Společnosti, které poskytují mobilní služby, vyvíjejí různé tarifní balíčky pro své předplatitele. Některé z nich mohou být výhodnější než současný plán, takže byste měli vědět, jak přepnout na jiný tarif v Beeline. K dispozici je několik možností, jak to udělat zdarma a nezávisle během několika minut.

Jak změnit tarif na Beeline z telefonu

Chcete-li jít, musíte nejprve porovnat všechny nabídky na internetových stránkách společnosti, ujistěte se, že nabídka je výhodnější. Aktuální plán můžete zjistit pomocí krátkého čísla * 110 * 05 # nebo na obalu SIM karty (pokud se vám to nepodařilo změnit dříve). Změnu balíku máte k dispozici, pokud jste za posledních 30 dní neprovedli stejnou operaci. Existuje jednoduchý způsob změny tarifu Beeline z telefonu:

 1. Přejděte na oficiální stránky mobilního operátora Beeline.
 2. Najděte seznam aktuálních a aktuálně dostupných nabídek.
 3. Před každým z nich bude napsáno zvláštní telefonní číslo, pomocí kterého můžete provést změnu plánu.
 4. Zapište si ten, který se vám líbí nejvíce, a zadejte ho. Chcete-li například přepnout na „All over 400“, musíte zavolat na číslo 067410255.

Není to jediný způsob, jak plán znovu připojit, člověk může použít jakoukoli metodu, která by mu byla vhodná, například:

 • prostřednictvím LK (osobní účet) z počítače nebo mobilního telefonu;
 • odeslat příkaz USSD;
 • použití virtuálního menu krátkým číslem;
 • kontaktováním zaměstnance společnosti.

Změňte tarifní plán na krátké číslo

Dříve to byl nejoblíbenější způsob, jak změnit tarif na Beeline. Když se objevily pouze mobilní telefony a možnost přepínat mezi různými tarify, bylo by to možné pouze prostřednictvím volání na krátké číslo. Pokyny pro tuto metodu jsou následující:

 1. Vytočte z telefonu 0611.
 2. Poslouchejte robot záznamníku, který informuje o funkcích menu.
 3. Klikněte na tlačítko, které odpovídá přechodu na oddíl o změně balíku.
 4. Poslechněte si dostupné možnosti a stiskněte požadované tlačítko.
 5. Pokud je na účtu dostatek peněz nebo je převod zdarma, změna proběhne okamžitě.
 6. Pokud se vyskytnou potíže, stiskněte klávesu pro spojení se zaměstnancem.

Jak přepnout na jiný tarif Beeline pomocí USSD kódu

Můžete připojit nový balíček služeb s další metodou - požadavek USSD. Tento postup je plně automatický a je nyní populárnější než všechny ostatní možnosti. Jedná se o krátkou kombinaci určitých znaků, která odešle databázi operátora příkaz k úpravě balíčku služeb. Stačí ji vytočit, stiskněte tlačítko volání. Postup akcí je následující:

 1. Přejděte do společnosti Beeline.
 2. Přejděte na záložku "Produkty", klikněte na odkaz "Tarify".
 3. Vyberte si nejlepší nabídku, klikněte na "Go".
 4. Vyberte možnost „Získat kód SMS“, zadejte své telefonní číslo.
 5. Z přijaté SMS vytočte požadovanou kombinaci a stiskněte hovor.
 6. Pro každý tarif je naprogramován samostatný kód, proto si před objednáním zprávy vyberte správný plán.

Jak změnit tarif na Beeline prostřednictvím volání operátorovi

V menu telefonu, na startovacím balíčku a ve všech oznámeních bude číslo zákaznického servisu určitě napsáno - to je další způsob, jak změnit tarif na Beeline. Chcete-li připojit další balíček služeb, musíte kontaktovat specialistu podpory. To lze provést pomocí dvou telefonů: 88007000611 (pro všechny operátory a stacionární zařízení) nebo 0611 pro účastníky Beeline. Budete přesměrováni do hlasového menu, kde musíte stisknout tlačítko spojení u specializované firmy. Dále potřebujete:

 • říct o touze změnit balíček;
 • v případě potřeby poskytněte osobní údaje pro potvrzení vlastnictví tohoto telefonního čísla;
 • oznámit název plánu.

Jak změnit tarif na Beeline prostřednictvím osobního účtu

Každý uživatel SIM karty ze společnosti Beeline se může registrovat na webových stránkách operátora ve své osobní oblasti a plně využívat všechny své funkce. Pro přístup ke službě musíte nejprve provést jednoduchý registrační postup:

 1. Zadejte své telefonní číslo.
 2. Do pole „Heslo“ zadejte kód, který přijde do mobilu v SMS.
 3. Poté, co vstoupíte do nastavení LC, nahraďte heslo vlastním.

To je jeden z nejjednodušších způsobů, jak přepnout tarif na Beeline pomocí počítače a přístupu k síti. Budete potřebovat sekci „Služby“, ve které musíte kliknout na položku „Tarify“. Pečlivě zkontrolujte všechny návrhy, které pro vás společnost připravila. Změňte balíček po výběru příslušné možnosti následujícím způsobem:

 1. Otevřete popis.
 2. Najít v dolní části možnosti, pro kterou chcete změnit, nápis "Connect".
 3. Klikněte na něj, potvrďte své přání změnit sadu služeb.
 4. Do přístroje přijde kód. Zadejte ji a potvrďte operaci.

Tímto způsobem můžete změnit libovolný balíček, který je k dispozici pro konverzi. Kromě toho LK otevírá velké množství dalších možností, schopnost řídit tok finančních prostředků, spojovat a odpojovat veškeré služby. Pokud chcete, můžete se přihlásit ze svého zařízení do systému Android. Chcete-li to provést, stačí stáhnout oficiální program z Beeline z App Store. Mobilní osobní účet zcela duplikuje funkčnost z webu a poskytuje stejné možnosti pro změnu balíčku služeb v případě připojení k Internetu.

Tarifní přepínání v kanceláři provozovatele

Není to nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak změnit tarif na Beeline je osobní návštěva kanceláře společnosti. V celém Rusku existuje síť reprezentativních kanceláří Beeline, ve kterých mohou zaměstnanci pomoci převést vás na jiný tarif. Adresu nejbližší pobočky najdete na internetu, vezměte si s sebou cestovní pas a přímo kontaktujte odborníka ve vaší kanceláři.

Budete muset potvrdit vlastnictví karty, jedná se o preventivní opatření, jehož cílem je zabránit nelegálním akcím s vaším číslem. Své údaje o cestovním pasu nebo adresu bydliště, na kterou byla startovací sada zaregistrována, můžete bezpečně nahlásit. Můžete se zeptat zaměstnance na jakékoli otázky týkající se služeb společnosti, konzultace jsou zdarma.

Jak změnit tarif Beeline na USB modemu

Někteří účastníci používají kartu SIM pro přístup k Internetu z notebooku nebo stolního počítače. K tomu je zakoupen modem, do kterého je vložena SIM karta. Můžete být online kdekoli ve městě nebo zemi, kde je pokrytí operátorem. Podmínky používání se neustále mění, takže byste měli vědět, jak změnit tarif na Beeline. K dispozici jsou následující možnosti:

 1. USSD požadavek. Společně s modemem by měl být součástí specializovaného softwaru pro zařízení. Aplikace má sekci pro vytáčení telefonních čísel nebo odesílání krátkých příkazů. V tomto případě je proces přechodu stejný jako proces popsaný v části výše. Pokud takový software neexistuje, lze kartu přeskupit do smartphonu a provést všechny potřebné akce.
 2. Zavolejte operátora. Karta, která je vložena do modemu, je také mobilní číslo. Diktujte to specialistovi servisního střediska, pojmenujte požadovaný balíček, odpovězte na další otázky zaměstnance a změní váš tarif.
 3. Osobní účet Jste vlastníkem SIM karty Beeline, takže můžete používat LC, můžete bez problémů změnit tarif.

Video: Změna tarifu Beeline

Kategorie: