Případy, kdy jsou telefonní hovory z neznámých čísel distribuovány desetkrát denně, nejsou tak vzácné. Firmy s pochybnými nabídkami, sběrateli nebo prostě nepříjemnými lidmi často volají. Pokud je telefonní číslo organizace vždy nové, budete muset hovor ručně resetovat. V jiných situacích je k dispozici funkce blokování hovorů.

Je možné toto číslo zablokovat tak, aby nedošlo k volání

Stali jste se někdy obětí sbírkové agentury? No, pokud ne! Představte si, že na jednom tak krásném dni se na displeji vašeho mobilního telefonu objevila neznámá čísla. Po vyslovení nerozhodného "Ahoj", na druhém konci trubice uslyšíte příběh o tom, jak váš příbuzný nebo dokonce jen bývalý vlastník čísla dluží velkou částku půjčky. Tyto společnosti okamžitě nabídnou splacení dluhu, ale po zdvořilém odmítnutí zavolat bude neustále. Existuje pouze jeden způsob, jak zakázat účastníkům volání.

Existuje několik způsobů, jak blokovat číslo na Androidu, iPhone nebo telefonu bez operačního systému. Pro první dvě možnosti byly vyvinuty speciální aplikace pro blacklisting nepotřebných účastníků. Všechny modely přístrojů mohou být uzamčeny pomocí telefonního operátora. Zákaz může být umístěn jak na volání od konkrétního účastníka, tak na skryté hovory.

Jak blokovat příchozí hovor z určitého čísla

Vzniká problém, jak rychle blokovat telefonní číslo tak, aby obsedantní fanoušci často nevolali. Pokud zakážete volání, další volič, přes reproduktor svého telefonu, uslyší obvyklé pípnutí, které bude brzy nahrazeno krátkými. To vytvoří celkový dojem, že jste upustili nežádoucí volání sami. Současně se informace o volajícím ve vašem zařízení neprojeví, lze je zobrazit pouze prostřednictvím aplikace nebo vyžádáním dat od operátora.

Jak blokovat účastníka pomocí mobilního operátora

Je-li nepříjemná otázka, jak blokovat telefonní číslo tak, aby nevolali, je obzvláště akutní, pak je lepší ho vyřešit co nejdříve. Hlavní mobilní operátoři jako MTS, Megafon, Beeline a Tele2 mají možnost zakázat navázání spojení někoho jiného s vaším. Chcete-li jej použít, zpravidla musíte zadat určité příkazy a sadu čísel. Odběratelům MegaFonu bude pomáhat služba, která nese jednoduchý název „Černá listina“, je bezplatně připojena a poplatek za předplatné bude vyšší než jeden rubl za den. Můžete se připojit následujícím způsobem:

 1. Otevřete menu "Zprávy".
 2. Pokud necháte textové pole prázdné, odešlete SMS na číslo 5130.
 3. Po sestavě připojení můžete přidat nežádoucí volající. Za tímto účelem odešlete kombinaci telefonních čísel od +7 do 5130. Odstranění z černé listiny je možné nahrazením zprávy plus mínusem.

Jak blokovat telefonní číslo někoho jiného pomocí operátora MTS tento algoritmus vyzve:

 1. Chcete-li službu aktivovat, vytočte na přístroji kombinaci čísel a symbolů "* 111 * 442 #" a poté stiskněte tlačítko se sluchátkem. Připojení je zcela zdarma, stejně jako přidání pokojů, ale každý den vám bude účtován poplatek 1, 5 rublů.
 2. Do pole zprávy zadejte dvě deuces, hvězdičku a potom číslo, které chcete zablokovat. Odeslat na 4424. V případě úspěšného volání obdrží volající informace o zakázaném zařízení.

Stejně důležitá služba není také šetřena. Podmínky zde však jsou poněkud odlišné. Spojení, stejně jako jinde, je zdarma, měsíční poplatek je 1 rubl denně, ale pro přidání každého nového telefonu budete muset zaplatit 3 rublů. Služba je aktivována následovně:

 1. Kombinace znaků * 110 * 771 #, následovaná klávesou volání, aktivuje požadovanou volbu. Nahradíte-li poslední jednotku na nulu, vypnete ji.
 2. V podobné kombinaci přidejte hvězdičku a telefonní číslo začínající na sedm před mřížkou. Takže jste účastníka umístili do seznamu nežádoucích.

Jak zakázat číslo v nastavení telefonu

Pokud jde o tlačítko zařízení, pak cokoliv se připojíte, budete vždy muset nahlédnout do návodu k zařízení. S ohledem na vytvoření seznamu nežádoucích hovorů jsou však telefony jedné firmy podobné. Takové instrukce jsou s největší pravděpodobností účinné pro zařízení s tlačítky Samsung:

 1. Zadejte záznam hovorů a najděte v něm ten, který chcete zablokovat.
 2. Vyberte podnabídku "Možnosti".
 3. Procházejte seznamem příkazů až do konce, dokud neuvidíte "Přidat na černou listinu".
 4. V nabídce ponechat, odpovězte kladně.

Pokud je zařízení, například Lenovo nebo Nokia, vybaveno operačním systémem Android, pak je možné problém, jak zablokovat telefonní číslo, aby lidé nevolali, vyřešit instalací speciální aplikace:

 1. Otevřete Play Market.
 2. Ve vyhledávání zadejte frázi "blacklist".
 3. Z navrhovaných možností vyberte ten, který je pro vás přijatelnější.
 4. Otevřete aplikaci, najděte tlačítko "Přidat" a postupujte podle pokynů programu.

Jak blokovat příchozí číslo přes internet

Přední telefonní operátoři již dlouho mají moderní webové stránky, kde si můžete přečíst informace, které vás zajímají, a zadat svůj osobní účet pro zobrazení souvisejících služeb. Pokud vás trápí otázka, jak zablokovat kontakt v telefonu, může vám také pomoci internetová kancelář. Můžete si vytvořit vlastní seznam nežádoucích hovorů na webových stránkách jakékoli mobilní společnosti:

 • MegaFon má servisní průvodce, kde může uživatel spravovat služby. Získejte přístup k osobnímu účtu aktivací příkazu * 105 * 00 # pomocí tlačítka "Call".
 • Chcete-li zadat osobní účet MTS, stačí zadat telefonní číslo do zvláštního pole a přijmout zprávu s heslem.
 • Beeline funguje podobným způsobem: kód pro autorizaci přichází jako zpráva.

Jak blokovat volání z neznámých čísel

Pro některé lidi je důležité se schovávat před volanou stranou, kterou není těžké dělat. Pokud je anonymní osoba příliš rušivá, pak je čas dát ji na stejnou černou listinu. Jak zablokovat kontakt na Androidu, který není detekován, bude instrukcí vyzván:

 1. Aktivujte menu "Nastavení".
 2. Vyhledejte podnabídku „Nastavení volání“ a po zadání vyberte „Odmítnutí hovoru“.
 3. V prvním odstavci označte bod „Odmítnout ze seznamu“.
 4. Přejděte na „Černý seznam“, zaškrtněte políčko „Neznámý“ nebo „Soukromá čísla“.

Video: jak blokovat příchozí hovory a SMS zprávy

Kategorie: