Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Číňané se obrátili k přírodě, aby naplnili svůj každodenní život informacemi. V jádru je feng shui skutečně spojeno s přírodními cykly, s určitými rostlinami a zvířaty. Jedním z takových symbolů je mandarinská kachna z asijské kultury.

Symbolický význam mandarinské kachny

Kachny mandarínské jsou druh vodního ptactva, které je známé především svým nádherně barevným opeřením. Jejich peří je jasné a je považováno za nejkrásnější. V asijské kultuře se motiv páru kachen mandarínských nachází v uměleckých dílech, jako jsou vázy, textilie, paravány a figurky.Kachny lze spárovat s dalšími dekoracemi, jako je lotos pro mír, dvojitý symbol štěstí pro radost nebo jiné symboly štěstí.

Kachny mandarínské obvykle přicházejí v párech, protože představují a zvou přání rodinného štěstí a věrnosti v Asii. Kachny mandarínské se prý páří na celý život. Dva zamilovaní ptáci jsou k sobě tak připoutáni, že pokud jsou odděleni, můžete zemřít smutkem.

V mnoha kulturách je svatba považována za jednu z nejpříznivějších a nejslavnostnějších událostí v životě. Ve feng shui říkáme, že v den svatby snoubenci obdrží neomezené množství příznivé čchi (energie životní síly). V Asii je tradicí darovat v den svatby pár mandarinských kachen pro štěstí a manželskou harmonii.

Jak využít mandarinské kachny k aktivaci zóny partnerství

Ve feng shui používáme nástroj zvaný mapa feng shui bagua, což je energetická mandala umístěná na půdorysu vašeho domova.Mapa bagua se skládá z osmi oblastí kolem středu. Jedna z nejoblíbenějších oblastí se v čínštině nazývá Kong a je spojena s láskou a partnerstvím. Tato oblast je také spojena s růžovou barvou, elementem země jin a ženským elementem.

Abyste našli tuto zónu, stojíte ve dveřích svého domu a díváte se dovnitř a pravý zadní roh celého půdorysu je vaše partnerská zóna. Pokud je to ve vašem domě trochu obtížné pochopit, je stejně efektivní použít kartu bagua ve vaší ložnici. Ložnice mívají pravidelnější tvar a jsou také vaším nejosobnějším prostorem v domě. Postupovali byste podle stejných pokynů. Postavte se do dveří své ložnice a dívejte se do místnosti, pravý zadní roh ložnice je váš partnerský prostor.

Tento partnerský koutek lze aktivovat párem mandarinských kachen, aby byla zachována harmonie a dlouhověkost vašeho stávajícího partnerství. Můžete také použít symbol kachny mandarínské, abyste rozproudili stejnou oblast Pakua a přilákali k sobě dlouhodobého životního partnera.

Nejčastěji najdete pár kachen mandarinek, barevně malovaných a vyřezávaných do dřeva. Když budete trochu více hledat, možná se vám podaří najít pár vyrobený z polodrahokamů. Rose Quartz má jemnou a jemnou energii, která je spojena s touto pozicí a používáním Bagua. Také můžete hledat pár vyřezaný z červeného krystalu podobného karneolu.

Oblast partnerství je energie Země a červená barva je element ohně, který podporuje Zemi. V každém případě, pokud je to možné, zkuste získat nový pár, protože přinese novou energii. Energii, která je spojena s použitým párem, můžete také obřadně očistit pomocí nástrojů pro čištění prostoru.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: