Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Přitáhnout do svého života více peněz je touhou mnoha lidí s různými příjmy. Chcete-li proměnit touhy ve skutečnost, musíte znát některé jemnosti jejich implementace, dodržovat jednoduché tipy a věřit, že vše bude fungovat. To je to, o čem teď mluvíme. Začněme rozhovor se starověkou čínskou vědou, podle jednoduchých tipů a jednoduchých akcí, díky kterým přitáhnete štěstí do svého domova, podnikání půjde do kopce.

Feng Shui k přilákání peněz

Podle čínského učení Feng Shui není přístup k penězům vnímán jako bankovky, mince, ale jako nějaký druh energie. Často je blokován vnitřními problémy člověka. Proto, abyste mohli používat Feng Shui, musíte na sobě pracovat, studovat a naplňovat jeho zákony:

 • Zbavte se odpadků. Finance přijdou výhradně inkasované osobě, která žije v čistém harmonickém prostoru bez zbytečností v podobě nečitelné literatury, oblečení navíc, popraskaného nádobí atd.
 • Mysli pouze na peníze, pokud chceš, aby feng shui pracovalo pro peníze.
 • Použijte symboly peněz k propojení výše uvedených zákonů do jediného peněžního trigramu.

Kouzelné peníze

Posílejte své finanční bohatství pomocí kouzelných triků s penězi. Ten zahrnuje provádění obřadů, rituálů, používání talismanů. Její pravidla jsou jednoduchá:

 • Peníze si pamatují, jak s nimi zacházet, tak je netrhejte, neházejte, neskládejte. Pečlivě skládejte účty. Po západu slunce si nepůjčujte, nepočítejte.
 • Nenechávejte svou peněženku úplně prázdnou - je to špatné znamení.
 • Neříkejte nikomu o množství peněz, které jste vydělali. Nemají rádi publicitu a hluk.
 • Přispějte z hloubi srdce část peněz na almužnu a potřeby chrámů.

Obřad k přilákání peněz

Rituál za peníze je vykonávání činností stanovených magickým rituálem za účelem přilákání peněz k sobě. Skládají se z mnoha spiknutí, kouzel pro jejich kouzlo lásky. Spiknutí za peníze pomáhá zvýšit příjem, protože vyslovení kouzelných slov člověkem mu dává magnetické vlastnosti, které přitahují finance.

K obřadu jsou potřeba kostelní svíce. Rituál se provádí pouze na rostoucím měsíci nebo na čistý čtvrtek. Je důležité:

 • správně vyber slova spiknutí;
 • zapalujte svíčky pouze zápalkami;
 • proveďte obřad úplně sám;
 • všechny podrobnosti o spiknutí udržujte pod pokličkou;
 • čti kouzelná slova spiknutí za peníze a konej činy, věř v sebe a hodně štěstí.

Rituály za peníze

Zlepšení finanční situace napomáhají i speciální rituály, mezi nimiž jsou zajímavé simoronské rituály za peníze. Jednou z nejlepších je ale aktivace zóny bohatství, která by měla být v dobře osvětlené části místnosti s hlavním prvkem – stromem peněz. V takové zóně je pro něj pohodlné rozvíjet se - bude moci k sobě přitáhnout více peněz. Nainstalujte sem vodní fontánu nebo akvárium, tam umístěte zlaté rybky. Mezi jednoduchými simoronskými rituály, bumerang, magický kruh, snadné peníze atd. fungují bezchybně na peníze.

Money Talisman

Talisman na peníze - symbolický předmět, který ví, jak k vám domů přilákat spoustu peněz. Strom peněz nebo akvárium, které bylo zmíněno, jsou podle Feng Shui talismany, které pro svou úspěšnou práci vyžadují speciální znalosti. Patří sem i třínohá žába s mincemi v tlamě – oblíbené zosobnění peněz. Měl by být umístěn v obývacím pokoji tak, aby vypadal uvnitř domu.

Smějící se Buddha je také považován za dobrý talisman na peníze. Je vhodný pro ty, kteří chtějí získat peníze jednoduchými způsoby, stejně jako pro kreativní lidi, kteří potřebují jasné emoce a inspiraci. Takový talisman zobrazený sedící na třínohé žábě zdvojnásobuje množství peněz v tašce. Položte si ho na stůl v kanceláři nebo obýváku.

Jak zvýšit peníze

Tři základní pravidla pro násobení peněz:

 1. Přehodnoťte svůj postoj k penězům. Je třeba je ocenit. Pořiďte si pěknou peněženku. Barva peněženky, která přitahuje peníze, by měla být v odstínech Kovu a energie Země: od tmavě hnědé po světle žlutou a v bílé nebo stříbrné barvě budou peníze pohodlné.
 2. Vždy myslete pozitivně. Pamatujte, že hodnota vás jako osoby se rovná hodnotě vašeho slova. Buďte opatrní se svými výroky. Peníze jdou jen člověku, který je odhodlán uspět ve všech svých záměrech a skutcích. Pokud věříte, že zbohatnete, úspěch se jistě dostaví.
 3. Nežij jen pro dnešek, mysli na budoucnost, na budoucnost, jinak nikdy nezbohatneš. A nechat peníze pracovat. Chcete-li to provést, můžete si otevřít bankovní účet, který můžete doplnit o desetinu libovolného příjmu.

Video: Jak přitáhnout peníze do svého života

Duch peněz je přítomen vždy a všude, cítí nás.Když říkáme „peníze jsou zlo“ nebo „láska je lepší než peníze“, podvědomě je odmítáme. Často můžete slyšet frázi „Nemám peníze“ - to také není správné. V tomto videu odpoví psychika a dědička kmenových tradic na otázku, jak správně přitáhnout peníze do našich životů a jak odstranit negativní programy, které blokují tok peněz.

Jak rychle přitáhnout peníze do svého života Metody, jak přitáhnout peníze

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: