Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

V sociálních sítích se veřejné stránky a skupiny staly nedílnou součástí služby. Každý registrovaný uživatel může vytvářet a spravovat vlastní veřejnost. Každá komunita potřebuje účastníky skupiny Vkontakte, jinak to nedává smysl. Chcete-li je získat, musíte veřejnost řádně zveřejnit.

Co je to propagace skupiny ve VK

Cíle vytvoření komunity mohou být různé. Někteří lidé je například vydělávají. Chcete-li to provést, měli byste ji nejprve dobře zatlačit. Příjmy přímo závisí na počtu účastníků, a je třeba maximalizovat publikum, aktivně publikovat příspěvky. Čím více lidí vstoupilo, tím vyšší jsou náklady na reklamu na zdi. Propagace může být prováděna samostatně zdarma nebo pro ni utratit nějaký rozpočet, ale je lepší kombinovat obě metody.

Jak rychle propagovat skupinu ve VC

Pokud přemýšlíte o tom, jak rychle uvolnit skupinu Vkontakte, musíte se zapojit různými způsoby, abyste přilákali účastníky. Existuje několik metod, které nevyžadují hotovostní investice. Kvalita publika bude průměrná nebo podprůměrná vzhledem k velkému počtu botů. Stejné vývojové metody, za které musíte platit, pracujte cíleněji a jsou navrženy tak, aby přilákaly skutečné, „živé“ účastníky. Naučte se pravidla jejich kombinace.

Cílená reklama Vkontakte

Zaplacená možnost, jak podpořit skupinu reklam zaměřených na Vkontakte. Mnozí viděli kontextové reklamní vyhledávání Google nebo Yandex. Samotná sociální síť nabízí něco podobného, ale na hlavní stránce je na levé straně zdi blok. Hlavní výhodou propagační metody je přesná orientace. Prostřednictvím nastavení reklamní kampaně můžete nastavit limity, na které publikum se bude zobrazovat. Filtr lze konfigurovat pomocí následujících indikátorů:

 • oblast bydliště;
 • věk;
 • podlaha;
 • rodinný stav;
 • zájmů (komunita atd.);
 • vzdělávání;
 • další nastavení.

Využití propagačních služeb

Existuje mnoho stránek on-line, které nabízejí obrovské množství účastníků komunity za relativně skromnou cenu. To je rychlý způsob, jak zvýšit veřejné publikum, ale uživatelé z těchto služeb se ve většině případů ukázaly být roboty s hacknutými stránkami. Po 2-3 dnech budete mít více než polovinu z nich s avatarem "pes" (dočasně zablokován). Inzerenti se snaží vyhnout takovým skupinám, které neposkytují skutečné přechody z reklam, proto by tato metoda měla být používána opatrně. Můžete použít:

 • Sarafanka;
 • VKTarget;
 • SOC-srvice;
 • Qcomment.

Propagace prostřednictvím reklamních burz a agentur

Dalším placeným způsobem, jak přilákat lidi do skupiny Vkontakte, je využít služeb burzy nebo agentury. Jedná se o účinnější způsob, než jaký byl popsán výše. Společnosti obvykle poskytují menší příliv účastníků, ale všechny jsou „živými“ lidmi, kteří mohou vytvářet aktivitu ve skupině. Tyto služby zaměstnávají lidi, kteří pracují se svými osobními stránkami. Pokud osoba opustí skupinu po zaplaceném vstupu do skupiny, je mu uložena pokuta, možnost vydělávat více je uzavřena, takže účastníci zůstávají na veřejnosti.

Jak propagovat skupinu ve VC sami

Pokud právě začínáte obtížnou cestu rozvoje své komunity, pak existují možnosti jak propagovat skupinu ve VC zdarma. Tato metoda nemůže být volána rychle: 20-30 lidí se podaří získat den, ale náklady budou rovny 0. Budete muset trávit čas vytvářením zajímavého obsahu, jeho správným optimalizováním pro vyhledávací dotazy, přijetím a krásným designem. Je tak obtížnější podporovat skupinu tímto způsobem, ale proces bude více kontrolován.

Pozvání svých přátel

První věc, kterou musíte udělat, je pozvat své přátele do komunity. Je nepravděpodobné, že budou odmítnuty (přinejmenším ze zdvořilosti), ale vydá správné pozvání, jinak se mohou rozhodnout, že jste byli hacknuti a odeslali spam ze stránky. Nemusí být nejaktivnějšími uživateli, ale budou důsledně mezi účastníky. Síť nedávno stanovila limit počtu žádostí o vstup, takže za den nemůže být přizváno více než 30 lidí.

Chcete-li rychleji propagovat skupinu, vytvořte krásný obrázek s názvem komunity a odkazem na ni. Neváhejte požádat své přátele, aby pozvali své přátele na veřejnost, takže můžete počet pozvánek denně zvýšit. Pokud alespoň 10 účastníků zasílá pozvánky svým kontaktům, pak místo 30 žádostí budete mít 300 za den. Tuto funkci použijte ve skupině Pozvat přátele. V novinách se zobrazují informace o propagaci veřejnosti, což má pozitivní vliv na zvýšení počtu návštěvníků online.

Posílání pozvánek do tematických skupin

Ne zcela upřímný, ale účinný způsob, jak propagovat skupinu Vkontakte zdarma, je provádět distribuci podle skupin subjektů. Vstupujete do komunity konkurentů a vyzývejte své uživatele, aby se připojili k vaší veřejnosti. Můžete nabídnout „přátelství“ všeobecně tematickým skupinám, směnárům na vzájemně výhodných podmínkách pro růst publika.

SEO-propagační skupina Vkontakte

Pod seo se rozumí nastavení komunity Vkontakte pod vyhledávači, která bude zobrazovat vaši veřejnost pro určité požadavky. V poslední době se v žebříčku TOP-10 v Googlu a Yandexu začaly objevovat odkazy na skupiny v sociálních sítích, což nebylo v minulosti. Pro propagaci musíte použít populární dotazy v textech vašich zpráv a příspěvků, které mohou být shromážděny z aplikací Wordstat Yandex nebo AdWords od společnosti Google.

Pro podporu skupiny je důležité určit typ komunity. V tuto chvíli existuje možnost vytvořit veřejnou stránku - tato možnost by měla být vybrána. Výhodou tohoto formátu je, že předplatitelé mají speciální blok „Zajímavé stránky“, kde budete zobrazeni zcela zdarma. To je další příležitost k rychlejšímu rozvoji veřejnosti.

Optimalizace komunity VC pro vyhledávání

Nezapomeňte na možnost, jak propagovat skupinu Vkontakte zdarma. Optimalizace vyhledávání v samotné síti pomáhá zvýšit počet přechodů. Lidé často hledají komunity prostřednictvím VK, ale mohou se dostat k vaší veřejnosti pouze v případě, že jsou v žádosti shody podle jména. Čím přesněji titul správně formulováte, tím je pravděpodobnější, že budete nalezeni a připojíte se ke komunitě. Pokud jste na YouTube vyčlenili skupinu na vydělávání peněz, měli byste ji nazvat „Zisk na YouTube“.

Přilákání uživatelů z jiných sociálních sítí a zdrojů

Pro propagaci Vkontakte můžete využít i jiné sociální sítě. Musíte si vytvořit účet, přidat přátele nebo cizí osoby a vytvořit příspěvky od své veřejnosti. V profilu můžete odeslat odkaz na skupinu. Platba za tuto metodu není vyžadována, PR může být prováděna na těchto oblíbených službách:

 • Facebook;
 • Spolužáci;
 • YouTube;
 • Instagram;
 • Twitter.

Pravděpodobnost úspěšného prosazení skupiny závisí na obsahu. Pokud vlastník pravidelně nezveřejňuje zajímavé příspěvky, přijímá příspěvky, zájemce odběratelů, brzy všichni lidé opustí komunitu. Pro udržení zájmu publika o veřejnost by mělo být dáno hodně času nebo zaplatit textaři (SMM-box) za obsah.

Hospodářské soutěže

Jedním z nejefektivnějších způsobů udržení zájmu, aktivity publika a přilákání nových účastníků je pořádání soutěží. Tato metoda nemůže být volána zdarma, protože musíte jít rozbít o dar pro vítěze (to musí být požadováno). Podstatou této metody propagace je, že vyhlásíte soutěž, která nutně zahrnuje vstup do komunity a repost záznamy ze zdi veřejnosti. Přátelé zobrazují tuto zprávu prostřednictvím kanálu zpráv a mohou se chtít zúčastnit. Toto se nazývá virový efekt reklamy.

Chcete-li určit vítěze, můžete použít jakoukoli vhodnou službu, dobrým příkladem je "Soutěžící". Udělá pro vás veškerou nezbytnou práci a nedovolí někomu vyhrát podvodně. Tato metoda také eliminuje váš osobní vliv na výsledky soutěže: výsledky budou spravedlivé. S malým rozpočtem na dárek obdržíte do skupiny dobrý příliv lidí. V budoucnu mohou mluvit o dalších probíhajících vtipech v komunitě.

Použití programů a skriptů na podporu skupiny Vkontakte

Můžete delegovat potřebu pozvat lidi do skupiny pro speciální programy. Mailing se může zabývat:

 • VKInviter;
 • FvCheat;
 • VKBot.

To je nejjednodušší způsob, jak propagovat skupinu bez jakýchkoli speciálních akcí od vlastníka. Skript sám provede všechny korespondence podle předem určeného vzoru. Hlavní nevýhodou této metody je vysoká pravděpodobnost získání zákazu automatizovaných akcí. Mnoho lidí může takové zprávy vnímat jako spam, odmítnout veřejnost.

Video Tutorial: Jak propagovat Vkontakte Group

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: