dietního efektu se doporučuje podrobit se plnému průběhu léku klenbuterol - návod k použití pro zprávy o hubnutí, že tento výkonný spalovač tuků se podílí na sušení těla. Příjem léků je lepší koordinovat s koučem, eliminovat kontraindikace a riziko nežádoucích účinků. Klenbuterol na sušení je nenahraditelný, ale podle instrukcí oficiálně indikován pro bronchiální astma.

Co je klenbuterol?

Tento oficiální lék lze zakoupit v každé lékárně. Lékařský lék Clenbuterol byl poprvé použit v Hollywoodu k vytvoření atletické siluety hvězd, ale později byl distribuován po celém světě. Díky svým farmakologickým vlastnostem je klenbuterol bronchodilatačním činidlem, jeho účinné složky produktivně rozšiřují průdušky a usnadňují dýchání při astmatu průdušek. Klinické studie potvrdily, že léčivo má systémový účinek v těle, poskytuje integrovaný přístup k problému.

Složení

Vědci potvrdili, že lék vyslovuje anabolické vlastnosti, podporuje udržitelné sušení těla. Nepatří však do kategorie steroidů, ale patří do farmakologické skupiny adrenergních mimetik. Korektivní účinek poskytuje složení léčiva klenbuterol, který obsahuje takové účinné látky syntetického původu, jako je methylparahydroxybenzoát, glycerol, malinová esence, sorbitol, propylenglykol, propylparahydroxybenzoát, ethanol a benzoát sodný.

Jak klenbuterol pro hubnutí

Hlavním cílem chemického vzorce je rychle zahájit proces lipolýzy v důsledku zvýšené aktivity sympatického nervového systému. Aktivní složky klenbuterolových tablet po proniknutí do systémové cirkulace excitují beta-2-adrenoreceptory, které poskytují takové změny vzhledu a celkové pohody sportovce:

 • stabilní účinek spalování tuků, sušení těla;
 • anabolický účinek;
 • prevence katabolických procesů;
 • horečka;
 • urychlení budování svalů;
 • snížená chuť k jídlu, snížená denní dávka;
 • hmatatelný nárůst síly;
 • stabilizace nervového systému;
 • účinky na mozková centra pro kontrolu trávení.

Charakteristickým rysem klenbuterolu je přímý vliv aktivních složek na podkožní vrstvu tuku, zatímco dystrofie svalové hmoty je zcela vyloučena. Lék brání rozvoji katabolických procesů, zatímco úspěšně monitoruje krevní tlak, pomáhá dlouhodobě se zbavit nespavosti. Při použití klenbuterol pro produktivní hubnutí, můžete zvýšit fyzickou aktivitu, zatímco v rámci návodu k použití.

Indikace pro použití

Beta-2 adrenoreceptory umístěné ve svalech a tukové tkáni vstupují do chemické reakce s účinnými látkami klenbuterolu, v důsledku čehož se jejich práce zvyšuje. Tímto způsobem se uvolňuje látka cyklického adenosinmonofosfátu, která se pro tělo stává dalším zdrojem energie. Klenbuterol navíc přispívá k produkci hormonů norepinefrinu a adrenalinu, které podporují spalování podkožního tuku, inhibují aktivitu lipoproteinové lipázy.

Podle instrukcí jsou indikace pro použití klenbuterolu pro hubnutí následující:

 • snížení chuti;
 • spalování podkožního tuku ve všech problémových oblastech;
 • zvýšení produktivity kulturistického tréninku;
 • zbavit se kil;
 • zvýšení zdrojů energie.

Kulturistika

Dva typy adrenoreceptorů, alfa a beta, jsou soustředěny ve svalových a tukových strukturách. V prvním případě hovoříme o produktivním nahromadění tělesného tuku a ve druhém - o včasném a rychlém odstranění těchto látek v důsledku tvorby dalšího zdroje energie. Vzhledem ke svým farmakologickým vlastnostem je beta-2-agonistou tento lék na hubnutí zaručuje štěpení tuků na složky, zvyšuje rychlost metabolických procesů o 20-30%.

Klenbuterol v kulturistice podporuje produktivní sušení svalové hmoty, zatímco stimuluje funkčnost štítné žlázy pro intenzivní produkci hormonů s vlastnostmi spalování tuků v těle. Dokonce i profesionální trenéři důrazně doporučují klenbuterol kurz pro sušení, aby získal sportovní silueta co nejdříve.

Ve sportu

Klenbuterol pro hubnutí ovlivňuje celé tělo. Před volbou léků je důležité pečlivě prostudovat návod k použití, aby se vyloučilo riziko kontraindikace a nežádoucích účinků. V případě nadměrné citlivosti aktivních složek je lepší se poradit se svým lékařem o výběru analogu. Klenbuterol je nepostradatelný pro sportovce: výsledky štíhlého těla jsou patrné po prvním kurzu. Zvyšuje se vytrvalost, snižuje se množství tuku, osoba rychle ztrácí váhu. Tento nástroj je vhodný i pro dívky a muže, účinně doplňuje dietu.

Pro sušení

Jedná se o oficiální lék, který kromě bronchodilatačního účinku přispívá k produktivnímu úbytku hmotnosti. Instrukce říká, že použití klenbuterolu neovlivňuje svaly, což je zvláště důležité v kombinaci s nízkokalorickou dietou a vyčerpávajícími tréninky. Užívejte lék ve stejnou denní dobu, abyste sledovali denní dávku, vyvarujte se předávkování. Jeden kurz trvá dva týdny, po kterém je nutné si udělat pauzu. Následně vyhodnoťte získané výsledky s jejich srozumitelností, držte se zvoleného schématu a během druhého kurzu za měsíc.

Hubnutí Dávkování

Před objednáním léku v internetové lékárně je nutné vyloučit chronická onemocnění těla z řady kontraindikací. Lékař může takový předpis klenbuterolu zakázat, aby nedošlo ke zhoršení celkového stavu klinického pacienta, aby se vyloučily nebezpečné zdravotní komplikace. Dávkování pro hubnutí je vybráno individuálně, cenné informace o daném tématu naleznete v návodu k použití.

Denní dávka klenbuterolu pro muže se pohybuje mezi 120-140 mcg, pro ženy - 80-100 mcg. Pro produktivní hubnutí je třeba začít dávkou 20 mikrogramů a denně zvyšovat e o 20 mikrogramů a tak dále až do šestého dne. Denní dávka 120 mikrogramů urychlí metabolický proces na buněčné úrovni, aktivuje tvorbu hormonů štítné žlázy pro intenzivní spalování podkožního tuku. Návod k použití uvádí následující pravidla pro použití klenbuterolu za účelem intenzivního hubnutí:

 1. Po dosažení 6 dnů léčby je denní dávka 120 mcg, udržuje se až do 12. dne, pak působí v opačném směru, opět snižuje dávku léku na 40 mcg.
 2. Doporučuje se užívat dvě hodiny po jídle nebo půl hodiny před hlavním jídlem. Tablety dávají dostatek vody a jiných tekutin.
 3. Pokud denní dávka přesáhne 50 µg, pak se doporučuje rozdělit ji na dva přístupy - nutně ve stejnou denní dobu.
 4. Je zakázáno kombinovat se s užíváním alkoholu, kromě toho je v návodu návod na léky.
 5. Pokud se po zahájení kurzu objeví vedlejší účinky, je doporučeno přerušit příjem léku, zavést náhradu.

Kurz klenbuterolu

Před pitím klenbuterolu pro hubnutí je nutné stanovit dobu trvání takové konzervativní terapie. Podle návodu k použití, užívejte lék po dobu dvou týdnů, pak si dvoutýdenní přestávku. Tento režim klenbuterol pro hubnutí je vysvětlen tím, že takový spalovač tuku může vyvolat závislost účinek, snížit požadovaný výsledek. V tomto případě zůstane ukládání tělesného tuku ve svých dřívějších místech.

Solo

Léčivo je účinné, jako nezávislé léčivé a spalovací činidlo, které se má užívat perorálně dvakrát denně - nejlépe v první a druhé polovině dne. Zkušenosti ukazují, že zbavení se nadbytečného tuku začíná v druhém týdnu a zároveň zvyšuje tělesnou vytrvalost a odolnost vůči provokujícím faktorům. Pokud porušíte dávku, je to jeden z důvodů prudkého zhoršení celkového zdravotního stavu a rizika předávkování, které je nebezpečné pro zdraví.

Počáteční dávka klenbuterol sólo je 20 mcg, během prvního týdne je nutné ji denně zvýšit na 100 mcg pro ženy a na 160 mcg pro muže. Držte tento režim pro příští týden a po jeho vypršení postupně snižujte na 40 mikrogramů. Nekupujte jediné balení klenbuterolu, vezměte v úvahu doporučení návodu k použití.

S ketotifenem

Pro zvýšení efektu spalování tuků o 10-20% a prodloužení průběhu produktivního hubnutí se doporučuje doplnit perorální příjem klenbuterolu zavedením Ketotifenu přes noc do systému. Založen je také prodej charakteristického léku, takže jeho koupě v lékárně nezpůsobuje potíže, neznamená „zasáhnout míč“. Předpokládá se, že klenbuterol se užívá podle výše uvedeného schématu a druhý lék se podává po dobu 5 dnů v objemu 1 mg. Je nesmírně důležité stabilizovat činnost nervového systému, zbavit se nespavosti. Postupně můžete denní dávku zvýšit na 2 mg ketotifenu.

S Yohimbinem

Pokud tyto léky zkombinujete, můžete urychlit přirozený proces spalování podkožního tuku. Mechanismus interakce je extrémně jednoduchý: lék klenbuterol stimuluje fungování bahtových buněk pro intenzivní spalování tukové vrstvy a Yohimbin je zodpovědný za inhibici funkčnosti alfa buněk, které způsobují výskyt tuku v těle. Režim je založen na klasickém použití klenbuterol sólo, pouze během jídla je navíc nutné vypít 1 tabletu hydrochloridu yohimbinu v prvním týdnu a 2 tablety - ve druhém.

S tyroxinem

Tuto kombinaci vybírají dívky v kulturistice, aby zvýšily účinek spalování tuků. Tablety tyroxinu (kyselina propionová) urychlují metabolismus, zvyšují spotřebu kalorií, stimulují syntézu hormonů endokrinního systému. Za přirozených podmínek, produkovaných štítnou žlázou, ale nedostatečné pro produktivní koncentraci hubnutí. Pokud kombinace léků způsobuje vedlejší účinky, snížení dávky inhibuje účinek spalování tuků. Je lepší ihned nahradit tyroxin yohimbinem, vzít podle instrukcí.

Cena

Pro mnoho kupujících je důležitým kritériem výběru cena uvedených léků. Můžete zjistit, kolik stojí klenbuterol v každé lékárně. Pokud využijete internetových obchodů, můžete vždy najít nabídku na propagaci nebo získat příznivou slevu v Moskvě. Clenbuterol ceny v různých regionech hlavního města jsou výrazně odlišné, níže je tabulka s možnými návrhy pro začátečníky a profesionální sportovce: \ t

Název lékárny

Clenbuterol cena, rublů

EleksirFarm

85

Europharm

90

Lititoria

92

Medbiolain

83

Alexandrovská lékárna

92

Aptka SDL

90

Zdraví Hypermarket 36.6

93

Vedlejší účinky

Pokud náklady na lék klenbuterol obleky, nespěchejte s nákupem. Je důležité prostudovat návod k použití, zcela eliminovat vedlejší účinky klenbuterolu na hubnutí. Mnoho pacientů, kteří vidí levnou cenu, porušují toto pravidlo a celkový zdravotní stav se prudce zhoršuje na samém počátku kurzu. Potenciální anomálie vnitřních orgánů a systémů mohou být následující a mohou být eliminovány užitím Ketotifenu během úbytku hmotnosti:

 • bušení srdce;
 • chvějící se všude;
 • nespavost, náchylná k chronickému průběhu;
 • nadměrné pocení;
 • vnitřní úzkost;
 • záchvaty, které mohou být odstraněny užíváním Asparkamu;
 • skok krevního tlaku;
 • závažné známky dyspepsie - průjem;
 • nevolnost, vzácně - závratě;
 • záchvaty migrény.

Kontraindikace

Klenbuterol je povoleno používat pro produktivní hubnutí není pro každého. Existují zdravotní omezení, která jsou na cestě do starého snu zhubnout rychle. Kontraindikace léku jsou dočasné nebo trvalé, takže před zakoupením léku nebude zbytečné, abyste se individuálně poradili se svým lékařem, přečtěte si návod k použití. Omezení jsou následující:

 • thyrotoxikóza;
 • akutní infarkt myokardu;
 • zvýšená citlivost těla na syntetické složky;
 • tachykardie a tachyarytmie;
 • období těhotenství;
 • laktace;
 • subaortální aortální stenóza;
 • dětem (je povoleno používat pouze sirup).

Video

Recenze

Marina, 23 let

Clenbuterol mi pomohl vyschnout na mě, i když v naší skupině jednotky poslouchaly rady instruktora s křížovým fit. Rozhodl jsem se to zkusit. Na fotografii jsem si vybral lék z internetové lékárny, čekal na jeho doručení poštou do Petrohradu, ale dobře jsem ho zachránil. Při nákupu jsem nevěřil výsledku, ale po prvním kurzu jsem se o tom osobně postaral.

Alina, 25 let

Mám tento lék přispěl k hubnutí. Všiml jsem si, že jsem začal jíst méně a mé nervy z věčné hladovky na stravu zmizely. Podrobný návod k použití klenbuterolu říká, že je spolehlivým lékem na bronchiální astma, ale pomohlo mi to úplně jiným směrem. Každý může poradit.

Victor, 28 let

Pro sušení těla nejvíce. Tablety jsou neškodné, ale velmi účinné. Kromě efektu spalování tuků zvyšují odolnost těla, umožňují vám brát velké náklady bez následků. Klenbuterol pro hubnutí stojí penny, se prodává bez lékařského předpisu. Droga není steroid, ale ve skutečnosti působí na stejném principu.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: