Se správným přístupem, dietní snídaně pro práci na hubnutí zázraky. To nejen zlepší vaši náladu, nabije vás veselostí a životodárnou energií, ale také vám pomůže vyřešit problémy s vaší postavou kvalitativně. Správná a zdravá strava bude hrát důležitou roli v pomoci tělu zbavit se nadbytečného tuku a dostat chybějící živiny.

Co by měla být správná snídaně

Je možné výrazně zlepšit denní stravu v krátkém čase a začít připravovat dietní snídani. Pokud má tělo narušený vnitřní metabolický proces, začněte ráno sklenkou vody (nejlépe pokojovou teplotou), opilý nalačno. Dietní snídaně pro hubnutí pomůže jemně spustit žaludek a současně obnovit rovnováhu vody.

Dále je třeba vzájemně kombinovat komplex složených produktů, nasycených esenciálními vitamíny, stopovými prvky, obsahujícími vlákninu a sacharidy s pomalým zažíváním. Ideální snídaně pro hubnutí, která obsahuje:

 • obilniny (kukuřice, pšenice);
 • zelenina a ovoce, bylinky a ořechy (mandle, pekanové ořechy);
 • vejce a mléčné výrobky (tvaroh, sýr, kefír, přírodní jogurt);
 • celozrnný chléb (nejlépe celozrnný).

Zdravé obiloviny

Kazety jsou zdravé a mají vysoký obsah kalorií. Odborníci na výživu je doporučují ženám, zejména pokud jde o dietu a hubnutí. Celulóza, která je jejich součástí, pomáhá střevům odstranit přebytečný odpad, přičemž zanechává dlouhotrvající pocit sytosti. Ovesné vločky, pohanka, neleštěná rýže, pšenice a ječmenná kaše - dobrá dietní volba (ale drž se dál od krupice). Jedno upozornění: snídaňové cereálie na hubnutí by měly být vařeny ve vodě, bez přidání olejů, cukru a soli. Můžete přidat kousky čerstvého ovoce, ořechů a medu.

Co jíst k snídani při hubnutí

Dietní snídaně pro hubnutí patří správně vyvážená strava: udělej si ovoce plátky, zeleninový salát s pšeničné otruby. Můžete přidat do menu tvrdý sýr, rostlinný olej. Dietní maso ráno umožní rychlejší metabolismus. Snažte se přejídat, aby se po celý den necítil pomalý.

Bílkovinová snídaně

Základní princip stravy: snížením přísunu sacharidů pro výrobu energie, kterou potřebuje, tělo začne rozkládat tělesný tuk. Proto, proteinové potraviny k snídani - nejlepší řešení ve stravě typu potravin. Pro změnu arzenálu je k dispozici široká škála receptů na vaření pokrmů z tvarohu (palačinky, kastrolky, saláty), vajec (míchaná vejce, smažená vejce, měkká rýže), kuřecí řízek.

Komplexní sacharidy

Pomalu absorbující sacharidy pro dietu jsou dobré, protože nezpůsobují prudký pokles skoků cukru v krvi. Tím je zajištěno rovnoměrné rozložení energie získané z potravin, což déle zachová pocit plnosti. Máte-li k výkonu po dietní snídani pro hubnutí, pak volba ve prospěch sacharidů jídlo je zřejmé. Nacházejí se v neškrobové zelenině (brokolice, okurky, hlávkový salát), v těstovinách z tvrdé pšenice, v obilovinách, které prošly nižším stupněm zpracování, si ponechaly většinu vlákniny a důležité stopové prvky.

Lehká snídaně

Saláty - nejlepší lehká snídaně pro hubnutí. Perfektně se hodí jako svačina, když nechcete brzo brzo přetížit žaludek, aniž by to způsobilo gravitaci. Relevantní, pokud plánujete budoucí brunch nebo pracovní oběd s kolegy. Ovoce nebo zeleninové dietní menu nebude mít vliv na postavu, i když budete jíst kilogram, zvedněte své duchy a naplňte energií.

Rychlé a užitečné

Toasty, krutony, sušenky, sušenky, chleby jsou uspokojivé řešení, které není horší než obsah vlákniny (v závislosti na odrůdě) nebo nutriční hodnota, a je dobrou alternativou obvyklých sendvičů. Lahodná a zdravá snídaně během diety se může skládat z müsli nebo vloček, ochucených porcí grapefruitu, spalování kalorií nebo rozptylu nádob s granátovým jablkem.

Co nejíst k snídani

Škodlivé produkty pro hubnutí zahrnují pečivo a pečivo, které rychle přetíží produkci inzulínu, což může způsobit zvýšení tlaku. Uzené výrobky, konzervované potraviny, předvařené pokrmy také nejsou vhodné pro dietní snídani - takové produkty negativně ovlivní metabolismus, nebudou těžit tělu jako celku.

Proč nevynechat snídani

Snídaně pro hubnutí je příslibem odolnosti vůči stresu, menší riziko pádu na nějaké oblíbené jídlo s vysokým obsahem kalorií, protože když jste plný, myslíte si méně na hlad. Německým vědcům se podařilo vyvodit paralelu, že hustší snídaně, tím větší je pravděpodobnost, že porce na oběd a večeři se zvýší v přímém poměru. Je lepší, abyste se ráno nepotáčeli, ale neměli byste se zcela vyhnout snídani. Američtí lékaři tvrdí, že více než 60% slibu dobré postavy pro subjekty sestávalo ze správně zvolené stravy.

Recepty Výživa Snídaně

Pravidelný příjem dietních potravin, který trvá jen několik minut denně, vám zajistí zdravý přístup k uvolnění kalorií bez poškození zdraví a pohody. Snídaně se správnou výživou pro hubnutí je celý systém skládající se ze správného sestavení menu pro efektivní výsledek. Jak si snídani, zatímco nadále zhubnout, přečtěte si níže.

Pohanka

Hlavní věc ve stravě je pokračovat v krmení vašeho těla živinami, takže přístup k vaření pohanky by měl být přehodnocen. Nejužitečnější zelená pohanka je obilovina, která není smažená. Má všechny potřebné součásti, které pomohou vašemu zdraví. Obecně, pohanka v dopoledních hodinách na hubnutí - pomůže udržet pocit plnosti na dlouhou dobu.

Složky:

 • pohanka - 50 g;
 • máslo - 1 lžička.

Metoda přípravy:

 1. Pohanku umyjte.
 2. Nalijte sklenici vroucí vody, nechte nabobtnat.
 3. Přidejte máslo.

Užitečné sendviče

Odborníci na výživu doporučují opustit pekařské výrobky. Zaměřte se na bochníky, celozrnný chléb s otrubami, ujistěte se, že hrubé. Zdravé sendviče pro hubnutí jsou dietní snídaně na základě bochníků, celozrnných otrubových chlebů, vždy hrubé broušení. Použijte jako pomazánkový sýr (recept níže), hummus, arašídové máslo. Ozdobte zelení, čerstvou zeleninou, dietním typem masa, tofu, sýrem, mozzarellou, tuňákem.

Složky:

 • celozrnný chléb - 2 plátky;
 • tvaroh, rozprostřený - 1 lžíce.

Metoda přípravy:

 1. Řez chleba. Naneste tenkou vrstvu nádivky.
 2. V případě potřeby ozdobte ovocem nebo syrovou zeleninou.

Tvaroh se zelení

Snadno připravitelný recept může být buď příloha, šíření na chlebu, nebo nezávislé jídlo. Tvaroh na snídani pro hubnutí se může lišit v obsahu tuku, a ve své struktuře - někdo bude dávat přednost jemnozrnné, aby někdo chuť tvaroh s hedvábnou texturou. To je dobrý příklad dietní výživy, kde je jídlo výživné, chutné a ne kalorické pro tělo.

Složky:

 • nízkotučný tvaroh - 150 g;
 • greeny dle Vašeho výběru - 1 svazek;
 • zakysanou smetanou - 1 polévková lžíce. l.;
 • sůl - 1 špetka.

Metoda přípravy:

 1. Umyjte zelené, jemně nasekané.
 2. Připravte si tvaroh: rozemele, smíchejte s ostatními přísadami.

Kefir Bunting

Vítězná dietní kombinace bílkovin s vlákny je ovesná kaše s kefírem. S mírou, můžete jíst, přičemž si všimnete zároveň blahodárný účinek na kůži, harmonický mechanismus střev. Pamatujte, že i když je tato kaše vhodná pro zažívací trakt, neměli byste ji používat dlouho. Má schopnost zametat živiny z těla, nejen strusky, proto je žádoucí omezit dobu jeho používání.

Složky:

 • ovesné vločky, "Hercules" - 150 g;
 • kefír - 1 šálek.

Metoda přípravy:

 1. Nalijte kefír s ovesnými vločky, nechte ho nabobtnat.
 2. Přidejte ovoce nebo švestky.

Omeleta při dietě

Rychlé, zdravé a zdravé - to je omeleta k snídani pro hubnutí. Vejce jsou nedílnou součástí jakékoli stravy. Pokud potřebujete dodržovat přísnou dietu, pak mléko může být nahrazeno pitnou vodou, a pánev s klasickou troubou. Přidáním greeny a špenátu do omelety, bude vaše strava ještě výživnější a zdravější.

Složky:

 • kuřecí vejce - 3 ks;
 • mléko 1% tuku - 40 ml;
 • zelení - 1 svazek;
 • rostlinný olej, kukuřičný olej - 10 ml;
 • sůl - špetka.

Metoda přípravy:

 1. Pánev namažte tenkou vrstvou oleje a zahřejte.
 2. Umyjte, nakrájejte zeleninu.
 3. Míchejte vejce, mléko a sůl. Přidejte greeny.
 4. Nalijte směs do předehřáté pánve, počkejte na její nastavení. Snižte teplo a připravte se.

Co pít na snídani, jak zhubnout

Nutriční hodnota následujících nápojů může soutěžit s plnou snídaní, takže je lepší vypočítat čas příjmu, pokud je chcete kombinovat. Je chybou věřit, že slavná pomerančová čerstvá šťáva je nejsprávnější variantou dietní snídaně: je prokázáno, že dráždí žaludeční sliznici, pokud se opije na lačný žaludek. Jako alternativní dietní tekutiny si vyberte jiné zdravé snídaně.

Káva

Dietní kávou máme na mysli přírodní kávu, černou. Můžete si vzít zelenou kávu, má více antioxidantů. Kromě toho, že získává vitalitu po něm, má stále vliv na štěpení tuku, takže v Itálii, a to i při relativně tučné potravě, má jen málo lidí problémy se srdcem kvůli vysokým hladinám cholesterolu v krvi. Recept na kávu se zázvorem na hubnutí diverzifikuje dietní snídaně, stimuluje pozornost a umožňuje rychlejší probuzení.

Složky:

 • káva, černá zem - 2 lžičky;
 • zázvor, čerstvý kořen - 1 lžička;
 • skořice - špetka;
 • voda - 500 ml.

Metoda přípravy:

 1. Na dně Turků nalévejte nastrouhaný kořen zázvoru.
 2. Přidejte kávu, nalijte vodu.
 3. Přes nízké teplo, přiveďte k varu dvakrát, ale ne vařit.

Koktejl

Tato verze dietního menu vám umožní okamžitě vyplnit potřebné prvky pro svalový růst ihned po třídě. Protein dietní koktejly k snídani - příklad, jak můžete míchat sacharidy (med, stevia, glukóza, rozinky, banány), bílkoviny (tvaroh) a tuky (ořechy, arašídové máslo), racionálně zkracují dobu vaření. Skvělá volba, když potřebujete spěchat na trénink.

Složky:

 • mléko - 250 ml;
 • ovesné vločky - 2 lžíce. l.;
 • ořech, drcený ořech - 2 lžičky;
 • banán - 1 ks.

Metoda přípravy:

 1. Smíchejte všechny ingredience v mixéru.
 2. Beat do hladké.
 3. Nalijte dietní nápoj do sklenice pro servírování, posypeme zbývajícími ořechy před podáváním.

Zjistěte, co je stevia.

Smoothies

Nízkokalorická a šetřící dietní strava. Skvělé pro téma, které ráno nesedí pevné jídlo. Zdravá snídaně smoothies neobsahují cukr, takže se lépe vstřebávají, aniž by způsobily náhlé uvolnění hormonu inzulínu. Současně na dietní snídani si můžete vytvořit harmonogram pro použití "čištění" smoothies, které pomáhají odstranit agresivní toxiny.

Složky:

 • celer - 1 stonek;
 • Jablko - 1 ks;
 • voda - 200 ml;
 • skořice, zem - špetka.

Metoda přípravy:

 1. Umyjte jablko a celer, nakrájejte na plátky.
 2. Míchejte v mixéru, dokud nebude hladký.

Video

Kategorie: