Pro tkaní věcí z papíru používejte nejen noviny, ale i listy časopisů. Výrobky vyrobené z trubek časopisů jsou pevné a odolné. Tento materiál je ideální pro výrobu krabic různých velikostí. Rakev v podobě bobulí z časopisů (jako na fotografii) může být dekorací pro váš domov. Řiďte se doporučeními z této hlavní třídy.

Pro spojení krabice - bude třeba bobule:

  • 195 prázdných trubek
  • nůžky
  • -10 clothespins
  • PVA lepidlo
  • tenký měkký drát

Spodní část spodní mísy je tkaná z 18 polotovarů rozdělených do svazků tří jader. Svazky jsou propleteny rozloženým způsobem, pak procházejí kruhem s pracovní trubkou - se závitem a upevňují vazbu.

Pak jsou další 4 řady tkané, postupně zanechávají dva polotovary ve svazcích. V páté řadě se všechny polotovary - vodiče ohýbají a zvedají se do regálů.

Strana mísy je vyrobena v hustých řadách a expanduje do patnácté řady. Když projíždíme další řadu, regály se narovnají.

Další 5 - 6 řad je tkaných s malým ohybem regálů uvnitř mísy.

Zavřete pro sebe vzájemně stohovací regály. Hotovou misku potírají bobulemi bílým lepidlem a po vysušení odříznou všechny vyčnívající špičky.

Horní část mísy začíná dvanácti polotovary podobnými dnu, ale v tomto případě jsou trubky - stojany hladce ohýbány při tkaní a vytvářejí kulové víko.

Existuje celkem 16 řádků, nezapomeňte zkusit na krytu na základně. Na konci práce jsou všechny regály rozříznuty na 1 cm, zabaleny uvnitř konstrukce, přilepeny a připevněny kolíčky na prádlo.

List pro bobule je vytvořen ze dvou polotovarů, z nichž jeden je ohnutý ve formě listu, a druhý je tkaný rovinou listu.

Celkem existuje pět letáků, které jsou drženy pohromadě tenkým drátem. Celá konstrukce je potažena lepidlem a ponechána zaschnout.

Hůl pro sepals splétá spirálovité tkaní ze dvou trubek, které mají kříž a zabalují se.

Následně je hotová hůlka připojena k sepálkům drátem, který je nahoře uzavřen a lepí špičky trubek.

Berry se smontuje pouze po natření každého prvku akrylovou barvou červené, zelené a bílé barvy. Když je každý detail suchý, k horní části berry je připevněna hůlka s listy tenkým drátem a celá konstrukce je pokryta bezbarvým lakem - impregnací na dřevo. Po této úpravě se výrobek stává tvrdým, trvanlivým, odolný proti vlhkosti a vhodný pro jakékoliv použití.

Rakev ve tvaru berry je originální myšlenka výrobku vyrobeného z novinových trubek. Možná jste již utkali další rakve z časopisů nebo novin. Například ve formě ovoce nebo zeleniny. Napište k tomu komentáře.

Kategorie: