Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Internet otevřel lidem mnoho nových příležitostí ke komunikaci. Každý den osoba najde informace, odepíše se s kolegy, klienty, přáteli v sociálních sítích. Někdy je potřeba komunikovat obvyklým způsobem a v tomto případě může webová síť také pomoci. Existují způsoby, jak volat z počítače do mobilního telefonu zdarma.

Mohu volat přes internet zdarma do mobilu

Metoda hlasové komunikace může být realizována nejen pomocí mobilního nebo stacionárního zařízení. Nyní k tomu potřebujete pouze:

 • dostupnost přístupu k síti;
 • mikrofon na notebooku nebo externí pro stacionární počítač;
 • sluchátka nebo reproduktory;
 • nejnovější verze prohlížeče (optimální použití Chrome).

Můžete volat na mobilní a domácí čísla. Některé služby nabízejí, aby to bez platby, s limitem počtu minut, zatímco jiné nabízejí, aby se měsíční poplatek a použití neomezeně. Jakýkoliv způsob má své nevýhody a minusy. Níže jsou uvedeny možnosti volání přes internet do telefonu zdarma. Upozorňujeme, že podmínky používání služeb podléhají změnám držitelů autorských práv.

Jak volat na mobil přes internet zdarma

Nejjednodušší způsob bezplatného volání do mobilu přes internet je z jiného mobilního telefonu. Jen pro spojení se nepoužívají peníze z účtu provozovatele. Využívají se megabajty dostupného internetového připojení. Nyní všichni hlavní mobilní operátoři nabízejí svým účastníkům určitý objem provozu:

 • Megafon;
 • MTS;
 • Beeline
 • Tele2, atd.

V případě potřeby můžete najít sazbu, za kterou bude neomezený internet a hovory budou pro vás bez poplatku. Uživatel smartphonu si může stáhnout potřebné aplikace pro Andriod, iOS a používat je ve všech zemích světa, ať už je to Rusko, CIS nebo Amerika. Existují různé platformy, například Skype. Pokud má uživatel tuto aplikaci, můžete volat z počítače do telefonu.

Programy pro volání přes internet

Volání zdarma z počítače do mobilu přichází na úkor specifických nástrojů. Osoba musí nejprve nainstalovat, jinak budete muset vytočit na mobil, který již vyžaduje samostatnou platbu. Níže je uveden seznam nejoblíbenějších aplikací:

 • WatsApp;
 • Qip a Sippoint;
 • Skype;
 • Viber

Skype Program pro bezplatné volání z počítače do telefonu, který využívá obrovské množství lidí. Není třeba stahovat, protože je předinstalován na moderních smartphonech. Komunikace přes Internet z Skype do Skype je účtována za megabajt podle vašeho balíčku. Pokud chcete vytočit do města nebo jen mobilní číslo - doplňte účet v programu.

Viber Další možností komunikace přes internet, pokud mají oba uživatelé tuto aplikaci. Původně bylo plánováno, že nástroj bude distribuován pouze pro smartphony, ale po několika letech se aplikace stala tak populární, že její rozsah byl rozšířen a bude fungovat na počítačích, noteboocích a tabletech. Telefonní číslo musíte připojit k programu. Pokud je hovor z počítače, pak stále potřebujete:

 • mikrofon;
 • Připojení k internetu;
 • instalovaný Viber;
 • registrace, potvrzený účet.

Na telefonní číslo neexistuje žádný přímý přímý hovor, stejně jako jejich přímý konkurent Skype. Je nutné doplnit účet vašeho účtu a použít službu Viber OUT, ale i rozhovory v rámci hranic města, například v Moskvě, budou stát nemožné 7, 9 centů za minutu. Ceny za další země v centech jsou:

 • Ukrajina - 19, 5 = 13 rublů;
 • Bělorusko - 39 = 26 rublů;
 • Kanada - 2, 3 = 1, 5 rublů.

WatsApp. Další způsob, jak zavolat příteli přes internet na telefonu zdarma. Program poskytuje možnost komunikace v rámci aplikace bez placení. Používá se pouze internet, můžete volat nebo posílat textové zprávy. Peníze nebudou z účtu staženy, pouze z megabajtů z datového plánu. Pokud se vám podařilo chytit wi-fi signál nebo používáte neomezený balíček, pak se nemusíte bát.

Qip a Sippoint. Jedná se o dvě varianty aplikací pro bezplatnou komunikaci, které jsou si navzájem velmi podobné. Qip byl populární dříve, ale nyní ho stále více a více uživatelů upouští ve prospěch Viber, Skype a Sippoint. Nejnovější služby nabízejí:

 1. Okamžité zprávy mezi uživateli SIPNET, Qip, Jabber, atd., Které používají speciální protokol XMPP.
 2. Mnoho možností pro návrh aplikace (kůže), použití avatarů.
 3. Pohodlná práce s telefonním seznamem.
 4. Příznivé sazby.

Tento program je vyvíjen ruskými specialisty a úspěšně soutěží na trhu telefonie. Volání do některých měst v Rusku nevyžadují platbu, hlavní podmínkou pro to je přítomnost $ 5 na účtu. Pak si můžete vybrat 15 milionů plus měst, do kterých budou hovory uskutečněny bez výběru prostředků z účtu. Při registraci účtu v systému obdržíte bonus 1 USD za potvrzení svého mobilního čísla. Pravidelné hovory na čísla z jiných měst budou účtovány podle balíčku, ale služba je stále levnější než Skype.

Bezplatné volání přes internet do mobilu

Volání na mobil zdarma z internetu prostřednictvím stránek, které poskytují komunikační služby. Vše, co musíte udělat - přejděte do služby a zadejte požadovaný kód země. Není však vždy možné volat, objeví se nepříjemná zpráva, že "limit v této oblasti byl vyčerpán." Zůstává možnost doplnit účet a kontakt za poplatek, takže tyto stránky mohou být volány podmíněně zdarma. Níže je skvělý přehled o tom, jak volat přes internet do telefonu zdarma online:

 1. Online volání jsou nejoblíbenější službou, která je aktivně propagována na sociálních sítích. Pro volání potřebujete síťové připojení, headset nebo mikrofon, prohlížeč Chrome je žádoucí. V místě, které potřebujete zaregistrovat, vyberte v menu zemi, na kterou bude hovor proveden. Pokud je limit minut (1 za den) ve směru vyčerpán, můžete zaplatit.
 2. Portál Zadarma nabízí volání bez placení na libovolná čísla v Petrohradu, Moskva, limit je 100 minut měsíčně. Volání na mobilní telefony jsou placené, ale po registraci 50 bonusových centů půjde na účet. Pravidelně mají stránky možnost kontaktovat některé země zdarma, tento seznam se neustále mění.
 3. Služba call2friends.com poskytuje příležitost hovořit na mobilní komunikaci zdarma po dobu 30 sekund. Pro mnohé to postačuje ke sdělení důležitých informací. Portál neumožňuje uskutečňovat hovory bez platby v Rusku.

Můžete najít mnoho odkazů na takové zdroje, které vám pomohou vytočit přes Internet. Ve většině případů je jejich svoboda podmíněna a v určitém okamžiku budete muset doplnit zůstatek a investovat peníze. Buďte opatrní při registraci na sporných stránkách a zadávání fakturačních údajů k převodu transakcí. Nesouhlasíte s odesláním SMS s potvrzením přístupu.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: