Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Akné, pupínky často signalizují, že se ve střevech nahromadily toxiny a toxiny. Dostávají se do krevního oběhu, šíří se po celém těle, otravují ho a způsobují kožní problémy. Doporučuje se užívat Polysorb na akné: shromažďuje škodlivé bakterie, „odpadky“ nahromaděné ve střevech je vyvedou ven. Tělo se pročistí, metabolismus se zlepší. Příčina bude odstraněna a pupínky zmizí.

Co je Polysorb

Léčivo působí uvnitř lumen gastrointestinálního traktu, váže toxické látky. Polysorb MP je sorbent, používá se při otravách jídlem, střevních infekcích a alergiích. Když je tělo očištěno, příznivě se odráží na pokožce. Z jednoho gramu tohoto polysorbentu je vytvořeno asi 300 metrů čtverečních aktivně absorbujícího povrchu. Povrch střevní sliznice je asi 200 m2. Pro srovnání: aktivní uhlí vyčistí pouze 1-2 m2 "vnitřního prostoru" .

Složení

Polysorb je dostupný jako prášek, balený v jednorázových sáčcích v dávce 1 g nebo v lahvičkách (hmotnost je uvedena v anotaci). Z této látky se připraví suspenze. Lék se nevyrábí ve formě tablet. Aktivní složkou léčiva je koloidní oxid křemičitý, pokud je zhutněn na tabletovou formu, léčivo ztratí své vlastnosti. Výrobek vypadá jako bílý prášek, někdy s namodralým nádechem.Je bez zápachu, pokud produkt protřepete vodou - vznikne suspenze.

Jak funguje lék na akné

Polysorb MP označuje enterosorbenty, jejichž hlavním účelem je zbavit tělo toxinů. Při působení léku se mikrobiální těla drží pohromadě, jejich životně důležitá aktivita je blokována. Nedochází pouze k očistě těla: orgány a systémy odpovědné za detoxikaci jsou vyloženy. Tento lék byl poprvé použit k léčbě otravy, dětské diatézy. Poté se používání polysorbu na akné stalo častějším, protože se v této funkci účinně osvědčil.

Návod k použití sorbentu Polysorb

O jiných přírodních přípravcích je také známo, že mají absorpční vlastnosti. Podobná aplikace, například aktivní černé uhlí. Rozdíl je v tom, že takové sorbenty se používají pro dietní výživu a Polysorb se používá proti akné a ve formě masek.Produkt aplikovaný na pokožku vytahuje toxiny z hlubokých vrstev pokožky, má vysušující schopnost. Po aplikaci masek je zaznamenán liftingový efekt a čištění pórů. Pomocí Polysorbu se na pokožce vytvoří ochranná vrstva, která odpuzuje nečistoty a prach. Lékaři předepisují léky na abscesy a wen.

Maska na akné

Čištění obličeje Polysorbem je snadné udělat doma. Můžete kombinovat masky a užívat Polysorb na akné uvnitř. Pro udržitelný výsledek se masky vyrábějí 1-2krát týdně pro mastnou nebo smíšenou pleť a 1krát za 10 dní, pokud je suchá. Jak připravit masku:

 1. Vezměte 1 g prášku Polysorb, zalijte lžící vody.
 2. Míchejte, dokud nebude krémová.
 3. Naneste tenkou vrstvu na obličej a krk a snažte se to udělat rovnoměrně. Nedotýkejte se oblasti blízko úst a očí.
 4. Nechte kompozici působit 15-30 minut, poté opláchněte teplou vodou.
 5. Naneste výživný krém na krk a obličej.

Jak to brát vnitřně

Před pitím Polysorbu na akné je třeba zvážit několik pravidel. Lék se užívá ve zředěné formě: nelze jej spolknout suchý. Prášek se protřepe v 1/4-1/2 šálku vody. Dospělým se standardně doporučuje užívat 3 gramy 3x denně. Při použití Polysorbu na akné je průběh léčby 2-3 týdny, poté si udělejte týdenní přestávku a opakujte příjem, dodržujte stejné dávkování. Kurzy se v průběhu roku opakují. Úlomky jsou pokaždé menší. To platí i pro problém s akné u dospívajících.

Kontraindikace

Polysorb obsahuje čistý homogenní křemík, přírodní látku, která neproniká do vnitřního prostředí těla.Křemík je netoxický a nemá žádné absolutní kontraindikace pro vnitřní a vnější použití. Polysorb během těhotenství neovlivňuje negativně dítě a jeho matku. Nachází se pouze uvnitř střevní dutiny a nedostává se do krve těhotné ženy a plodu. Enterosorbent je předepsán budoucím matkám k čištění těla "odpadků" , s příznaky toxikózy. Relativní kontraindikace:

 • peptický vřed v akutním stadiu (žaludek, dvanáctník);
 • ezofagitida.

Polysorbent se nedoporučuje (žádný):

 • v přítomnosti akutní střevní obstrukce;
 • s individuální nesnášenlivostí drogy;
 • děti do jednoho roku.

Analogy

Existují léky, které jsou považovány za analog Polysorbu.Jedná se o enterosorbenty, ale s jinou účinnou látkou. Na trhu nejsou žádné léky, které by plně odpovídaly Polysorbu. Tyto léky také pomáhají odstraňovat toxiny z lidského těla, ale nepoužívají se ve formě masek. Relativní analogy Polysorbu:

 • " Enterosorb" (prášek);
 • " Neosmectin" (suspenze, používaný v pediatrii);
 • Microcel;
 • " Enterosgel" ;
 • Filtrum-STI;
 • Aktivní uhlí.

Video o použití Polysorbu v pudru na akné

Recenze na Polisorb na obličej

Veronika, 26 let Před rokem se mi začalo dělat akné jako v pubertě! Byla jsem v šoku, zkusila jsem je namazat, osušit, dokonce i vyždímat, ale bylo jich víc. Byl mi doporučen tento lék, udělal jsem masky a vzal jsem ho dovnitř. Kurzy - dva týdny, pak týden pauza a znovu.Pomohl mi.
Angelina, 31 let Už dlouho mě trápí akné, už jsem nevěděla, jak se ho zbavit. Navštívil jsem kožního lékaře, řekl - problémy leží uvnitř, je třeba vyčistit tělo. Dozvěděl jsem se o nástroji Polysorb, vyzkoušel jsem to. Na konci třetího týdne přijetí jsem viděl dobrý výsledek. Dal jsem si pauzu, opakoval kurz, účinek zesílil. Pleť už není mastná. Vyrážky jsou pryč.
Yaroslav, 22 let To je dobrý lék na akné, jen si na to musíte zvyknout. Je to jako pití zředěné křídy nebo tak něco. Ale pomáhá to dobře, ramena a obličej jsem měla pokryté akné. Rychle začaly vysychat, nové se neobjevují, dokud není dokončena jedna celá řada Polysorbu.
Evgenia, 36 let Moje dcera je v přechodném věku (14 let), akné se pro ni stalo obrovskou tragédií! Utratili jsme spoustu peněz za všemožná tonika, než jsme se dozvěděli o Polysorbu. Je to levné, nechutná to špatně a opravdu to funguje! Sám jsem začal vyrábět masky s tímto nástrojem, pleť vypadá svěžejší. Dcera je šťastná, točí se u zrcadla.
Pozornost! Informace uvedené v článku mají pouze informativní charakter. Materiály článku nevyžadují samoléčbu. Pouze kvalifikovaný lékař může provést diagnózu a poskytnout doporučení pro léčbu na základě individuálních charakteristik konkrétního pacienta.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: