Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

S rozvojem technologií se sociální sítě přibližují do našich životů, čím dál více nás přitahují do virtuálního prostoru. Ale koneckonců, rádi bychom se bavili na internetu celé hodiny a dny, mluvili s přáteli a sdíleli některé informace. Služby nabízené vývojáři sociálních sítí se stávají stále více a více, dnes vám povíme o jednom z nich.

Mnozí uživatelé slavného webu Odnoklassniki.ru jistě vědí, že web poskytuje speciální službu, která se nazývá Neviditelný. Služba je placena a pro různé země má jinou cenu. Můžete platit několika způsoby - terminál, e-peněženka, SMS. Můžete se stát nerozpoznatelným tlačítkem "Enable stealth". Po jeho stisknutí můžete zjistit, jak, kde a jak potřebujete zaplatit. Služba je aktivována po dobu 10, 20, 30, 60 nebo 90 dnů, režim můžete zapnout nebo vypnout na dobu neurčitou.

Jak rozpoznat neviditelnost

Nejdůležitější otázkou, která se týká uživatelů, je, jak rozpoznat tajné hosty ve spolužácích. Pojďme zjistit, jak to funguje. Přístup k účtu jiného uživatele v tomto režimu znamená, že indikátor „On Site“ na vaší stránce nebliká pod vaší fotografií, není zobrazen jako „Friends on the Site“ a místo fotografie mohou uživatelé vidět standardní obrázek. Takový obrázek se po 30 dnech odstraní z části „Hosté“, ale pokud obvyklým způsobem zadáte jiný profil, může zmizet. Pokud jste tedy na stránku chodili anonymně a pak znovu, ale jako obyčejný uživatel, v kategorii „Hosté“ kvůli zmizení obrázku a vzhledu vaší fotografie, může člověk odhadnout, kdo mezi návštěvníky nebyl rozpoznán, zejména pokud trochu ho. Také je třeba věnovat pozornost skutečnosti, že není možné se anonymně přihlásit k jinému uzavřenému účtu (pokud samozřejmě nejste s tímto profilem Přátelé). Režim také nedovolí tajnému hostu navštívit účty lidí, kde je v „černém seznamu“.

Existuje tedy spolehlivý způsob, jak zjistit, kdo se v takovém postavení schovává? Pokud jste účet uzavřeli a někdo vás navštívil anonymně, pak je to někdo ze seznamu „Přátelé“. Je-li účet otevřen, návštěvníka nelze rozpoznat. Výjimkou může být situace, kdy se osoba v neviditelném režimu objevila znovu ve vašem „Hostu“, ale obvyklým způsobem. V tomto případě se místo standardního obrázku tajného návštěvníka objeví skutečná fotografie „hosta“.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: