Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Moderní mobilní operátoři poskytují jedno telefonní číslo jedné osobě. V tomto ohledu existuje několik způsobů, jak obnovit SIM kartu, když je ztracena, zablokována nebo odcizena. Každý z nich může využít a vrátit na účet všechny své služby, bonusy a peníze.

Je možné obnovit SIM kartu MTS

Někteří lidé se mylně domnívají, že ztracené číslo nelze vrátit. Obnovení SIM karty MTS je možné, není to tak složité, jak si myslíte. Tím se ušetříte od zdlouhavého postupu oznamování všech vašich kontaktů, které váš mobilní telefon změnil. Nebude možné vrátit pouze kontakty uložené na SIM kartě, proto se doporučuje používat synchronizaci častěji: ušetří vám spoustu času, nebudete si muset nové číslo pamatovat.

Je důležité, abyste před postupem obnovy provedli dobrovolné blokování, které vylučuje možnost utrácení peněz z účtu. Prvních 15 dní bude tato služba bezplatná, poté, co bude účtována jednou denně po dobu 1 rublu, takže byste neměli zpoždění s návratem telefonu. Později budete moci SIM kartu odemknout. Máte na výběr z několika možností, jak obnovit SIM kartu MTS:

 • osobně se přihlásit do kanceláře společnosti;
 • volání servisního střediska účastníků;
 • prostřednictvím internetu ve vašem účtu (LC).

Se ztrátou telefonu

Někteří majitelé telefonů je velmi pozorně sledují, často zapomněli v taxíku, kavárně nebo na párty. Ve většině případů to není ani tak škoda pro zařízení jako karta a číslo, které zná mnoho přátel a kolegů. Existují možnosti, jak obnovit ztracenou SIM kartu MTS, takže nemusíte nahradit číslo ve všech službách (téměř všechny účty vyžadují mapování telefonu) a profily. Co je třeba udělat:

 1. Zavolejte servisní středisko. To by mělo být provedeno voláním 0890 (můžete volat pouze z MTS) z mobilního telefonu a 88002500890 pro městské telefony nebo jiné operátory. Vysvětlete situaci zaměstnanci a požádejte o odpojení čísla, aby z účtu nebyly utraceny žádné peníze.
 2. Připravte si pas a jděte do jakékoli kanceláře společnosti v blízkosti místa bydliště. Způsob získání duplikátu bude popsán níže.
 3. Po vydání karty jej znovu připojte vyjmutím zámku.

Když krade

Od objevení se prvních mobilních telefonů se počet krádeží značně snížil, ale stále dochází k incidentům s drahými modely zařízení. Moderní systémy zabezpečení smartphonů jsou schopny vypnout zařízení na dálku a útočník ho nebude moci používat, protože modul gadget prostě nebude fungovat. Způsoby, jak obnovit číslo MTS, se neliší od situace, kdy byl telefon prostě ztracen. Musíte provést stejné kroky:

 • Chcete-li ušetřit finanční prostředky, musíte kartu SIM zablokovat;
 • kontaktovat kancelář MTS, aby si objednala duplikát, nebo požádala LC o místo na místě.

Je-li kód PUK blokován

Někdy bezpečnostní systém pracuje proti účastníkům. Když telefon zapnete, musíte zadat PIN, jsou mu přiděleny 3 pokusy. Pokud je zadán nesprávně, zmizí a musíte zadat kód PUK, který je uveden na krabici balení. Pokud to napíšete špatně, karta bude zablokována. PUK můžete obnovit zavoláním na servisní středisko. K tomu musíte vytočit číslo 0890 z mobilu nebo 8800250089 z města. Chcete-li potvrdit svou totožnost a vlastnictví čísla, může vám zaměstnanec klást otázky jako:

 • název tarifního plánu;
 • datum aktivace balíčku;
 • aktuální stav účtu;
 • při posledním volání;
 • jaká čísla jste v poslední době často volávali.

Jak odemknout SIM kartu MTS

Blokování karty může nastat z několika důvodů. Před obnovením uzamčené karty SIM MTS ji osoba provede dobrovolně. Prvních 15 dnů za tento servisní poplatek není účtováno, poté 1 p. Blok je odstraněn ihned po vydání duplicitní SIM karty majiteli. Někdy je zámek aktivován kvůli zápornému zůstatku (dluhu), pro výběr stačí pouze vložit peníze na váš účet. Pokud jste dokončili „Dobrovolné blokování“ a poté šili telefon, musíte vědět, jak obnovit kartu SIM karty MTS.

Na vlastní pěst

Nejjednodušším způsobem je odemknout kartu SIM na svém osobním účtu na webových stránkách společnosti. Každý vlastník balíku z MTS se může zaregistrovat a vykonávat maximální kontrolu nad svým tarifním plánem. Potřebné operace se provádějí v sekci „Správa čísel“. Pokud není přístup k internetu nebo není možné jednotku odstranit sami, je lepší kontaktovat operátora, který vám pomůže s řešením problému. Můžete se o něm dozvědět o důvodech blokování (pokud jste to neudělali sami).

Kde mohu obnovit SIM kartu MTS

Když se SIM karta nezdaří, ztratili jste z nějakého důvodu (ztracený telefon nebo ukradli), nebuďte ve spěchu, abyste se rozčilili. Můžete snadno obnovit své osobní číslo právě přijetím do jakékoli pobočky společnosti ve městě. Postup je následující:

 1. Vezměte si pas a jděte do nejbližší kanceláře MTS.
 2. Vysvětlete situaci konzultantovi a požádejte o duplikovanou SIM kartu.
 3. Zadejte své číslo, dejte dokumentu potvrdit svou totožnost a právo vlastnit SIM kartu.
 4. Brzy dostanete novou SIM kartu.

Okamžitě bude aktivní, takže jej můžete vložit do mobilu a použít. Pro lidi s velmi těsným harmonogramem je k dispozici doručovací služba (pouze pro Moskevskou oblast, Moskva). Objednávka se provádí voláním zákaznického servisu nebo prostřednictvím osobního účtu na webu. Pro urychlené přijetí, budete muset zaplatit 90 rublů pro tuto možnost, a 200 rublů pro expresní doručení. Objednávku můžete zadat, když zůstatek účtu pokrývá náklady na službu.

Obnovení SIM karty MTS přes Internet

V případě zablokování vašeho čísla jej můžete bez jakýchkoliv problémů odpojit prostřednictvím LC na webových stránkách společnosti. Musíte se zaregistrovat u služby a přihlásit se pomocí svého přihlašovacího jména a hesla. Uvnitř skříněk potřebujete:

 1. Přejděte do sekce Správa čísel.
 2. Vyberte položku "Zámek".
 3. Řiďte se pokyny asistenta.

Naučte se vypnout vyzvánění na MTS.

Video: jak odemknout SIM kartu MTS

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: