Každé dítě potřebuje mateřskou péči a teplo od narození. Zároveň je důležité, aby dítě bylo vždy tam. K tomu existuje mnoho různých zařízení. Nejběžnější je nošení. Mnoho moderních rodičů se zajímá o otázku, jak nosit závěs?

S kolik měsíců můžete nosit dítě v závěsu

Na rozdíl od klokanů může být od narození použito zařízení jako závěs s kroužky. Je vhodné držet dítě v poloze „kolébky“, tj. Ležet, a také vertikálně. Při správném navíjení produktu budou obě možnosti pro novorozence bezpečné. Navíc je dítě v téměř přirozené poloze. Lékaři doporučují, aby se začalo školit na závěsu postupně: bude dost 15 minut denně, aby se vaše dítě seznámilo s jeho novou dopravou. Po několika týdnech bude dítě schopno bezpečně být v něm celou procházkou.

Jak si vybrat závěs

Téměř všechny matky, které se rozhodnou nosit dítě v závěsu, čelí problému výběru výrobku pro nošení novorozence. Vzhledem k rozmanitosti modelů je velmi obtížné učinit správnou volbu a zjistit, který závěs je lepší. Proto byste měli dodržovat určitá pravidla pro nalezení perfektního řešení pro malé dítě. Tipy pro výběr prvního provedení:

 1. Měly by určovat účel nákupu. Než začnete zvažovat četné fotografie, instrukce a čtení recenzí o přenášení, měli byste se sami rozhodnout, proč je třeba závěs. Pokud se ukáže, že je to nutné pouze pro několik východů do obchodu, pak je lepší jej sešit nebo pronajmout od přátel.
 2. Musíte pochopit, jaký druh nošení potřebujete. Nejlepší možností pro novorozence je tkaný výrobek. V průměru bude cena nižší než u modelů z jiných materiálů.
 3. Rozpočet hraje také důležitou roli při výběru. Zpravidla jsou vysoce kvalitní výrobky z hedvábí, mercerované bavlny, bambusu dražší než ložní prádlo ze skladu. V průměru se cena bude pohybovat od 2 000 do 5 000 rublů.
 4. Velikost Délka a šířka výrobku musí být zvolena na základě parametrů matky. Například pro štíhlou ženu o velikosti 44 můžete vybrat 5-ku; pro 48 - fit 6; 52 - model 7 bude ideální. Je lepší zvolit malý výrobek, protože velká velikost nedovolí, aby bylo dítě bezpečně upevněno.
 5. Materiál. Nosiče, které zabraňují alergickým reakcím, by měly být vybrány z přírodních materiálů.
 6. Prsteny musí být vyrobeny z masivního dřeva, kovu nebo plastu, který se neohýbá ani nerozlomí. Čím hustší je tkanina, tím větší by měl být prstenec.

Jak uvázat závěs na prstenci

Zařízení pro pohyb dítěte získalo v poslední době širokou popularitu. V tomto ohledu se mnoho rodičů, kteří se poprvé setkali s nošením z tkaniny, zajímá o otázku, jak používat prstenec, aby nedošlo k poškození jejich dítěte? Zpravidla by v modelu nákupu měly být pokyny k použití. Existuje univerzální způsob, jak řádně nosit takový výrobek:

 • je nutné držet prstenec jednou rukou a postupně ovinout ocas druhým;
 • tkanina by měla být dále narovnána a složena jako harmonika;
 • musíte sestavit harmoniku nejprve do jednoho prstence, pak do druhého;
 • nasadit na nosič, narovnané na zadní straně;
 • je nutné se pevně přikrýt hadříkem;
 • zařízení, které je napnuté na boku, by mělo být na úrovni stehna.

Ceny za smyčky s kroužky

Nejrůznější výrobky pro děti, včetně smyček, se nejlépe nakupují ve specializovaných prodejnách. Lze je také objednat a levně zakoupit v internetovém obchodě. Náklady na přepravu závisí na délce výrobku, materiálu, ze kterého je vyroben, na výrobci. V průměru může být cenový rozsah od 500 do 12 000 rublů. Hlavní věc s tímto - věnujte pozornost záruce a pokyny pro výrobek.

Jak nosit dítě v závěsu s kroužky: video instrukce

Jak šít závěs s kroužky to sami z tkaniny

Takový oblíbený model jako závěs se snadno nasazuje a sundává a pomocí kroužků můžete rychle nastavit a měnit polohu dítěte. V přístroji může nést i děti prvního měsíce života. Aby se šicí dopravce šil sám, musíte si vzít přírodní tkaninu: prádlo, bavlnu, viskózu, chintz - na léto, na chladné období - vlnu nebo rouno. Prsteny mohou být kovové. Šicí dílna:

 • vezměte si kus látky 80 cm široký, 220 cm dlouhý (pokud je vzor, ​​můžete použít);
 • ohneme hrany a zpracujeme je na psacím stroji ze tří stran;
 • ustoupí z jedné hrany 20 cm a zakroutí tkaninu najednou;
 • měl by být trojúhelník;
 • Jeden konec textilie našroubujeme do dvou kroužků (o průměru 70 mm) a upevníme ji několika řadami;
 • házet produkt přes rameno;
 • vložte druhý konec tkaniny do kroužků a šijte;
 • nastavit polohu nosiče;
 • najdeme pohodlnou polohu a upevníme ji.

Recenze

Irina, 25 let: Můj manžel a já jsem nedávno koupil pletený šátek na dřevěných kroužcích. Skvělá věc a cena je rozumná! Má dcera má 3 měsíce a je všude se mnou. Je to pro mě vhodné nosit takhle, protože moje ruce jsou volné, můžu si vzít tašku a dítě je pohodlné. Dlouhou dobu jsem však nedokázal pochopit, jak nosit závěs, protože pro něj nebyly žádné pokyny. Ale díky informacím na internetu všechno rychle zvládlo.

Katya, 30 let: Mé druhé dítě bylo 6 měsíců staré a do té doby jsem se neodvážil použít závěs. Bála jsem se, že dojde k deformaci těla a tak dále. Než si koupíte výrobek s kroužky, přečtěte si rady lékařů a mnoho recenzí o tom, jak vázat závěs. Vybral si levný model Mum. Zdálo se mi, že zpočátku byl můj syn v tomto designu nepříjemný, ale po týdnu tam dokonce mohl spát.

Maria, 27 let: Začala jsem nosit svou dceru v závěsu od dvou týdnů. Zpočátku se nacházela pozice „kolébky“, protože jsem se bála držet dítě ve vzpřímené poloze i v náručí. Ale brzy, spolu s mým manželem, jsme začali nosit naše dítě se sloupcem (zejména s kolikou), objímali se. Přibližně ve stejnou dobu jsme se přesunuli do svislé polohy v nosném. Tato zázračná věc mě zachránila, když moje aktivní dcera nechtěla spát v noci.

Kategorie: