Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Stárnutí se bez povšimnutí vplíží. Najednou si žena všimne, jak se tvář vrásčitá, epidermis ztrácí svou vitalitu, stává se bez života, ochablou. V panice se nakupují všechny druhy kosmetiky. Mezitím, takový lidový lék, jako banánová maska proti vráskám, snadno nahrazuje i ty nejvíce inzerované smetany. Pomoc při vyblednutí kůže je na délce paže, na polici s ovocem.

Anti-aging banánové masky

Pravidelné používání banánových masek přispívá k hlubokému zvedacímu efektu, dodává pleti zvláštní jemnost, činí ji sametovou, tonizovanou. Druh a stav epidermis určují, jaké další přísady se přidávají k domácím maskám vrásek. To může být různé kosmetické oleje, jogurt, vaječný žloutek, bílkoviny, atd. Základní princip výroby je mletí všech složek a míchat je. Je vhodnější hnětit lžící do stavu podobného pyré.

Po 50 letech

U starších žen má denní péče své vlastní nuance. Hlavním úkolem je obnovit vitalitu. K tomu se přidává maska banánů ke složkám, které zvyšují účinek stopových prvků v ovocné buničině. Druhá úloha může být nazývána zarovnáním pleti, zbavením se stárnutí, bělení.

S medem pro zralou pleť:

 1. Polovina banánů, 1 lžička medu a zakysaná smetana, žloutek.
 2. Med (tekutý) je mletý žloutkem, přidává se kyselá smetana a banánová dřeň, rozdrcená lžící.
 3. Jemně potřete obličej make-upem, přidržte po dobu 20 minut.
 4. Omyjte a naneste obvyklý krém.

S pigmentovým jablkem:

 1. Rozdrťte banán a jablko na pyré. Tyto složky smíchejte 1 až 1.
 2. Samostatně smíchejte 1 lžičku slunečnicových a olivových olejů. Přidejte směs do ovocného pyré.
 3. Těsně předtím, než aplikujete, nalijte broušený žloutek.

Pro suchou pokožku

Jakýkoliv epidermis potřebuje výživu a hydrataci. Pro suchou pokožku je to základ péče. Složení masky by mělo jemně odlupovat mrtvé buňky epidermy a přispět ke zlepšení vodní rovnováhy. Díky ideálně zvoleným složkám se pokožka obličeje stává hladkou, barva se stává rovnoměrnou a jemnou, lokální zarudnutí a podráždění zmizí.

Se škrobem:

 1. Smíchejte banánovou dužinu, broskvový olej (1 lžička), škrob (2 lžičky L), vaječný žloutek.
 2. Doplňte obličej, počkejte 10 minut.
 3. Omyjte a použijte výživný krém.
 4. Kurz - nejméně 10 denních procedur.

Maska z „nohou vrána“ kolem očí:

 1. Smíchejte banán, žloutek, rýžovou mouku (2 lžičky L) a máslo (1 lžička L).
 2. Jemně, bez natažení víček, naneste masku.
 3. Promyjte po 25 minutách.
 4. Kurz je denně.

Vytáhněte

Úkolem těchto masek je obnovit přirozenou pružnost pokožky. Komponenty stimulují produkci kolagenu, v důsledku čehož se obnovuje kožní turgor, kontury obličeje se stahují, vrásky se vyrovnávají, drobné vrásky mizí. Pro pružnost pleti jsou banánové masky skvělým řešením. Účinek je patrný po prvním zákroku, nicméně k nápravě výsledku je nutná jejich pravidelnost.

Protein:

 1. Rozmělněte dužinu ovoce vaječným bílem.
 2. 1 polévková lžíce. L sýřený tuk 9% přidává do směsi a vše rozemele až do homogenní konzistence.
 3. Nastříkejte obličej, držte 15 minut.
 4. Omyjte a použijte výživný krém.

Uklidňující

Suchá kůže je často známá svou citlivostí, ale jiné typy epidermis mohou být náchylné k tomuto problému. Člověk musí být opatrný. Úkolem domácí masky je uklidnit lokální ložiska podráždění, odstranit zarudnutí co nejdříve. V tomto případě je nezbytné složení banánů. Pro větší účinek se přidávají složky obsahující škrob.

S vitaminem E:

 1. Drtina poloviny ovoce a obsah 1 kapsle vitaminu E se mísí ve skleněné misce.
 2. Doplňte obličej po dobu 10 minut.
 3. Promyjte vodou při pokojové teplotě.

S vařenými brambory:

 1. Mash banán a vařené brambory.
 2. Přidá se protein.
 3. Doba expozice: 15 minut.
 4. Omyjte teplým mlékem zředěným vodou.

Tonic

Špatná ekologie a neustálý stres ovlivňují především stav obličeje. Kůže vypadá nezdravě, šedě, unaveně. V tomto případě je nutná dodatečná saturace epidermis vitamíny. Pečlivě vybrané složení masky stimuluje krevní cévy. Výsledkem je, že tvář vypadá svěží.

S citronem:

 1. Vezměte banánovou dřeň a kaše s lžící až do homogenní kaše, přidejte 50 g jogurtu a 0, 5 lžičky citronové šťávy. Důkladně promíchejte.
 2. Doplňte obličej, počkejte 25 minut. Promyje se vodou a mění se její teplota.
 3. Kurz je 10 dnů s frekvencí každý druhý den.

S avokádem:

 1. Pulp 1 banán a půl avokádo kaše s lžící, dokud homogenní suspenze.
 2. Přidejte krém (2 ks l), promíchejte.
 3. Naneste masku na masáže s jemnými pohyby. Držte 15 minut.
 4. Umyjte minerální vodu bez plynu.
 5. Kurz je 10 dnů.

Video: jak odstranit vrásky na obličeji doma pomocí masky s banánem

Ne každý má možnost využít drahé salonní služby. Jak se zbavit vrásek doma? Banánové masky pomáhají vyhladit vrásky, dokonale utáhnout, vyživují, hydratují pokožku. Jedná se o rychlý prostředek proti vráskám, ve kterém můžete přidávat ingredience potřebné pro určitý typ pleti: kombinace, mastné nebo suché. Pokud epidermis nemá žádné výrazné problémy, pak je jako preventivní opatření vhodná obličejová maska z banánové buničiny z vrásek.

S proteinem

S máslem

Od banánů, zakysané smetany a medu

Recenze

Alina, 28 let

Ve věku 26 let se objevily první známky stárnutí - mimické vrásky. Na internetu jsem našel zajímavý recept na vyhlazení vrásek: to je užitečná maska pro obličejové vrásky se žloutkem a banánem. Kůže je znatelně změkčena, vyhlazené hluboké záhyby. Skvělý lék na nohy vrány! Když odstraníte masku z kukátku, doporučuji dobře hydratovat pokožku očních víček. Účinek tak trvá déle.

Tatyana, 35 let

Miluji banánové masky! Pro mou suchou kůži jsou jako nebe z manny. Po aplikaci má obličej zdravý zářivý vzhled. Vynikající alternativa k chemické kosmetice, protože je velmi vzácná, která má alergii na banány. Před použitím vám však doporučuji zkontrolovat složení na kůži zápěstí nebo ohybu lokte. Zvláště pokud používáte med nebo citronovou šťávu.

Irina, 39 let

Od dětství měla velmi citlivou pokožku. Podráždění může pocházet z čehokoliv, takže pečovatelské produkty byly vždy vybírány velmi pečlivě. Jednoho dne, kvůli velkému víkendu na čerstvém vzduchu, byla tvář silně popraskaná a důležité setkání bylo naplánováno na pondělí. Banánová maska mi pomohla vyrovnat se s podrážděním - zarudnutí bylo pryč a otok spal.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: