Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Ne všechny ženy zvládají přežít menopauzu, aniž by užívaly léky, které zlepšují jejich pohodu. Vysoká účinnost je prokázána lékem se syntetickými hormony, například lékem Estovel. Tento přípravek nemá vedlejší účinky, potenciální rizika, a proto je vhodný pro většinu žen. Jiné léky mohou mít závažné negativní účinky, které by měly být zváženy před přijetím.

Návod k použití Estrovela

Nebezpečné následky, které jsou charakteristické pro menopauzu v důsledku hormonálních změn, představují hrozbu pro zdraví ženy. Tam je porušení metabolismu, procesy ve tkáních lidského těla. To vyvolává zhoršení, ohrožuje rozvoj dalších onemocnění, která jsou charakteristická pro oslabený imunitní systém. Aby se snížily vedlejší účinky tohoto období, je nutné užívat léky obsahující vitamíny, náhražky hormonů. Estowel tablety mají vysoký obsah základních látek. Obsahují tyto prvky:

 • komplex složek imunitního probuzení;
 • progestinové analogy;
 • estrogenové analogy.

Složení a uvolňovací forma

Produkuje lék ve formě kapslí 520 mg. Dříve bylo 50 mg tablet, ale již nejsou k dispozici. Složení estrovily je následující:

Komponenta

Obsah

% spotřeby

Kyselina listová

200 mcg

100%

Vitamin K1

60 mcg

50%

Vitamin E

15 mg

150%

Vitamin B6

2 mg

100%

Indol-3-karbinol

25 mg

50%

L-5-hydroxytryptofan

60 mg

20%

Kyselina listová

200 mcg

100%

Boron

1 mg

50%

Isoflavony

nejméně 25 mg

50%

Diosgenin

nejméně 8 mg

Aukubin

nejméně 240 mcg

Další komponenty

Maltodextrin, amorfní oxid křemičitý, hydrochlorid pyridoxinu, stearát hořečnatý.

Farmakodynamika a farmakokinetika

Lék neobsahuje hormony, obsahuje látky, které mají podobný účinek na receptory, stopové prvky a vitamíny. Každá z komponent má jedinečné vlastnosti:

 1. Sójové isoflavonoidy. Součást jejich seznamu estrogenů. Které jsou blízké složení tohoto hormonu. Snadno strávitelný, normalizuje hormonální rovnováhu, zlepšuje průtok krve do orgánů malé pánve. Isoflavony vyvolávají aktivnější ovariální funkci a zpomalují pokles estrogenů.
 2. Tsimitsifuga obyčejný. Rostlina se používá kvůli schopnostem podobným estrogenům, pomáhá udržovat elasticitu, vodivost cév a normalizuje procesy v nervové tkáni. Složka pomáhá zmírnit bolest v hlavě, svalech, zpomaluje destruktivní procesy v kostech.
 3. Bor. Tato složka se používá k posílení účinku isoflavonů, stimuluje vlastní produkci pohlavních hormonů.
 4. Divoká jam. Rostlina má schopnost nahradit tělo bez progesteronu. To pomáhá léku během menopauzy chránit endometrium před patologickými procesy, učinit méně menstruace během menopauzy. Složka pomáhá posilovat stěny tepen, což pomáhá snižovat krevní tlak, riziko aterosklerózy.
 5. Indol-3-karbinol. Složka pomáhá vyrovnat nerovnováhu látek, která je nevyhnutelná během menopauzy. Vede k normalizaci estrogenů, snižuje riziko vzniku nádorů.
 6. Extrakt kopřivy Složka obsahuje řadu důležitých prvků během menopauzy: vitamíny B, K, karotenoidy, kyselinu askorbovou. Kopřiva přispívá k posilování cév, zlepšuje krevní oběh v oblasti pánve, snižuje množství výtoku během menopauzy. Kopřiva zvyšuje imunitu, chrání kostní tkáň před ztrátou hustoty, odstranění přebytečné tekutiny.
 7. Tokoferol acetát. Tento prvek se podílí na regeneraci sliznic, kůže, pomáhá obnovit nervový systém, obraně.
 8. Vitamíny B6. Vyvolává zvýšenou produkci vlastních hormonů, které jsou nezbytné pro normalizaci emočního stavu - endorfinů.
 9. Kyselina listová Pomáhá obnovit ochranné síly, zlepšuje práci centrálního nervového systému, snižuje úzkost. Látka pomáhá normalizovat celkové hormony.
 10. 5-hydroxytryptofan. Tato látka působí jako pomocná složka vitamínu B6. Interakce zvyšuje citlivost organismu na endorfiny, což pomáhá normalizovat duševní stav ženy, omezit všechny bolestivé pocity.
 11. Fenylalanin. Jedná se o esenciální aminokyselinu, která pomáhá zmírňovat bolest, normalizovat zhoršené metabolické procesy.

Indikace pro použití

Většina produktů se syntetickými hormony způsobuje při použití nežádoucí účinky. Estrovel při menopauze má minimální počet kontraindikací a patří do skupiny doplňků stravy. Existují následující indikace, pro které můžete tento lék použít:

 • menopauza, související symptomy: snížené libido, návaly horka, časté výkyvy nálady, závratě, psycho-emocionální vzrušení, arteriální hypertenze, bolesti hlavy);
 • premenstruační syndrom;
 • období po operaci k odstranění vaječníků;
 • prevenci předčasného stárnutí.

Účinnost estrovelské menopauzy je způsobena následujícími vlastnostmi:

 • bezpečné účinky na tělo i při dlouhodobém užívání;
 • komplexní dopad na etiologii problému;
 • prevence osteoporózy;
 • minimalizuje riziko vzniku rakoviny prsu;
 • rostliny ve složení modulují účinek hormonů.

Jak užívat Estrovel

Pro regulaci menstruačního cyklu, snížení závažnosti premenstruačního syndromu, je režim stejný. Tablety by se měly vypít s jídly, které se užívají perorálně celé, neměly by se žvýkat nebo žvýkat. Zlikvidujte lék s velkým množstvím vody. Schéma je aplikováno na následující Estrovel:

 1. Nejdříve musíte brát z blistru č. 1, když menstruace právě začala, vezměte 2 tablety 1 krát denně po dobu 5 dnů.
 2. Od 6. dne cyklu, kdy použijete všechny tobolky z prvního blistru, musíte pít druhý. Musíte užívat 1 tabletu denně po dobu 9 dnů.
 3. Třetí blistr se užívá bez přestávky, 1 kapsle po dobu 9 dnů.
 4. Poté ihned pokračujte na destičku 4, vypijte 2 tablety denně po dobu 5 dnů.

Jak dlouho může trvat Estrovel bez přestávky

Kurz zpravidla pokračuje, dokud se neobjeví výrazný pozitivní terapeutický účinek. Někdy schéma zahrnuje dlouhý příjem, který je nezbytně vzat v úvahu během terapie. V některých případech je třeba maximalizovat efektivitu nástroje, pokud budete potřebovat 6 nebo 12 měsíčních cyklů. Lék může mít slabý účinek při předepsané dávce, lékař by ho měl zpravidla zvýšit, zvýšení dávky nemá žádné vedlejší účinky.

Interakce s léky

Neexistují žádné údaje ani studie o interakcích s jinými léky.

Vedlejší účinky a předávkování

Podle lékařů a pacientů je Estrovel tolerován ženami bez negativních důsledků. Některé nežádoucí účinky se objevují, pokud jsou ignorovány kontraindikace nebo překročení dávky. V druhém případě byste se měli okamžitě poradit s lékařem a dočasně přestat užívat lék. Z vedlejších účinků se rozlišují tyto projevy:

 • zhoršená stolice;
 • zvracení;
 • nevolnost;
 • nadýmání;
 • alergická kožní vyrážka.

Kontraindikace

Lék má zcela přirozené složení, je to jeden z nejbezpečnějších léků pro menopauzu, ale všechny léky mají určité kontraindikace, které je třeba vzít v úvahu. Věnujte pozornost složení léků, ujistěte se, že nemáte žádnou nesnášenlivost žádné ze složek. Následující stavy jsou kontraindikovány:

 • Fenylketonurie - porušení zpracování fenylalaninu nebo jiných aminokyselin;
 • děložní fibroidy - estrogen ovlivňuje další růst nádoru, riziko rozvoje se zvyšuje v důsledku zvýšené dodávky krve do pánevních orgánů;
 • kojení, těhotenství - je třeba vyloučit možnost početí před přijetím léků, což se děje v případě nástupu menopauzy.

Podmínky prodeje a skladování

Lék je k dispozici v lékárně bez lékařského předpisu, můžete si ho koupit v internetovém obchodě. Sork skladování drogy - 2 roky, měla by být skladována při teplotě ne vyšší než 25 ° C na suchém, tmavém místě. Po uplynutí doby použitelnosti je Estrovel zakázán.

Analogy

Estrovelův časový faktor je jedinečný lék, který obsahuje přírodní extrakty. Nemá žádné analogie se stejným složením, můžete si vyzvednout pouze náhražky ze stejné skupiny léků. Alternativně mohou být použity následující léky:

 1. Qi-Klim. Předepisuje se pro menopauzu označuje léky přírodního původu. Hlavní účinnou složkou léčiva je racemosa cimifuge extrakt. Tato složka pomáhá snížit závažnost symptomů menopauzy, ale nepomáhá vyhnout se vývoji patologií, které jsou spojeny se změnami souvisejícími s věkem, neobsahují vitamíny.
 2. Klimaton plus. Jedná se o komplexní nástroj, který je doporučován pro použití během menopauzy. V kompozici existují analogy hormonů, léčivo má antidepresivní, sedativní, protizánětlivý účinek.
 3. Remens. Jedná se o homeopatický lék, který vykazuje vysoký výkon s autonomními poruchami charakteristickými pro vrchol. Nemá žádný vliv na psycho-emocionální sféru.
 4. Medisoya. Léčivo obsahuje estrogen a jeho rostlinné náhražky. Pomáhá kompenzovat nedostatek ženských hormonů během menopauzy, působí jako antioxidant. Ektractasi - hlavní účinná látka. Menopauza se může objevit mnohem později při pravidelném užívání přípravku Medisoy. Lék má antioxidační, tonizující účinek, normalizuje práci všech systémů.
 5. Mense. Tato možnost je co nejblíže Estrovelu a je ve stejné cenové kategorii. Obsahuje také sójové isoflavony, vitamíny, ale žádné aminokyseliny.
 6. Cloverol. Hlavní účinnou látkou je jetel extrakt, který má příznivý vliv na ženské tělo, je fytoestrogen. Lék pomáhá vyrovnat se s příznaky menopauzy, vaskulární a emocionální poruchy. Lék má mnoho vedlejších účinků, proto se ujistěte, že se poraďte se svým lékařem, než začnete užívat.

Cena Estrovela

Lék lze zakoupit online nebo v běžných lékárnách. Prostředky patří do kategorie doplňků stravy, a proto nevyžadují předpis. Estrovel si můžete koupit v Moskvě za následující cenu:

Místo prodeje

Formulář vydání

Náklady, rublů

ZdravZona

Estrovel tobolky 30 ks.

438

ElixirFarm

Estrovel tobolky 520 mg 30 ks.

505

Dialog

Estrovel tobolky 30 ks.

387

Dialog

Estrovel tablety 30 ks.

488

Online lékárna 36.6

Estrovel tobolky 520mg 30 ks.

405

Video

Recenze

Svetlana, 50 let

Byl jsem mučen neustálými návaly, arteriální tlak vyskočil a Estrovel se stal skutečnou spásou. Bylo velmi špatné kontrolovat emoce, moji příbuzní říkali, že jsem podrážděný, objevila se nervozita. Doporučila koupit drogovou přítelkyni se stejnými problémy. Po užívání příznaků se staly mnohem slabšími a pak zmizely.

Elena, 45 let

Climax se projevil v celé své kráse: únava, psycho-emocionální nestabilita, arteriální hypertenze. Ihned začal kupovat drogy, ale jejich výkon byl velmi nízký. Estrovel poradil lékárníkovi v lékárně, cena byla v pořádku se mnou a vzal jsem to. Po týdnu pravidelného užívání jsou všechny problémy pryč, to je droga, kterou potřebuji.

Valentina, 53 let

Jakékoli léky je třeba brát moudře, to platí i pro doplňky stravy. Měl jsem všechny příznaky menopauzy, přestal jsem chodit měsíčně. Ona našla pozitivní recenze o Estrovel, pila 2 tablety na půl roku, a příznaky začaly klesat, ale najednou její hojná období začala znovu. V ordinaci našli polypy a hyperplazii endometria.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: