Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Základním pravidlem ideálního make-upu je rovnoměrný, krásný odstín pleti, takže si musíte pečlivě vybrat kosmetické rohože. Když žena získá korektor pro problémovou pleť, musí zvážit klady a zápory tak, aby její použití situaci nezhoršilo. Negramotně zvolený tón zdůrazní všechny vady tváře a může způsobit nenapravitelné škody. Pojďme zjistit, co je potřeba se zaměřit při nákupu dlaždice a jak ji aplikovat.

Tonální prostředky pro problémovou pleť

Tonální krémy pro problémovou pleť se liší od ostatních kosmetických činidel: odlišují se svým složením. Tento výrobek obsahuje speciální složky, které eliminují známky zánětu kůže, hladké vrásky na obličeji a zvlhčují pokožku. Kromě toho, tóny tohoto druhu vytváří dokonale rovnoměrný tón, skrývají všechny vady na obličeji a významně zlepšují jeho barvu a poskytují léčivý účinek.

Který krém si vybrat

Nejlepší tonální lék na problémovou pleť je tou správnou volbou kosmetiky. Prvním vodítkem pro výběr individuálního kosmetického přípravku je typ kůže: suchá, mastná, kombinace. Tak, jak pochopit, který lék vyhovuje vašemu problému kůže? Doporučujeme se v této věci seznámit s radou kvalifikovaného kosmetologa.

 1. Pokud má žena mastnou pleť, pak tonální rámec, který obsahuje oleje a podobné složky, pro ni nebude fungovat. Použití takového nástroje pouze zhorší problém, je lepší koupit kosmetiku s matnými vlastnostmi.
 2. Suchá kůže naopak potřebuje klávesnici s olejovým základem a hydratačním účinkem. Stojí za to připomenout, že příliš mastný korektor nebude mít prospěch, protože uzavírá póry epidermis, což vede k tvorbě akné, pupínků a dalších zánětlivých procesů.
 3. Než si koupíte základ pro problematickou pleť, musíte vážně posoudit její stav. Pokud se na obličeji často objevují pupínky, pak obvyklý tonalismus zde nebude fungovat - je lepší koupit terapeutický základ, který obsahuje látky, které mají antibakteriální účinek a zmírňují zánět.
 4. Pro ženy s fair-skinem je vhodné použít toner s ochranou před UV zářením.
 5. Pro zralou pleť je vhodný hustý základ, který „dobře vyplňuje“ vrásky a zvlhčuje pokožku.
 6. Mladé dívky doporučují kosmetologové používat tonální BB-prostředky, které jsou vynikající při řešení defektů na obličeji.
 7. Pokud potřebujete odstranit červené skvrny, vyrážky, skrýt jiné nedostatky, pak neváhejte koupit krémy, které obsahují antibakteriální prvky (například kyselina salicylová).
 8. Pro účinnou hydrataci pokožky je vhodný toner s přírodním olejem (jojobou, mandlemi atd.).
 9. Tonální nástroje s výtažky z rostlin obnovují, zklidňují pokožku.
 10. Také kosmetologové nedoporučují používat tonalnik s velkým množstvím minerálních (a nejen) tuků a olejů. Krém by měl obsahovat více tekutiny, jeho hlavní rozdíl by měl být lehkost.

Jak vybrat tón

Při volbě tónu tónů krémů byste se měli zaměřit na určité faktory:

 1. Je lepší zvolit tón nejbližší přirozené barvě. Nezapomeňte na jednotlivé rysy epidermis: pihy, věkové skvrny a další nuance, které ztěžují aplikaci kosmetiky.
 2. Odstín barvy závisí na typu obsahu tuku. Například mastná kůže znamená použití stejné barvy pro celý obličej. Brada, nasolabiální záhyby, čelo jsou navíc zpracovány práškovým práškem světlejšího tónu, protože tyto zóny „svítí“ mnohem častěji než tváře nebo nos.
 3. Kombinovaná forma vyžaduje použití nástrojů, například s lehkými tekutinami, ale cena této kosmetiky je nadprůměrná. Cenově výhodnou alternativou drahých matovacích výrobků může být použití dvou typů odstínů, které mají co nejpodobnější barvu. Na lícní kosti a čelo aplikujeme krém s tmavším odstínem a další části obličeje.
 4. Pro typy suché pleti je vhodný jakýkoliv tón odpovídající barvě.
 5. Před použitím toneru neublíží otestovat nástroj na malé ploše tváře. Tím se vyhnete nerovnoměrnému tónu.

Nejlepší tonální krém

Ženy už dlouho používají kosmetiku, včetně tonalniki. Během této doby se objevil neoficiální vrchol nejlepší kosmetiky, která skrývá nedostatky. Ženy často preferují značky jako Klinik, Belita, Bourgeois, Noreva. Mnoho dobrých produktů již bylo propuštěno pro mastnou a suchou pokožku, mezi nimi i populární nadaci Vichy. Zvažte je blíže:

Pro mastnou pleť

 1. Kosmetická společnost Clinique využívá k tvorbě svých výrobků moderní technologie, díky kterým byla uvolněna unikátní tonická kosmetika pro problematickou pleť. Všechny složky kosmetiky pro obličej zbavují pokožku přebytečného tuku a zároveň udržují potní žlázy pod kontrolou. Základním krémem kliniky můžete rychle skrýt skvrny nebo ohniska zánětu a také vytvořit matný, dokonale rovnoměrný povlak na celý den.
 2. Tonalka-korektor z běloruské kosmetické značky Bielita Classic má speciální recepturu, pomocí které tonalnik maximálně zvlhčuje pokožku, vyživuje ji a přizpůsobuje se všem jejím nuancím. Základem Belity klade dobře všechny vady, poskytuje rovnoměrný, krásný tón obličeje, je snadno aplikovatelný.
 3. Vichy krém pro problémovou pleť je jedním z nejvyhledávanějších kosmetických přípravků. Tonalka Vichy Normaderm Teint se vyrábí speciálně pro péči o pleť s vysokým obsahem tuku. Díky tomuto krému má obličej hladký matný odstín, který trvá nejméně 7 hodin. Základ pro mastnou pleť Normaderm od Vichy nezavírá póry, ale dokonale zakrývá drobné nedostatky.

Pro suchou pokožku

 1. BB krém pro problémovou pleť od firmy Bourjois trvá dlouhou dobu, neuzavírá póry kůže, dokonale zjemňuje tón a nevaří. Tento kosmetický přípravek je k dispozici ve 4 odstínech.
 2. Lehký krém Noreva (Noreva) dokonale zvládne korekční funkci. To nejen vytváří krásný tón, ale také obnovuje, oživuje suchou pokožku. S pomocí Noreva lze dosáhnout protizánětlivých a antihistaminických účinků.
 3. Finální léčebný základ Anytime je založen na rostlinných extraktech, bylinkách, květinách. Všechny produkty jsou založeny na přírodních surovinách. Tonalismus účinně bojuje s nadměrnou suchostí, obnovuje normální pleť.

Jak aplikovat toner

 1. Než začnete ošetřovat obličej obličejovým nástrojem, musíte jej důkladně očistit od nečistot tonikem nebo mlékem.
 2. Poté musíte aplikovat základní nátěr. Ve své roli může působit jako nemastný zvlhčovač nebo emulze. Čekáme, až se základna absorbuje.
 3. Pokračujeme v aplikaci tonálního rámce. K tomu použijte houbu, speciální kartáč nebo prsty. Doporučuje se, aby byla kosmetika rovnoměrně rozložena tak, aby bylo dosaženo dokonale hladkého tónu. Pleť se bude lišit od výstřihu a krku, takže i oni budou muset dát trochu tónovací kosmetiky.
 4. Pokud se na tváři často objevují „potíže“ ve formě pupínků nebo černých teček, měli by být před použitím korektoru ošetřeni korektorem.

Video tipy na výběr nadace

Není to tak snadné vybrat tonalnik pro problémovou pleť, jak si mnoho žen myslí. Je dvojnásobně těžké určit dívky, které takovou kosmetiku nevyužily. Po sledování videa je jasné, jak zvolit tonální základ, jak jej správně aplikovat. Dozvíte se o hodnocení nejlepších matovacích výrobků od profesionálního vizážistky. Přečtěte si také podrobný přehled - jak si vybrat nadaci Maybelin, její typy a tipy pro použití.

Jak maskovat akné

Nejlepší hodnocení krémů

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: