Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Světlana MarkováKrása je jako drahý kámen: čím jednodušší, tím vzácnější!25. listopadu 2014

Ve snaze rychle zhubnout za pouhý týden se mnoho žen uchyluje k nejrůznějším metodám a prostředkům. Rozmanitost různých diet a výživových pravidel vám umožní vytvořit si na týden vhodnou dietní variantu, která bude nejen prospěšná pro zdraví a postavu, ale také chutná. Jinými slovy, abyste mohli spolehlivě odpovědět na otázku, jak rychle zhubnout doma za týden, musíte kompetentně přistupovat k přípravě individuálního programu pro hubnutí.Navíc ti, kteří hubnou, mají k dispozici široký výběr různých druhů fyzické aktivity.

Je možné zhubnout za týden a kolik?

Taková otázka alespoň jednou padla před každou ženou. Obvykle se takový úkol stává obzvláště relevantním před letní dovolenou, důležitou událostí - svatbou, večírkem nebo dlouho očekávaným datem. Vzhledem ke zrychlenému rytmu moderního života často nezbývá čas na udržení kondice. To vede k potřebě expresních metod hubnutí.

Podle četných dietních recenzí je docela možné rychle zhubnout za sedm dní. Věnujte zvláštní pozornost skutečnosti, že běžné metody rychlého hubnutí mají vážný negativní dopad na zdraví. Takový stres pro tělo může mít za následek rozvoj nepříjemných následků a nemocí. Je důležité pečlivě a promyšleně přistupovat k nouzovému hubnutí, abyste později nemuseli obětovat zdraví pro krásu.

Co potřebujete jíst pro efektivní hubnutí?

Odpověď na otázku, jak rychle zhubnout za krátkou dobu, spočívá v jednom neměnném pravidle, které říká: musíte jíst méně, než tělo spotřebuje v důsledku každodenní aktivity. Chcete-li zhubnout za týden, měli byste zvážit nutriční hodnotu konzumovaných potravin, to znamená jejich obsah tuků, bílkovin, sacharidů, vitamínů, minerálů a vlákniny.

Upřednostňujte potraviny bohaté na komplexní sacharidy. Mezi těmito produkty:

 • kaše z hrubé mouky
 • pohanková kaše,
 • rýžová kaše,
 • proso,
 • celozrnný chléb,
 • žitné těstoviny,
 • chléb bez cukru a droždí,
 • celozrnná pita a pečené brambory.

Abyste zhubli, měli byste jíst výše uvedená jídla ráno nebo k obědu, abyste večer neměli hlad. Jídelníček by také měl obsahovat zdravé tuky, jejichž hlavním zdrojem jsou ořechy. Obecná pravidla pro hubnutí v tomto případě fungují na sto procent: snídaně je důležitá, oběd je také důležitý, ale večeře by měla být odlehčená.

Abyste rychle zhubli, nezapomínejte na potraviny bohaté na zdravé vitamíny: mezi ně patří zelenina a ovoce. Zejména v období diety by měly tvořit základ správné výživy. Pro hubnutí se vzdejte „konzervy“ kukuřice a hrášku, ale banány, mango, hroznové víno se doporučují jíst po kouscích: obsahují sice velké množství živin, ale jsou to těžká jídla, jejichž použití v rámci hubnutí na týden, je povoleno před obědem.

Ukázkové menu-

 1. První den pijte kefír (200 g) jako snídani a poté čaj. Na oběd snězte 200 g kuřecího vývaru. K obědu trochu jogurtu a k večeři dvě sklenice mléka.
 2. Druhý den zahrnuje snídani ze dvou čerstvých rajčat. K obědu si připravte zeleninový salát, ingredience dochuťte olejem. K odpolední svačině si dejte dvě střední okurky a k večeři si připravte zeleninový salát z okurky, zelené a sladké papriky.
 3. Třetí den hubnutí - mléčné výrobky. Snídaně - 200 g mléčného koktejlu, šálek čaje bez cukru. Druhá snídaně jsou dvě sklenice mléka. K obědu si udělejte lehký kuřecí vývar a místo večeře vypijte 200 g mléka.
 4. Čtvrtý den si dejte k snídani dva pomeranče a o něco později jeden grapefruit. Dejte si k obědu ovocný salát. Odpoledne snězte jedno jablko nebo hrušku. Večeřet jeden grapefruit.
 5. Snídaně pátý den by se měla skládat ze dvou vajec. Druhá snídaně - nějaké vařené ryby. K obědu uvaříme 150 g vařeného kuřete s přílohou vařeného hrášku. Svačina - trochu nízkotučného tvarohu. K večeři si dejte tvrdý sýr.
 6. Šestý den v týdnu: k snídani vypijte dvě sklenice kefíru a šálek čaje bez cukru. O něco později vypijte sklenici grapefruitové šťávy. K obědu si dejte kuřecí vývar. Jako odpolední svačina se hodí mléčný koktejl. Dejte si k večeři dvě sklenice mléka.
 7. Na snídani na konci dne si dejte dvě vejce a šálek zeleného čaje. Jakékoli ovoce snězte o něco později. K obědu se hodí lehká polévka s rýží nebo pohankou. K odpolední svačině si dejte jablko nebo třeba hrušku. K večeři se hodí zeleninový salát.

Jaké cviky mám dělat, abych snížil objem?

Při výběru druhu pohybové aktivity je třeba se řídit svými preferencemi a postupovat také od toho, kterou partii těla je potřeba korigovat. Například pro ty, jejichž hmotnost je v přijatelném rozmezí, aby rychle zhubli, stojí za to zvolit pravidelné běhání, návštěvu bazénu, tvarování, gymnastiku nebo aerobik.Níže jsou dvě sady cviků zaměřené na rychlé zhubnutí v pase a hýždích.

Cvičení na hubnutí břicha a boků

 • Cvičení 1: lehněte si na záda, rozpažte ruce do stran, lopatky by měly být přitisknuté k podlaze. Pomalu zvedněte nohy, zafixujte je v poloze v pravém úhlu a poté je postupně snižujte doprava. Pro jeden hluboký nádech držte nohy blízko podlahy. Chcete-li rychle zhubnout za týden, proveďte cvičení desetkrát. Udělej dvě sady.
 • Cvičení 2: Lehněte si na podlahu, pokrčte nohy, kolena k sobě. Nadechněte se – pomalu přesuňte ruce za hlavu, přitom zvedněte pánev z podlahy a poté páteř. Pro rychlé hubnutí udělejte sedm až deset opakování každý den.
 • Cvičení 3: Sedněte si na prsty u nohou, položte dlaně na podlahu, zatáhněte břicho dovnitř. Otočte tělo doleva a narovnejte pravou nohu. Pánev a koleno levé nohy by měly být otevřené. Chcete-li rychle zhubnout za týden, udělejte tři až pět sérií po deseti opakováních.

Stehna a nohy

 • Cvičení 1: Postavte se rovně a začněte pomalu dřepovat. Představte si, že sedíte na neviditelné židli. Držte tuto pozici několik sekund. Pro rychlé hubnutí proveďte cvičení desetkrát. Udělej dvě sady.
 • Cvičení 2: Postavte se rovně, nejprve skočte pravou nohou a poté udělejte stejný krok levou nohou. Kolena by měla být ohnutá do pravého úhlu. Chcete-li rychle zhubnout, proveďte cvičení desetkrát. Udělejte tři sady.
 • Cvičení 3: Lehněte si na záda, pokrčte kolena a chodidla pevně přitiskněte k podlaze. Zvedněte boky tak, aby úhel mezi podlahou a hýžděmi byl 45 stupňů. Chcete-li rychle a efektivně zhubnout, proveďte cvičení desetkrát ve třech sériích.

Účinné způsoby, jak rychle zhubnout-

Expresní diety na týden vám pomohou znatelně zhubnout během krátké doby.Stojí za to říci pár slov o škodě, kterou takové metody způsobují: takové diety hraničí s hladověním. Dlouhodobé odmítání dostatečného množství jídla přispívá nejen ke zmenšení obvodu pasu, ale také k rozvoji vážných zdravotních problémů. Mějte to na paměti, když se ve snaze o harmonii rozhodnete uchýlit se na týden k expresní dietě.

Na kefíru

Nízkokalorická kefírová dieta pomůže očistit tělo a dosáhnout svého cíle. Během týdne byste měli vypít půl litru kefíru každý den a také sníst 400 g jednoho produktu dle vlastního výběru: nízkotučný tvaroh, pečené brambory, vařená kuřecí prsa, ovoce (kromě banánů a hroznů). Šestý den by měla být vykládka.

Na pohance nebo rýži

Chcete-li rychle zhubnout na pohance, musíte k snídani, obědu a večeři sníst 50 g vařených cereálií a malé množství mléka, kefíru nebo jogurtu.Počínaje pátým dnem je povoleno zavádět do stravy zelený čaj. Pokud máte velký hlad, můžete sníst jedno jablko nebo vypít vodu s přísadami jako je med, citronová šťáva a zázvor.

Rýžová dieta zahrnuje denní konzumaci dvou polévkových lžic vařených obilovin. Po dvou hodinách můžete vypít sklenici vody nebo jablečného džusu. Po čtyřech hodinách by měl následovat oběd s důrazem na zdravou výživu (mrkev, rajčata, okurka, lilek a další zelenina). Je dovoleno jíst nějaké libové maso, ryby, ovoce. K večeři je potřeba sníst dvě polévkové lžíce vařené nebo namočené rýže.

Na ovesných vločkách

Chcete-li zhubnout za týden, jezte ovesné vločky bez přidané soli nebo cukru. Je dovoleno osladit kaši malým množstvím sušeného ovoce, ale mějte na paměti, že takové sacharidové doplňky jsou povoleny pouze ráno. Velikost porce - 250 g. Pro udržení normálního metabolismu při týdenní dietě pijte více čisté nesycené vody.

Na vodě

Rychlé hubnutí na vodě je příliš nebezpečný způsob, jak snížit tělesnou hmotnost. Odmítnutí jíst jídlo může vést k nevratným následkům. Ztráta kilogramů v důsledku toho bude mít za následek rozvoj závažných onemocnění. Chcete-li dosáhnout maximálního účinku bez poškození vašeho zdraví, doporučuje se snížit počet spotřebovaných kalorií a ne je úplně odstranit. Je také důležité provádět sadu cvičení a nelehat na gauči. Zbavit se baculatých tváří a faldíků v pase nestojí za ztracené zdraví.

Zjistěte více způsobů, jak zhubnout 10 kg za týden.

Recenze-

Yaroslava, Moskva Za týden se mi podařilo zhubnout asi tři kilogramy. Už asi rok se věnuji raw stravě, takže pro mě asi nebylo tak těžké dodržovat přísnou dietu. Omezil jsem příjem ořechů a sušeného ovoce, omezil množství porcí. Radím vám, abyste se více hýbali, cvičili, dělali své oblíbené věci a nesoustředili se na jídlo a problém hubnutí.
Irina, Smolensk Jednou jsem vyzkoušela nápoj na hubnutí, jehož receptura zahrnuje použití sody. Po takových pokusech hodně bolelo břicho. Týden jsem vyzkoušela i pohankovou expresní dietu. Díky tomu jsem zhubla dva kilogramy. Nebylo možné se vejít do vašich oblíbených šatů. Preferuji měřený program s cviky.
Káťa, Voroněž Muži se o můj vzhled vůbec nezajímali, a to se stalo pobídkou k rychlému zhubnutí. Několik dní hladověla, zhubla až pět kilogramů, poté se zhroutila a vše se vrátilo na své místo. Teď jsem se vzdal mouky a sladkostí, začal jsem sportovat, cvičit. Zdá se, že proces začal, ale nějak příliš pomalu.
Tonya, Krasnojarsk Za den jedu do slunného Turecka. Předtím jsem se rozhodl týden na sobě testovat kefírovou dietu. Výsledek je úžasný. Nevážil jsem se, ale objemy se výrazně snížily. Cítím se skvěle. V tomto případě je hlavní věcí vytrvalost, síla vůle a vytrvalost.Věřím, že tyto vlastnosti fungují jako hlavní motory života, proto na sobě pracujte.

Podívejte se na další způsoby, jak rychle zhubnout.

Video: Jak zhubnout 10 kg za týden?

Stále přemýšlíte, jak rychle zhubnout za týden? Chcete vědět, co radí Tanya Rybakova - dívka, které se podařilo zbavit se 50 kilogramů? Podívejte se na video a zopakujte si její cestu, která vedla k výraznému výsledku. Zjistěte více způsobů, jak zhubnout za týden.

Pozornost! Informace uvedené v článku mají pouze informativní charakter. Materiály článku nevyžadují samoléčbu. Pouze kvalifikovaný lékař může provést diagnózu a poskytnout doporučení pro léčbu na základě individuálních charakteristik konkrétního pacienta.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: