Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Každý operátor, včetně Megafonu, poskytuje svým zákazníkům mnoho doplňků pro používání SIM karty v mezinárodním nebo intranetovém roamingu. Každý z nich má své vlastní podmínky a pokyny pro přidávání nebo deaktivaci. Níže je popsáno několik možností pro zakázání služeb.

Megafon účastnické služby pro vypnutí roamingu

Termín sám o sobě znamená obsluhu účastníka, který je mimo domovskou oblast, s využitím prostředků hostující sítě. Při cestování do zahraničí nebo v rámci země se mění podmínky účtování hovorů, zpráv a přístupu k síti. Volné jsou pouze příchozí. Celulární společnost poskytuje různé funkce, které snižují náklady na komunikaci. Pokud jste se již vrátili z cesty, můžete použít několik možností, například vypnutí roamingu na megafonu.

Nejjednodušší metodou je zavolat na bezplatnou 24hodinovou službu help desk. V Megafonu se skládá z následující kombinace čísel - 0500. Při odpovídání můžete použít tipy autoinformátoru nebo zvolit spojení s odborníkem. Možnost smazání předplatného služby je vhodná pro ty, kteří mají jednoduchý mobilní telefon, který má nejen neomezený, ale také žádný jednoduchý internet.

Megafon "All Russia" a další možnosti prostřednictvím osobního účtu

Každá mobilní společnost poskytuje svým zákazníkům službu pro správu předplatného. Nazývá se osobní účet. Samotná instrukce, jak vypnout roaming na megafonu, obsahuje následující kroky:

 1. Přejděte na oficiální stránky mobilní společnosti - lk.megafon.ru.
 2. Chcete-li obdržet heslo, odešlete z telefonu požadavek USSD * 105 * 00 #.
 3. Do zvláštních polí zadejte telefonní číslo, kterým je přihlašovací jméno, a přijaté heslo.
 4. Vyhledejte kartu se správou připojení a deaktivujte ji zbytečně.

Tato služba umožňuje připojit různé doplňky a všude. Kromě toho, můžete pomocí ní zjistit všechny informace o výdajích a hovorech, stejně jako vyřešit problém, jak zakázat možnost Všechny Rusko na megafon nebo jiné funkce pro použití SIM karty mimo domovský region. Je vhodný pro chytrý telefon nebo tablet, které mají přístup k internetu. Patří mezi ně iPad, Samsung a další podobná zařízení, ze kterých nemůžete volat. Kromě toho, pokud používáte modem USB nebo směrovač, můžete snadno zadat svůj osobní účet prostřednictvím počítače nebo notebooku.

Jak zakázat roaming na megafonu přes USSD požadavek

K dispozici je další pohodlný způsob, jak vypnout službu Všechny Rusko na megafon nebo jeho další doplňky pro různé výlety. Jedná se o zaslání speciálního USSD požadavku. Podle většiny účastníků je to nejpohodlnější možnost deaktivace. Megafonův USSD tým si můžete prohlédnout na jeho oficiálních stránkách. Zde jsou hlavní:

 • „Internet v zahraničí“ - * 136 * 0 #;
 • „Udělej si doma“ - * 570 * 2 * 1 #;
 • "Kolem světa" - * 105 * 708 * 0 #;
 • "Celý svět" - * 131 * 0 #;
 • "Všechny Rusko" - * 548 * 0 #.

Další způsoby, jak vypnout roaming na megafonu

Kromě výše uvedených metod, jak zakázat, zda jste doma nebo jiné služby pro použití připojení mimo domovský region, existuje několik dalších, které jsou stejně pohodlné. První je kontaktovat konzultanty nejbližšího komunikačního centra operátora. S vámi musíte potvrdit pouze pas. Specialisté budou schopni pomoci v jakékoli otázce, která může nastat, včetně toho, jak deaktivovat intranet nebo mezinárodní roaming.

Další metoda odpojení zahrnuje odeslání zvláštní zprávy na konkrétní číslo. Například možnost Celosvětově může být smazána pomocí slova „STOP“ nebo „STOP“ odeslaného na 0500978. Pro zbytek je tento text také používán, ale jako příjemce by měly být specifikovány jiné kombinace čísel:

 • „Internet v zahraničí“ - 0500993;
 • „Udělej si doma“ - 05001030;
 • "Po celém světě" - 000105708
 • "Všechny Rusko" - 000105975.

Video: jak vypnout roaming

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: