Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Život je zcela nepředvídatelný a existují situace, kdy je naléhavě nutné určit polohu konkrétní osoby. Pro mnohé bude snazší zavolat a zeptat se, kde je, ale ne vždy to dopadne dobře. V tomto případě existuje několik možností pro výpočet polohy osoby prostřednictvím internetu, včetně volných.

Co je to geolokace?

Moderní způsob života nám představuje nejen špičkové technologie a módní pomůcky, ale do slovníku zavádí i nová slova. Geolokace je určení polohy objektu, který je zaznamenán satelity nebo radary. Dříve to dělali pouze vojáci, námořníci, speciální služby. Nyní, s příchodem výkonných smartphonů, má téměř každý člověk možnost určit polohu objektu během několika sekund pomocí satelitu GPS.

Pomocí funkce geolokace se nikdy neztratíte na neznámém místě, budete moci vidět rychlou trasu na určitou adresu, pomoci vám vyhledat ztracená zařízení (pokud mají připojenou funkci GPS) nebo dokonce sledovat unesené auto, sledovat vaše balíčky a mnoho dalšího. Takové přesné určení místa pomáhá udržet pod kontrolou spoustu sfér našeho života, takže to nazýváme ještě trochu užitečným. Všechny akce jsou navíc prováděny prostřednictvím běžného smartphonu nebo počítače.

Jak najít osobu podle telefonního čísla

Pokud jde o nalezení osoby, mnozí se mýlí, že můžete najít předplatitele podle telefonního čísla. Žádná z mobilních společností nemá právo zveřejnit o nalezení svého klienta bez jeho souhlasu: zdarma nebo dokonce za peníze. Velcí operátoři však vydali aplikace pro telefony iPhone nebo smartphony Android, které jsou zobrazeny na mapě, kde je nyní požadovaný účastník. Naučte se vyhledat osobu podle telefonního čísla od různých poskytovatelů služeb.

Megafon - předplatitelské umístění

Aplikace Radar z megafonu, vyhledání místa, kde není vůbec těžké jej implementovat, je k dispozici v nejjednodušší verzi zdarma. Pokud chcete sledovat pět účastníků nebo více, pak musíte zaplatit, ale provozovatel není omezen pouze na klienty své společnosti - můžete sledovat pohyb účastníků MTS, Beeline, Tele2 a dalších mobilních společností. Existuje jedno omezení: předplatitelé, pro něž chcete tuto kontrolu zavést, musí souhlasit se sledováním.

Geolokace po telefonním čísle Tele2

Co tento mobilní operátor nabízí? Geolokace na telefonním čísle Tele2 otevírá mnoho příležitostí - program Geopoisk instalovaný na smartphonu vám pomůže najít online osobu. Za malý poplatek za předplatné můžete sledovat umístění klienta pouze u tohoto operátora (jiné nejsou podporovány). Další mínus je, že člověk může proniknout tam, kde se osoba nachází pouze v oblasti domovské mobilní služby. Tento geolocator je ideální pro sledování dítěte, které chodí do školy na vlastní pěst, nebo navštěvuje hodiny ve městě.

Geolokace telefonním číslem MTS

Umístění podle telefonního čísla v MTS můžete určit stejným způsobem jako ostatní operátory. Služba "Locator" je poskytována každému účastníkovi tohoto mobilního operátora za malý poplatek za předplatné. Geolokace telefonním číslem MTS se děje pouze se souhlasem klienta, zatímco umístění společnosti může být sledováno, stejně jako uživatelé jiných mobilních operátorů.

Geolokace podle telefonního čísla Beeline

Dalším významným mobilním operátorem v naší zemi je společnost Beeline. Aplikace se nazývá "Beeline. Souřadnice". Geolocation by Beeline telefonní číslo se provádí pouze pro předplatitele této společnosti. Podmínky:

  1. Stejně jako v případě MTS a megafonu bude služba fungovat pouze se souhlasem hledaných osob.
  2. Za službu je účtován příplatek, který je zúčtován z uživatelského účtu aplikace.
  3. Software pomáhá přesně vypočítat a sledovat telefonní číslo na mapě online a zobrazí, kde se osoba nachází. Vědět, jak geolokace funguje po telefonním čísle - najít osobu online je reálné.

Video: umístění podle telefonního čísla online

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: