Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Přátele můžete pozvat na nadcházející dovolenou různými způsoby - SMS zprávou, oznámením data a místa konání oslavy během osobního setkání apod. Zajímavější je však prezentace pozvánek k narozeninám: může to být zářivě zdobená karta nebo překvapení v krabici. Existuje mnoho možností, které si vybrat?

Jak udělat pozvánku k narozeninám vlastníma rukama

Pozvánky k narozeninám si můžete zakoupit v obchodě, objednat online nebo si je sami vytvořit. Druhá možnost je skvělý nápad pro kreativní jednotlivce, kterými jsou děti i dospělí. K realizaci této myšlenky potřebujete:

  • Stáhněte si z Internetu a vytiskněte nebo nakreslete vlastní speciální formuláře. Zvláště malé děti to dělají, protože jejich tvůrčí potenciál je neomezený. Zde je hlavní věc, aby se vaše představivost uvolnila a nezapomněla na předmět akce. Pokud se jedná například o maškarní ples, musí formulář obsahovat odpovídající prvky.
  • Osobně sestavte unikátní karty. Mohou být vyrobeny ve formě lodi, slunce nebo čísel, pomocí nůžek, barevného papíru a lepidla. Ti, kteří nechtějí kreslit, mohou jednoduše tisknout své oblíbené položky na tiskárně. Hand-made milenci v takových chvílích ukazují svou povahu a radují se z vytvořeného mistrovského díla.
  • Vyplňte vybraný formulář a uveďte příjemce, datum, čas a místo konání akce. Registrace by měla odpovídat specifikům oslav. Při rozhodování o vytvoření pohlednice spíše než o veselé formě může dospělý použít tisk připraveného textu.
  • Text, který bude zveřejněn na kartě, musí být napsán nezávisle nebo z příkladů dostupných na internetu. Jako takový, tam je báseň, próza, nebo mini-příběh s intrikami.
  • Nezapomeňte podepsat zprávu nebo pohlednici tak, aby adresát zná budoucí narozeniny.
  • Přijměte připravené pozvání příjemcům. Pokud se jedná o papírovou verzi, pak je lepší ji odevzdat sami nebo dát do poštovní schránky, ale v případě vytvoření elektronické pozvánky je snadné ji poslat hostům prostřednictvím World Wide Webu.

Kreativní řešení - elektronická pozvánka, jejíž vzorky lze snadno stáhnout z bezplatných stránek. Musí být používány teenagerem, který nechce strávit hodiny na ručně vyrobených. Takové zprávy způsobují bouři emocí, zejména pokud se jedná o malé video zaznamenané budoucím mužem narozenin. Host, který obdržel zprávu, by měl potvrdit svou přítomnost na oslavě. Pokud k tomu nedojde, pak si viník budoucí oslavy myslí, že zpráva nebyla přijata.

Jak napsat pozvánku k narozeninám

Po určení formy a typu pozvání musíte vytvořit studený text, po přečtení, který příjemce pochopí, že jeho jméno je pro nadcházející událost. Chcete-li zaujmout požadovaného hosta, musíte si vybrat neobvyklý formát oznámení, ale pokud člověk nerozumí humoru, pak je oficiální verze pozvání vytvořena speciálně pro něj.

I když říkají, že obraz je schopen říct hodně pro člověka, ale krásný text je nejlepším řešením. Pro ty, kteří nechtějí dělat pohlednice na jejich vlastní nebo vyplnit formuláře, tam jsou ready-made básně, které mohou být použity k odeslání v elektronické podobě. Takové narozeninové pozvánky jsou vhodné pro lidi různého věku a povolání.

- Pozvánka na narozeniny dětí

Děti milují básně velmi mnoho, takže pozvání pro ně, složené takovým způsobem, bude vynikajícím nálezem a zůstane v paměti dlouho. Všimli jste si, jak děti rádi komunikují s pozvanými postavami z kreslených nebo pohádkových příběhů? Faktem je, že animátoři často konverzují v poetické podobě a tato technika usnadňuje jejich interakci s dítětem.

- Pozvánka na výročí ve verši a próze

Lidé jsou nyní téměř pryč od osobní komunikace a mají čas se svými blízkými rozšířit jen pár slov, aby ukázali, že si je pamatují (to je, jak pozvání na akci: „Pojď ke mně do DR“). Abychom však mohli předvádět hosta, můžete napsat báseň, která ukazuje klíčové momenty určené oslavy (datum, předmět, místo konání).

Zjistěte, jak si můžete udělat krásné květiny z vlnitého papíru vlastními rukama.

Šablony pozvánky k narozeninám

Pozvání na narozeniny dětí můžete vytvořit pomocí jasných vzorů, které znázorňují pirátskou loď, vtipného hrdinu nebo jen dort se svíčkami. Nejlepší je zvolit si formát s dítětem a nechat teenagera rozhodnout se na vlastní pěst, protože nikdo jiný neví, co je pro tuto generaci zajímavé (nezapomeňte na komplexy, které si člověk může vytvořit po tom, co se dopustil špatného jednání pro dospělé). Zde jsou některé ukázkové šablony.

Video tutoriály k tvorbě pozvání do DR

Master třída je volána, aby vám pomohla vytvořit si vlastní karty. Níže jsou uvedena videa, ve kterých jsou vizuálně zobrazeny procesy vytváření jedinečných forem a obálek (komická verze, model pro pozvání kolegů na akci nebo příbuzné pro první rok dítěte), které není tak těžké opakovat. Kreativní jednotlivci si budou moci sami kreslit nápady, což vám umožní vytvářet neobvyklé pozvánky.

Chlapec je narozeniny Pozvánka

Pozvánka na dívku DR

Naučte se, jak udělat veselé vánoční pohlednice.

Jak vydat pozvání k narozeninám dítěte

Originální nápady pro návrh narozeninových pozvánek - foto

Zjistěte, co jiného může vycházet z papíru. Naučte se, jak udělat cracker.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: