Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

K úplnému opuštění špatných návyků jsou lidé připraveni na jakékoliv experimenty. Jedním z nich je nákup elektronické cigarety, která je hodnou alternativou kouření. Hlavní konstrukční složkou tohoto progresivního zařízení je odpařovač pro kouření, který v moderním světě způsobuje spory.

Co je to elektronický výparník?

Pokud chcete rychle přestat kouřit, je to účinný a naprosto bezpečný lék. Ve volném prodeji převažují kouřové výparníky, které jsou nedílnou součástí elektronických cigaret. Je správné označit je za elektronický inhalátor, protože princip činnosti je založen na přeměně kapaliny na páru, která je pro zdraví bezpečná. Existuje mnoho modelů, takže kupující jednoduše vybere správnou volbu.

Jaký je rozdíl mezi odpařováky pro elektronické cigarety?

Výparníky elektronického typu mají několik konstrukčních rozdílů. Při výběru první věci je důležité studovat vlastnosti každé takové cigarety, určit pro osobní použití nejoptimálnější model s výhodnou polohou elektrického výparníku. Moderní odpařovače pro elektronické cigarety se liší způsobem použití, mohou být:

 1. Vyměnitelné (opravené). Takové výparníky mohou být v případě potřeby rozebrány, konstrukce může být studována vizuálně, experimentuje se spirálou, vinutím.
 2. Nevyměnitelné (bezúdržbové). Integrální konstrukce, ve kterých není možné vyměnit výparník, provádět opravy konstrukce. Tyto modely v moderním světě jsou méně žádané.

Zařízení

Abychom pochopili, jak tato postupná adaptace funguje v praxi, je důležité podrobně pochopit konstrukční rysy samotné elektronické cigarety. Toto kuřácké zařízení se skládá ze tří hlavních částí: rozprašovače, baterie, kazety s kapalinou. Každý prvek elektronického odpařovače má svůj vlastní účel, princip činnosti, je nenahraditelný. Takže:

 1. Rozprašovač je základní zařízení potřebné k přeměně kapaliny na páru, podobně jako pára nikotinové cigarety. Balení je dodáváno s několika vyjímatelnými kazetami a dobíjením, bez kterých elektronický výparník nefunguje.
 2. Baterie je odnímatelným prvkem elektronické cigarety, která z ní činí opakovaně použitelné zařízení. Takovou baterii lze dobíjet nejen ze sítě, ale také z počítače pomocí výstupu USB. Doba nabíjení je popsána v návodu.
 3. Kazeta je vyjímatelná kazeta, která může být nezávisle naplněna kuřáckou směsí podle vaší chuti. Je důležité, aby proces kouření nezpůsoboval znechucení, neznamená to, že byste přemýšleli o návratu ke svému ničivému zvyku.

Typy elektronických výparníků

Takové zařízení má jeden princip činnosti a jeho hlavními prvky jsou spirála a speciální stojany pro jeho upevnění. To však není v rozporu s podrobnou studií klasifikace elektronických výparníků. To velmi usnadňuje výběr, proces zbavení se špatných návyků. Existují tedy následující typy elektronických výparníků, které jsou rozlišeny:

 1. Řešení pro skladování. V tomto případě hovoříme o místě a stavu kapaliny, která se následně přemění na páru.
 2. Foukání. Je důležité vědět, jak vzduch vstupuje do cigarety a jde přímo ke spirále.
 3. Metoda přenosu roztoku na spirálu. Strukturálně lze uspořádat jeden nebo několik knotů.

Typy výparníků pro elektronické cigarety

Před objednáním zboží, které je zajímavé pro katalog, je navíc nutné zjistit, jaká je délka cigarety, její průměr a další rozměry pro větší použitelnost. Podle tohoto hodnotícího kritéria se rozlišují tyto typy odpařovačů pro elektronické cigarety od výrobce, převládající ve volném prodeji za různé ceny:

 1. BCC je praktický model s jednoduchou spirálou, která zachovává původní chuťové vlastnosti vybrané kapaliny.
 2. BDC - model, který má dvě spirály, konstrukčně umístěné paralelně k sobě. Proto se odpařování kapaliny vyskytuje ve dvojím rytmu.
 3. BVC je moderní model, který nabízí jednu spirálu, ale nachází se vertikálně. Tím se zvýší odpařovací plocha, zlepší se její homogenita.

Elektronický odpařovač kouření

Utahovací pára simuluje proces kouření, ale není to zdraví škodlivé. Počet „kouřených“ cigaret tímto způsobem není omezen, ale člověk se nakonec zbaví destruktivního zvyku. K nákupu takového progresivního zařízení je opravdu ve specializovaných prodejnách - ceny se liší. Je však výhodnější a levnější studovat katalog, pak objednat a koupit v internetovém obchodě. Elektronické výparníky na takových virtuálních zdrojích převažují v obrovském rozsahu a jsou mnohem levnější než někdy předražené maloobchodní ceny.

Evod 20

Jedná se o moderní modely, které nabízejí zákazníkům nejen zbavit se destruktivního zvyku, ale také získat mnoho dalších funkcí s rovnoměrným rozdělením páry. Výparník Electronic Evod je vyhlášen ve velkém sortimentu, nicméně stojí za zmínku dva skutečné modely. Nejprve:

 • název modelu - Evod Mega 1900 mAh;
 • cena - od 1 000 rublů;
 • charakteristiky - objemový clearomizér - 2, 5 ml, ochranné pouzdro pro baterii, kapacita baterie - 1900 mAh, dlouhá životnost baterie, stabilizátor napětí do 3, 5 V, až 1200 úderů až do dalšího nabití baterie;
 • Výhody - model je vhodný pro těžké kuřáky, má zamykací tlačítko proti náhodnému kliknutí, eliminuje přehřátí a zkraty zboží, spirála rovnoměrně rozděluje páru.
 • Nevýhody - pokud se použijí nesprávně, může se stát nepoužitelným v předstihu, záruka na takové případy se nepoužije, výparník je schopen nejprve způsobit kašel.

Konkurenční model této společnosti a její technické vlastnosti jsou uvedeny níže:

 • název modelu - Evod Twist II 1600 mAh;
 • cena - od 1 000 rublů;
 • charakteristiky - 1600 mAh baterie, nárazuvzdorné pouzdro o průměru 16, 5 mm v černé barvě, možnost nedostatečného doplňování paliva na několik dní, kontrola z chybné aktivace tlačítek;
 • Plusy - tlačítko napájení je pohodlně zabudováno do pouzdra, zámek je pětkrát, pohodlí v každodenním použití, dostupná péče;
 • nevýhody - vysoké náklady, možné problémy s blokováním.

Eleaf

Další praktická modifikace výparníku elektronického typu, který je široce známý. Výborné rozhodnutí pro elektronické cigarety firmy iSmoka. Jedná se o harmonickou kombinaci vysokých technických vlastností a přijatelných cen, obrovského výběru zboží. Pokud volba padla na elektronický výparník Eleaf, níže jsou dvě nejoblíbenější pozice - tzv. Vedoucí prodeje. To je:

 • název modelu - Eleaf ECML 0.75 Oh
 • cena - 300 rublů
 • vlastnosti - pracuje v režimu od 8 do 25 V, vytváří efekt těsnějšího utažení, odpor - 0, 75 Ohm.
 • plusy - potlačují touhu kouřit, vhodné pro většinu modelů s clearomizers;
 • Nevýhody - ne vždy vhodné pro kupujícího v chuti.

Ego

Takové zařízení je kompromisním řešením v kombinaci cena - kvalita, pomáhá rychle přestat kouřit a navždy se zbavit takového destruktivního zvyku. Elektronický výparník Ego je vyměnitelný, zajišťuje rovnoměrné rozložení páry. Poskytuje několik odrůd, přičemž se vyznačuje dostupnými sazbami. Zde jsou pozice, kterým je třeba věnovat pozornost:

 • název modelu - Ego-C;
 • cena - 300-500 rublů;
 • charakteristiky - jeden topný prvek, standardní odpor 2, 6 ohm, výparník neobsahuje jeden gram metapenu, kovové tělo;
 • hlavními výhodami jsou absence odpařování vlhkosti, neomezený přístup ke spirále, rovnoměrné rozložení páry;
 • Minusy - ucpání spirály, riziko selhání určeného zařízení.

Druhý zástupce tohoto výrobce má také slušné technické vlastnosti, jak je uvedeno níže:

 • název modelu - Ego ONE Mega;
 • cena - 500 rublů;
 • charakteristiky - vyměnitelné prvky jsou určeny pro odpor 0, 4 a 0, 2 ohm, rovnoměrné rozložení páry, standardní délka baterie, práce s kartomizérem pro různé kapacity baterií e-cigaret;
 • Výhody - žádné škodlivé výpary, velké množství plniv, čistá kapalina, výparník se snadno čistí a používá, v případě potřeby rychlá výměna;
 • Nevýhody - nevhodné pro všechny modely Ego, nefungují s bezúdržbovými elektronickými cigaretami.

Kangertech

Stejný výrobce vyvinul speciální spotřební materiál pro své značkové clearomizéry. Elektronický výparník Kangertech pracuje v několika teplotních podmínkách, přenáší plný buket chutí, přináší výhody jako úplné odmítnutí kouření tabáku. Někteří kategoricky smýšlející lidé jsou však přesvědčeni, že škoda způsobená elektronickými výparníky je zřejmá. Chcete-li je odradit, je čas prozkoumat několik pozic této značky (země - USA). Takže:

 • název modelu - Kanger OCC Ni200;
 • cena - 300 rublů;
 • charakteristika - vyměnitelný elektronický výparník, objem nádrže - standard, odpor - 0, 15 Ohm, výkon do 45 W, přítomnost cisterny, výplň organické vlny s niklovaným vinutím;
 • Plusy - nenákladné, rovnoměrné rozložení páry, mírná spotřeba vlhkosti, nikoli jednorázové zařízení, schopnost převíjení zpět;
 • Nevýhody - nevhodné pro všechny modely e-cigaret stejné značky.

Druhý zástupce stejného výrobce má tyto vlastnosti: \ t

 • název modelu - Drip box;
 • cena - 350 rublů;
 • charakteristiky - vyměnitelný elektronický výparník, standardní odpor - 0, 2 ohm, dvě paralelní spirály;
 • Výhody - dlouhá životnost, můžete si vybrat výparník pro jakýkoliv model elektronické cigarety, rovnoměrné rozložení páry, bez nutnosti navíjení;
 • nevýhody - ne.

Jak si vybrat elektronický výparník

Mnoho potenciálních kupujících konzultuje, zda jsou elektronické výparníky škodlivé, ale dospějí k závěru, že kouření je mnohem škodlivější pro jejich vlastní zdraví. Proto se sortiment neustále rozrůstá, modely jsou příjemně potěšeny dalšími funkcemi. Pokud máte zájem o to, který výparník si vybrat pro osobní použití, hlavní kritéria hodnocení jsou uvedena níže:

 1. Složení. Při nákupu výparníku je nutné zkoumat jeho složky. Přítomnost glycerinu a propylenglykolu je vítána, protože tyto látky se aktivně používají v lékařství.
 2. Technické specifikace. Je důležité zvolit nádobu, abyste mohli kouřit 10-16 cigaret. To je nejlepší volba, a pro mnoho lidí, kteří chtějí přestat kouřit, přípustnou denní dávku.
 3. Výrobce. Vzhledem k tomu, že výroba takových progresivních cigaret je dobře zavedeným podnikáním, je nutné být při výběru dodavatele obzvláště selektivní. Neměli byste šetřit na zdraví a důvěryhodných pochybných značkách, dávat přednost kvalitním produktům.
 4. Cena Rozsah modelů je rozsáhlý, takže pro dané kritérium pro určení konečné volby je snadné. Je důležité vzít v úvahu typy výparníků pro elektronické cigarety.

Podívejte se na účinné způsoby, jak přestat kouřit sami.

Video

Podívejte se, co se stane s tělem, když přestanete kouřit.

Recenze

Milan, 27 let

Dlouho jsem přemýšlel, který výparník je lepší, koupil jsem si model Eleaf ECML 0.75 Oh. Jedná se o klasickou verzi pro 280 rublů, která zaručuje pocit relaxace. Nejdřív jsem necítil rozdíl se skutečnými cigaretami. Pak se mi elektronický doutník stal nepoužitelným. Proces odstoupení od závislosti mi trval 1 měsíc, pak jsem ztratil zájem.

Karina 31 let

A sdružuji elektronické doutníky s vodní dýmkou. Hlavní věcí je vybrat si příjemnou vůni pro sebe a můžete si odpočinout bez poškození zdraví. To je dobrá náhrada za škodlivé kouření a v moderní společnosti se stala velmi módní. Výparníky lze měnit pokaždé a jsou levné. Obchody nabízejí obrovský výběr.

Angelina, 41 let

Takový neskutečný doutník pomohl mému manželovi přestat kouřit, ale trvalo to dlouho. Jak jsem pochopil, hodně záleží na výparníku. Nejdřív si ho koupil, takže neustále kašlal. Pak se trochu rozhoupal a získal další - řekl, že má úplně jiný efekt. Tak tady je lepší nešetřit na takový nákup, zejména pokud jde o vaše zdraví.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: