Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Startovní hodiny v posilovně nebo doma, téměř každý chce dostat požadované kostky na břiše. Ale je to jedna z nejproblematičtějších svalových skupin, která je velmi obtížná. Proto začínající sportovci se zajímají, jak rychle pumpovat lis na kostky. K dosažení tohoto cíle bude muset být trpělivý a nezapomeňte na pravidelné tréninky.

Tipy, jak rychle pumpovat kostky

Aby sval získal krásnou úlevu, není nutné se houpat, nýbrž provádět speciální „sušení“, během něhož přechází veškerý tuk. Břišní lis má zpočátku tvar požadovaných "kostek", ale rychle zmizí pod vrstvou tuku, který se hromadí v břiše. Proto je hlavním úkolem zbavit se nahromaděného tuku a objeví se světelná úleva, i když nezmizíte několik dní v tělocvičně.

Zvláštní pozornost je třeba věnovat výživě. Není nutná žádná speciální dieta, ale je nutné minimalizovat používání některých jídel:

  • které obsahují velké množství tuku;
  • které zahrnují sacharidy (například různé sladkosti).

Povolené jídlo s bílkovinami (maso), protože je to nezbytné pro energii.

Jak načerpat tlak na kostky pomocí cvičení doma?

Chcete-li získat krásný, reliéfní tisk nemusí nutně jít do posilovny nebo skupiny tvarování třídy. S dostatečnou motivací je možné vytisknout tisk doma. To bude vyžadovat touhu, cvičební podložku a soubor cvičení zaměřených na práci přes všechny břišní svaly - rovné, šikmé, příčné - pro vzhled horních, středních a spodních tiskových kostek. Domácí cvičení jsou také vhodná pro posílení prsních svalů. Pomocí video tutoriálů se naučíte, jak správně zvednout z podlahy.

Cvičení pro horní krychle stiskněte

Chcete-li sepsat horní tisk, musíte provést následující sadu cvičení:

  • Vypracování šikmých břišních svalů torzních cvičení. Nejdříve si vezmeme výchozí pozici - ležící na břiše, narovnané nohy, ruce za hlavou v „zámku“, bedra se přitlačí k podlaze. Držíme nohy na váze a zvedneme trup, zatímco se zároveň snažíme dosáhnout kolena kolenním kloubem s kolenem. Ohněte koleno a pomalu ho přivádějte k lokti. Toto cvičení je velmi obtížné, takže když se provádí, je povolena malá pauza (6 návštěv).
  • Zabíráme výchozí pozici, stejně jako v předchozím cvičení, ale nohy jsou ohnuté na kolenou. Provádíme zvedání ramen a lopat, lokty jsou umístěny (3 sady 20 opakování).

Pro střední kostky

Běh vám pomůže udržet se ve špičkové formě a při práci se středními svaly doporučujeme provádět následující cvičení:

  • Vycházíme z výchozí pozice ležící na podlaze a zároveň zvedáme nohy tak, aby byly vzpřímené. Vracíme se do výchozí pozice co nejpomaleji. Díky tomuto cvičení jsou zpracovány všechny skupiny břišních svalů. Počet opakování by měl být postupně zvyšován - začneme 6 opakováním, postupně se zvyšujeme na 10 (2-3 přístupy).
  • Musíte ležet na podlaze, ruce za hlavou jsou zamčené v "zámku". Provádíme cvičení - zároveň zvedáme záda a ohneme kolena, s lokty, které potřebujete k dosažení kolen. Toto cvičení pomáhá vypracovat nejen svaly středního tisku, ale také oblast pasu (boční svaly). Proveďte 10 opakování.

Pro spodní kostky

Chcete-li vypracovat svaly tisku a potřebují aerobní typ zatížení, protože všechny svalové skupiny by měly fungovat. Chcete-li pumpovat dolní lis, doporučujeme provést následující cvičení:

  • Zabíráme polohu prone - ramena a dolní část zad pevně přitlačená k podlaze. Provádíme zvedání zcela rovných nohou a pánve (pro 1 přiblížení 10-40 opakování).
  • Cvičení na vodorovné liště - nohy vzhůru, musíte se pokusit zatlačit kolena na žaludek. Toto cvičení je nejen nejefektivnější pro zpracování dolního tisku, ale také pomáhá zbavit se tuků v oblasti břicha.

Chcete-li dosáhnout požadovaného výsledku, není nutné zmizet celé dny v tělocvičně. Hlavní věc je cvičit 2-3 krát týdně, mezi tréninkem je prováděna malá přestávka, během které se svaly mohou zotavit. Délka každé lekce je přibližně 20 minut, další zahřívání se provádí, závěs, cvičení pro práci jiných svalových skupin.

Chcete-li rychle čerpat do tisku a dostat kostky, paralelně, je třeba spustit a aerobní cvičení na spalování tuků. Nehladovět, protože pro svaly potřebují energii, která vstupuje do těla spolu s jídlem. Za předpokladu pravidelného tréninku po dobu 3 - 4 týdnů, můžete cítit, že svaly byly posíleny, pak budete muset pokračovat do další fáze - sušení, a pak kostky tisku budou více viditelné.

Je možné do týdne naplnit dokonalé lisovací kostky?

Pro samostudium doma není nutné kupovat speciální sportovní vybavení, vhodné je také jednoduché carimatové rohože. Nejdůležitější je to dělat pravidelně, ale ne přepracovat, jinak, místo krásného reliéfního tisku, riskujete, že se protáhnete, a v nejlepším případě mohou být komplikace mnohem vážnější, kvůli kterým budete muset odložit na dobu tréninku.

Většina začínajících sportovců má tendenci dostat krásný tisk za pár dní. Stojí za to se připravit na to, že to bude nějakou dobu trvat a požadovaný výsledek nebude dosažen během jednoho týdne. To se týká především těch, jejichž úroveň tělesné zdatnosti je nulová. Růst svalové hmoty je velmi pomalý, navíc se tento proces odehrává čistě individuálním způsobem - někdo bude trvat celý měsíc na zlepšení tvaru a někdo bude potřebovat mnohem více času.

Více informací o správném stisknutí tisku doma.

Video cvičení na tisk pro dívky

Každá dívka a žena chce získat ploché bříško, ale málokdo ví, jak rychle stisknout lis na reliéfní kostky. Následující video tutoriál vám pomůže s tímto náročným úkolem:

Video školení pro muže na baru

Břišní svaly můžete zpracovat nejen v poloze na břiše, ale také pomocí vodorovného pruhu. Podrobněji o povoláních na vodorovné liště je uvedeno v následujícím videu:

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: