Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Moderní chlapec se snaží vypadat nejen úhledně, ale i módně. Účes pro chlapce by měl být stylový a pohodlný, vyžadující minimální čas na styling. To je důležité, protože mladý divoška je aktivnější než dívky, vždy v pohybu, milují různé hry. Kadeřníci nabízejí moderní účesy pro moderní chlapce, volba závisí na věku dítěte, vlastnostech vzhledu, osobních preferencích.

Typy módních účesů pro chlapce 8-12 let

Chlapci ve věku 8-12 let jsou velmi nezávislí, aby se mohli podílet na vytváření vlastního obrazu. Před odchodem do kadeřnictví je vhodné studovat různé typy módních stylů s dítětem 9, 10 a 13 let. Ukažte svému dítěti fotografii účesů, popište výhody každého z nich - bude snazší určit vhodnou formu.

Bobři

Vlasy "bobr" je podobný standardu "ježka", ale má tvar platformy v koruně koruny, u chrámů je zaoblování. Sportovci jsou tak často sečeni: „bobr“ nepředstavuje nepříjemné překvapení ve formě třásně, které jsou ucpané na očích nebo spletených pramenech. Pokud je dítě sportovní, tento typ účesu bude pohodlný a bude snadné udržet vlasy čisté.

Pod hrncem

"Pot" - dětský účes, který dostal jméno pro podobnost s tímto hrncem. Historie pokládky „hrnce“ pochází z několika století: dříve, v holičstvích, byl klient skutečně položen na hrnec, po kterém byly vypadající prameny odříznuty. Kadeřnický účes „pod hrncem“ se doporučuje majitelům rovných nebo mírně kudrnatých pramenů. Kinky mladý muž může také snížit jeho vlasy tímto způsobem, ale jeho vlasy nebudou ležet tak krásné.

S výkresem

Účesy se vzorem jsou populární mezi dětmi různého věku, protože to je skvělý způsob, jak vyjádřit svou individualitu. Jak jednoduchý oholený proužek, tak i kreativní vzor webu jsou důležité. Snímky se používají v ostříhaných "drakech", kde jsou týlní zámky protáhlé. Chcete-li zachovat účesy se vzorem pro chlapce, musíte pravidelně navštívit kadeřníka.

Víčko

Technika zastřihování "cap" a "pot" je podobná. Prameny parietálního, horního okcipitálu, frontálních zón zůstávají protáhlé a okcipitální zóna je co nejvíce zkrácena. Při vyhlazování přechodu od korunky k zadní části hlavy se styling ujímá vlastností sportovního. Hairstyle-cap přidá objem tenkým pramenům, přítomnost rány je ukázána majitelům vysokého čela.

Bobe

Bob je pramen na bocích, svěží dlouhá šíje, a také okraj, jehož délka je jiná. Jsou tam ženské, mužské, dětské boby. Výhodou fazole je schopnost experimentovat s délkou. Pokládání účesu je snadné, hlavní podmínkou je včas si umýt vlasy, protože protáhlé prameny ztrácejí svůj atraktivní vzhled při sebemenším náznaku znečištění.

Jaké účesy jsou vhodné pro chlapce 1-2 roky?

Účesy pro děti 1-2 roky by měly být krátké a co nejjednodušší. Dlouhé zámky se nedoporučují, protože tenké vlasy jsou zmatené. Jednoleté děti mají stále vlasy, které nemají jednotnou délku a strukturu, není zde žádný objem. Masters doporučuje účesy pro chlapce 1-2 roky "bobr", "čepice", "hrnec", stejně jako možnost "pod strojem."

Dětské účesy pro chlapce "pot" a "hat" jsou populární mezi dětmi od 1 roku. Takový styling dělá vlasy elegantní, umožňují dítěti vypadat stylově. Vzhledem k prodloužené šíji a koruně přidává „víčko“ objem tenkým pramenům. Pokud mají děti chlupy tendenci být zmatené, okcipitální zóna by měla být kratší.

"Bobrik", "pod psacím strojem" - nejlepší letní účesy pro chlapce 1-2 let staré, zejména když se dítě vyznačuje nadměrným pocením. Absence rány, krásná krátká šíje vám umožní cítit se v teple. Další výhodou oříznutí „bobra“ a „pod psacím strojem“ je jednoduchost a rychlost provedení, což je výhodné, protože každé malé dítě je neklidné.

Model účesy pro dospívající chlapce

Dospívání - čas na rozvoj vlastního stylu, období experimentů. V tomto věku je nutné dodržovat opatření: zvolený styl musí být čistý, přizpůsobený stylu školy. Kadeřníci nabízejí účesy pro dospívající chlapce, což vám umožní rychle vytvořit stylový obraz: “box”, “půl box”, “tenis”, bob.

  • Styling “poluboks” a “tenis” navrhnou krátkou zadní stranu hlavy a chrámy, prodloužené vlasy na koruně. Udržování tvaru těchto účesů je jednoduché: je důležité pravidelně navštěvovat kadeřníka, sledovat čistotu vlasů. Hladký styling je vhodný pro školní image, model mohawk - pro párty. Při vytváření odvážného tvaru je důležité, abyste ho nepřeháněli upevňovacími prostředky, jinak bude styl vypadat podivně a nepřinese očekávaný efekt.
  • Módní bob s rány - skvělá volba pro mladé muže, kteří rádi experimentují s vzhledem. Rány, protáhlý krk a chrámy opravují tvar lebky, zatraktivňují rysy obličeje. Úhledně položený bob dělá ze stylu obrázek, který jistě ocení dívku.

Kadeřnictví teenagerů je někdy obtížné, můžete je porovnat s modelářskými účesy, pro které je Yorkshire teriér slavný. Bez toho, aby šlo do extrémů, stojí za zmínku: York je rozmarný a neklidný, ale teenager, který chce udělat dojem, může dlouho sedět v kadeřnickém křesle a aktivně se podílet na vytváření nového stylu.

Přečtěte si více o účesech boxu.

Jak vyříznout chlapce strojem sami - video tutorial

Pokud je doma clipper, pak je měsíční návštěva holičství zrušena. Domácí podmínky nahradí salon, pokud připravíte všechny nástroje a pečlivě prostudujete techniku řezání. Z výše uvedeného výukového video programu se naučíte, jak sami ořezat chlapce psacím strojem:

Vlasový styling je způsob, jak ukázat svou individualitu. To platí pro chlapce jakéhokoli věku, a to jak velmi mladé, tak dospívající. Nezapomeňte, že hlavní zásadou výběru účesů pro miminko je pohodlí, starší děti by měly mít právo volby, které by vyprávěly o vlastnostech různých forem.

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: