Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Každoročně nabývá na významu snižování bitu. Stylisté neustále hledají dokonalou kombinaci nejnovějších trendů a kanonické siluety, která pravidelně prezentuje mnoho variant klasického účesu. Čtvercový účes splňuje očekávání módy všech dob a národů.

Technologie řezání

Střih obdržel toto jméno díky původní formě, podobné typu vojenské pěchoty, která je postavena na náměstí. Charakterizován klasickou verzí účesu, který je jasný kolem obličeje. Původně byl prezentován s ramenní srstí. Po téměř sto letech, vlasy mají mnoho variací. Nyní, účesy na bázi caret s pomocí technologických prvků a různé geometrie jsou schopni zdůraznit to nejlepší v ženě: smyslné rty, velké oči, krásné linie lícních kostí. Pro dobrý mistr je technologie řezání bez třesku velmi jednoduchá:

 1. Je nutné rozdělit hlavu na vertikální a horizontální zóny. Pak začněte řezat spodní část zadní části hlavy.
 2. Pak se úzké prameny rozdělily vodorovně a zaměřily se na první řez. Určí délku budoucího účesu. Řezací linka by měla být jasně rovnoběžná s podlahou.
 3. Postupně ořezávejte zbývající množství vlasů na úrovni kontrolního pramene. Promoce se provádí podle potřeby. Pokud chcete, aby se vlasy stočily směrem ven nebo dovnitř, nechte nitky vnitřního nebo vnějšího obrysu delší.
 4. Pokud potřebujete třesk, pak je to poslední. Hlavní myšlenka, která sama o sobě nese ostříhání čtyř druhů - dokonalá symetrie, která vede od hlavního dělení (vertikálního) ke stranám.

Prodloužené

To je velmi módní účes, protože je ideální pro všechny ženy, které sní o dlouhé vlasy, ale nechtějí trávit spoustu času na styling. Bob se prodlužuje různými způsoby, takže počet možných stylingových možností je obrovský. To je skvělá volba pro módy, kteří chtějí experimentovat s různými obrazy bez obětování dlouhých kudrlinek.

Kdo je náměstí v prodloužené verzi? Účes je ideální pro ženy s různou tloušťkou a strukturou vlasů. Zvláště vítězné baculaté dívky a majitelé obdélníkového obličeje. Účes vyhlazuje vizuálně linii lícních kostí a proporce obličeje, což je činí harmonickými. Není žádoucí kombinovat prodlouženou verzi s kadeřemi - účes nedosáhne požadovaného efektu.

Bob auto

Tato verze účesu může být provedena na vlasech různých délek. Bob je oříznut promoce, a aby pánovi dodal eleganci, často dělají úhel, když jsou prameny kratší zezadu než zepředu. Úroveň střihu prochází lícními kostmi. Klasický bob-cut účes předpokládá délku vlasů k ramenům, ne vyloučit rány a přítomnost žebříků v místech přechodu. Pro majitele kudrnatých vlasů - to je velký účes, protože to bude vypadat módně ležérní, dávat obraz ženskosti, hravost.

Na noze

Tato možnost je velmi běžný účes, protože je to dnes nejmódnější móda mezi ženami v podnikání, stříhání náměstí na noze je nenáročné na styling, můžete s ní jít do restaurace nebo s ní vyjednávat. Charakteristickým rysem účesu je otevřená hlava. Vzhledem k krátké délce zad, zbytek objemu vlasů opticky vypadá větší. Perfektní účes na stonku pro majitele oválné a protáhlé tváře. Neměli byste si vybírat tento obrázek plných dívek, protože účes otevírá zadní část hlavy a je lepší skrýt zakrslé formy pod dlouhými vlasy.

Absolvoval auto

Střih je velmi odlišný od klasiky. Klasifikovaná verze je okamžitě rozlišena díky své výrazné formě. Ženské účesy s maturitou jsou vhodné pro všechny typy obličeje, protože profesionální může vždy vybrat nejlepší obraz pro dívku, hrát si s dlouhými vlasy. Základem účesu je standardní schéma řezání, ale spodní vrstva by měla být stříhána vícevrstvě, což vytváří malou víru. Karetka s odstupňováním dává elegantní objem středním pramenům. Mistr může také vytvořit objemnou horní nebo zadní stranu hlavy, skrývající jeden nebo jiný nedostatek vzhledu.

S rány

Účes kombinuje kaskádu a klasickou čtvercovou siluetu. Stylista nejprve tvoří základní základnu a následně zpracovává prameny podle principu žebříku. Vlasy na korunce jsou tedy kratší než spodní řada, díky čemuž vzniká nepravý objem. Bangs dává obraz ženskosti, hravosti, měkkosti. Může se zkrátit prodloužením, krátkým, klenutým nebo asymetrickým. Čtverce s odstupňovanými třesky jsou všestrannou volbou, ale obraz je výhodnější na kulaté nebo čtvercové ploše. Skvělá základna pro vytváření krátkých rán a roztrhaných okrajů je trochu nezbedné prameny.

Šilhání

Tento typ účesu vypadá odvážně, ultramoderně, neobvykle. Mladé dívky preferují šikmé auto, protože obraz je vytvořen nezapomenutelný. Střih se provádí na základě klasické verze, ale liší se v rozdílu v délce pramenů na obou stranách obličeje. Šikmá volba není dostupná všem pánům, protože přechod z dlouhých na krátké vlasy by měl být velmi hladký. Struktura vlasové šachty hraje v tomto účesu obrovskou roli. Vypadá skvěle šikmo stříhané vlasy na vlnité nebo dokonale hladké zámky.

Klasika

Rozpadající se kouzlo retro je klasický čtverec na ramenou. Tento účes vždy ponechává prostor pro kreativní experimenty. Pro každou moderní ženu si můžete vybrat dokonalý obraz:

 • Chcete-li vyrovnat vysoké čelo, musíte snížit rány;
 • jestliže tvář je protáhlá, délka ostříhat těsně pod bradou pomůže dělat to více harmonický;
 • když je ženský krk masivní a velký, je lepší zvolit klasickou verzi s ramenní délkou;
 • pokud má dívka příliš ostré rysy obličeje, pak ztenčení konců pomůže účesu;
 • široké lícní kosti pomohou skrýt prodloužení pramenů.

Dvoulůžkový pokoj

Tato verze ostříhat je vzácná, a jeho rozlišovací rys - dvě úrovně řezu. Díky této technice má účes vzhled krátkých koberců uložených na protáhlých pramenech. Nepopularita účesu díky dlouhodobému stylingu. Dvojité auto však má mnoho výhod. Účes je ideální pro ženy s tenkou strukturou vlasů. Díky bazálnímu podání vypadají prameny velmi hustě. Zralé ženy mohou použít účes s měkkým kontury, zatímco mladé dámy mohou dostat ostříhat do kroků a roztrhané konce.

Francouzština

Vlasy, přitažlivé svou přitažlivostí. Francouzské náměstí zdůrazňuje požitky jakéhokoliv tvaru obličeje, zdůrazňující ženskost. Odrůdy tohoto účesu kombinují strukturu vzduchu a vrstvení. Hlavním rysem francouzské verze účesu je krátká koruna, dokonce i šíje a odstupňované prameny. Délka vlasů je libovolná - od ultra krátkých po dlouhé. Všechny varianty tohoto bobberingu vypadají skvěle. Nejideálnější délka francouzského stylu je střední, protože s ním můžete experimentovat s různými obrazy.

Prostor

Novinka v účesu popularity zaujímá vedoucí postavení (důkaz tohoto - foto modely). Vzhledem k tomu, že každá žena chce mít husté vlasy, stylisté poskytli každému tuto příležitost, takže prostorový čtverec. Kromě odstupňovaného stříhání vlasů hraje barvení vlasů a styling důležitou roli při vytváření pomp. Vizuální svazek vytvoří zbarvení pramenů ve dvou barvách: kořeny jsou tmavé a konce jsou světlé (efekt ombre rozostří čáry mezi blondýnkami a brunetkami). Použití stylusové pěny a vysoušeče vlasů s kulatým hřebenem zajistí požadovaný výsledek.

Asymetrické

Jak udělat čtverec tak, aby účes byl velmi moderní? Odpověď je jednoduchá: provádět asymetrii. Asymetrické čtyři druhy na bázi klasické verze jsou vyřezány a pak pro profesionála nastal čas na kreativitu. Můžete udělat jednu stranu kratší nebo prodloužit rány pod úroveň celého účesu. Velmi důležitá je metoda řezání pramenů, lemování chrámů, typ rány. Mistr by měl mít spoustu zkušeností, aby správně vybral asymetrii pro typ dívčí tváře. Obratné zbarvení, například bronding, opticky zvýrazní hustotu vlasů.

Řezání dlouhých vlasů

Dlouhá verze účesu po mnoho let na vrcholu popularity. Ženy, které nevěnují pozornost módním trendům, s pomocí tohoto stříhání bez radikálních kroků úspěšně změní svůj obraz. Střih na dlouhých vlasech dává jedinečnou příležitost vypadat jinak každý den. Standardní účesy - dlouhé vlasy s hladkým třeskem. Ale moderní ženy si spíše vyberou účes s dlouhým třeskem, protože je univerzální. Díky správnému designu pomáhají protáhlé přední prameny korigovat tvar obličeje, dávají vlasům přísný obchodní vzhled nebo stylový večerní vzhled.

Na střední vlasy

Kleopatra měla na sobě tento typ účesu. Moderní ženy si ho také vybírají kvůli své univerzálnosti. Karta středně dlouhých nůžek všech věkových kategorií, jakákoliv struktura vlasů a jiný typ obličeje. Účes dokonale ladí s jakýmikoliv rány, hladkými prameny, měkkými kadeřemi, chladnými kadeřemi. Bez ohledu na barvu vlasů, ať je to blond, černá nebo červená, se správnou volbou účesu a stylingového stylu, bude každá žena vypadat nádherně. Stylisté doporučují vybrat:

 • pro trojúhelníkový obličej, ostříhat vlasy přes ramena a experimentovat s prameny různých délek;
 • s kruhovým čelem je ideální odstupňovaný řez;
 • protáhlý obličej zúžil tlusté krátké rány;
 • široké lícní kosti skrývají styl s hroty otočenými dovnitř.

Na krátkých vlasech

Tato verze ostříhat je populární mezi hvězdami. Na obalech módních časopisů můžete často vidět fotografii Victorie Beckhamové nebo Rihanny s jinou variací náměstí na jejích krátkých vlasech. Chcete-li vypadat velkolepě, musíte znát vlastnosti tváře. Aby bylo možné vizuálně vytáhnout ovál, je lepší odříznout víčko shora a ponechat vepředu delší prameny. Čtvercová brada je snadno kompenzována asymetrií a obličej ve tvaru kosočtverce s hranatou bradou vyvažuje svěží fazole.

Na kudrnaté vlasy

Pro řidiče je lepší zvolit prodloužené fazole, které se snadno položí na jednu stranu. Fashionistas jsou perfektní průměrné ceny na kudrnaté vlasy v kombinaci s různými typy rány. Dávají ženě romantický vzhled. Vícevrstvý střih je také skvělou možností, jak vyčnívat z davu. Zdůrazní přirozené kadeře a změkčí rysy obličeje. Kromě toho, tento účes je velmi snadné položit bez použití pěny a vysoušeč vlasů. Ve fotografii mistrovských děl kadeřnictví, můžete vidět mnoho možností pro klasické účesy na kudrnaté vlasy.

Auto pro tenké vlasy

Malá tloušťka vlasového hřídele výrazně kazí vzhled jakéhokoliv účesu, takže pro ženy s tímto problémem je obtížné pěstovat dlouhé prameny. Stylisté vědí, jak napravit nespravedlnost, takže vám doporučují vytvořit čtverec pro jemné vlasy, vyrobený v různých variantách. Ideální možností by byl účes do středu krku, který má dokonale rovnoměrný střih a mírné prodloužení vpředu. Střih vlasů opticky zvýší hustotu vlasů, s výhodou zvýrazní lícní kosti, upraví tvar obličeje. Plus, tento účes - maximální snadnost instalace.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: