Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Palatiny jsou považovány za jedno z nejoblíbenějších doplňků v létě a na podzim-zima. Stávají se vynikajícími pomocníky ve větrném a chladném počasí, pomáhají zahřát a v horkých dnech zabraňují nadměrnému slunečnímu záření. Ale aby bylo možné harmonicky doplnit vaše oblečení o zakoupené příslušenství, musíte vědět, jak krásně uvázat špičku. Originální uzel na krku, ramenou nebo hlavě vám pomůže proměnit vnější oděv, vyčnívat z davu.

Jak se naučit krásně uvázat šály, šály, štoly

Šály, šály, štoly jsou navrženy tak, aby ženy mohly kdykoliv změnit svůj obvyklý obraz. Ale dříve, než tyto doplňky jsou dokonalým doplňkem vašeho stylu, musíte si koupit kvalitní kopii drahé dobré tkaniny.

Šátek, šátek nejen dekorativní funkci, ale také vás zahřeje v chladném období. Doplněk můžete nosit v rozšířené formě, přehodit si přes ramena nebo ovinout kolem krku, ale nenechte si ujít příležitost překvapit každého kolem sebe svým zajímavým použitím, přivázaným k hlavě. Nejoblíbenější způsoby jsou:

  • Číslo možnosti 1. S blůzy s hlubokým výstřihem, šátek se vejde harmonicky a pevně vázané kolem krku. Chcete-li to udělat, položte si na ramena kapesník tak, aby jeden konec byl delší než druhý. Pak se nejdelší hrana několikrát obtočí kolem krku, dokud nezůstane 10 cm, se zbývajícími krátkými konci se zauzlí a zakryje se pod šátkem.
  • Možnost číslo 2. Jednoduchý a rychlý způsob, jak uvázat šátek, je následující metoda: položte šátek na ramena tak, aby jedna hrana byla delší než druhá, a pak dvakrát vítr kolem krku, přičemž dlouhá část visí dolů na zádech a krátká část na hrudi.

Jak uvázat koberec na kabát nebo bundu photo

V závislosti na použitém materiálu a barvách se kradla nosí s kabátem nebo koženou bundou. Vytvořený krásný uzel kolem límce vám pomůže zdůraznit vaši individualitu a dodá stylu zvláštní jedinečnost. Elegantnější, ženská varianta je považována za kombinaci kabátu a ukradení. V tomto případě není nutné vázání příslušenství, je lepší ho bodnout ozdobným kolíkem, brožem nebo zatlačit konce kradla s pásem v pase. Ale pokud kravatu kolem krku nebo na ramenou převléknete přes kabát, pak příslušenství dodá obrazu originalitu.

Při vázání příslušenství na bundu doporučujeme použít následující metody, jak krásné je nosit:

  1. Nekonečný uzel. Další možností pro vázání zvané "osm" nebo jho. Chcete-li to provést, překlopte konce šálu přes krk tak, aby visely rovnoměrně. Pak spojte dva konce dohromady na obvyklý uzel a protáhněte je před vámi, čímž vytvoříte písmeno „O“, přejděte po stranách šálu, abyste dostali číslo „8“. A v kružnici, která se objeví, provlékněte hlavu. Výsledkem bude svorka, jejíž délka bude upravena, táhnoucí jednu stranu ukradené.
  2. Evropský uzel. Za prvé, přeložte šátek před vámi na polovinu, a pak ho hodit do této formy rovnoměrně přes ramena. Levou rukou držte volné konce, poté je zasuňte do otvoru vpravo a utáhněte.
  3. Vodopád Tato metoda zahrnuje asymetrické vázací příslušenství. Aby to bylo možné, musí být konce šálu narovnány na ramenou tak, aby byla mnohem kratší než druhá. Pak musíte jednou zabalit dlouhý okraj pevně kolem krku. Opravte stejný konec pod výslednou smyčkou. Narovnejte horní část šálu, aby to vypadalo, že teče vodopád.

Způsoby vázání štol na krku a ramenou přes šaty

Před použitím špičky v kombinaci s šaty zkontrolujte, zda jejich barvy a materiál harmonizují. Pro lehké šifónové šaty používejte stoly, které mají stejnou strukturu a pomáhají vytvořit vzdušný, lehký vzhled. V zimě používejte příslušenství a oblečení ze skříně s teplejšími a hustšími tkaninami. Pokud vezmete v úvahu rozsah barev, neměli byste důrazně klást důraz na příslušenství. Vyberte si krémový šátek pro bílé, béžové, žluté šaty a světlý atribut bude vypadat krásně s tmavými šaty.

  • Metoda číslo 1. Na krku. Pro tuto možnost použijte šifonové příslušenství, které může být svázáno dvojitým uzlem, ovinuto kolem krku, nebo použít jeden z uzlů.
  • Metoda 2. Na ramenou. Večerní šaty mohou být doplněny stylovým šátkem, přehozeným přes ramena a svázaným jedním uzlem na úrovni hrudníku.

Schémata vázání štol na hlavu na podzim av zimě

Kromě tradičního vázání zábalu na krku a ramenou může být stále vázán kolem hlavy. Tato metoda se stala alternativou k kloboukům a je používána ženami v zimě nebo na podzim tak, aby si účes udržel svůj tvar. Na podzim, dívky používají hedvábí, satén, šifónové modely kravatu na hlavě hlavu, a kašmír nebo bavlna se doporučuje v zimě.

Existují nejrůznější možnosti, jak spojit špičku na hlavě, od nejjednodušších až po složité systémy, které vyžadují určité dovednosti a zkušenosti. Ale každá žena může zvládnout jakýkoli způsob, jakým by chtěla vytvořit uzel originálním způsobem. Nejoblíbenější schémata, která vám pomohou správně uvázat šátek kolem hlavy, jsou:

  • Tradiční způsob pokrytí vlasů šátkem je volbou ve stylu 70. let. K tomu, nejprve s příslušenstvím, zakryjte celou hlavu, a pak kravatu konce na zadní straně krku, zcela zavření v přední části. Tato metoda je dobře kombinovaná s oděvy, které mají nízký límec.

  • Velkou možností, jak uvázat na špici, je způsob, jak se říká "pití čaje" nebo turban. Nejprve pevně přilepte příslušenství kolem hlavy a utáhněte jeho konce k zadní části hlavy. Pak začněte otáčet volné okraje do svazků, které pak musí být ovinuty kolem hlavy a upevněny na základně svazku.

  • Hravý a zábavný způsob - je spojit atribut "v pirátu". Chcete-li to provést, naviňte příslušenství ve tvaru trojúhelníkového šálu, omotejte si hlavu a upevněte uzel nad levé ucho. Připevněte volné konce šálu na luk nebo ho upevněte pevným svazkem.

Video master třída: jak krásně uvázat tippet

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: