Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Yota je významným mobilním operátorem v Rusku, který poskytuje mobilní služby a internet. Na trhu jsou telefony stejného jména, které byly pojmenovány jako první ruský smartphone. Vzhledem k tomu, že společnost se objevila poměrně nedávno, někteří účastníci nevědí, jak kontaktovat operátora Yota.

Jak volat operátora iota

Pro všechny uživatele této mobilní sítě je k dispozici služba technické podpory. Je-li to žádoucí, může osoba přímo kontaktovat odborníka na odpovědi na své otázky. Telefon podpory yota je jednoduchý ve všech regionech země, volání na něj nejsou účtovány. Zaměstnanec zodpoví všechny dotazy týkající se tarifních balíčků, připojení nebo používání internetu, technických otázek. U hovorů použijte následující kontaktní čísla:

  • 8-800-550-00-07 - pro jednotlivce;
  • 8-800-550-49-55 - pro právnické osoby;

Jediné bezplatné číslo operátora

Pro všechny obyvatele Moskvy, Petrohradu a dalších regionů Ruska je technická podpora dostupná na horké lince telefonu 8 800 550 00 07. Volání jsou zdarma pro uživatele pevných, mobilních zařízení. Můžete získat jakékoli informace po celý den, pokud jde o tarify, zůstatek na účtu a zbytek internetu. Pro poskytnutí statistik na vašem účtu může zaměstnanec požádat o diktování osobních údajů: informace o pasu, odpověď na tajnou otázku, adresu bydliště. To je nutné k potvrzení totožnosti držitele karty.

Další způsoby, jak kontaktovat zákaznickou podporu iota

Pokud nechcete používat telefon podpory yota, můžete potřebné informace získat na oficiálních stránkách společnosti. Každý uživatel má možnost vytvořit osobní účet (LK). Chcete-li jej zadat, můžete použít profil sociálních sítí (Facebook, Vkontakte), abyste si nepamatovali další dvojici přístupů. Z LC můžete:

  • zkontrolujte stav účtu;
  • zjistit svůj tarifní plán;
  • zobrazit nedávné kontakty;
  • změnit rychlost internetu;
  • okamžitě doplňte zůstatek bankovou kartou.

Pokud máte potíže se zadáním svého osobního účtu, měli byste se obrátit na help desk pomocí jediného čísla. Pokud chcete, můžete problém popsat online prostřednictvím speciálního formuláře chatu na webu. Pracovník technického centra na váš problém odpoví písemně. Pokud odborník není k dispozici, můžete popsat podstatu svého problému do poštovní schránky společnosti: [email protected]. Všechny novinky a změny poplatků naleznete v příslušné sekci nebo na oficiálních stránkách Vkontakte, Facebook, Twitter.

Také zjistit, jak přenášet kontakty z iPhone na Android.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: