Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Lidé se často obávají o své blízké, rodiče se starají o děti, mladé lidi o své blízké a o majitele podniků o bezpečnost svých automobilů a zaměstnanců. Pro kontrolu je možné určit polohu podle telefonního čísla, pokud splníte řadu podmínek. Stojí za to připomenout, že dohled nad osobou bez souhlasu je zákonem zakázán.

Vyhledávání MTS

Operátoři nabízejí svým zákazníkům možnost zjistit, kde se nacházejí jejich příbuzní nebo příbuzní pomocí speciálních služeb. MTS vyhledává tři možné možnosti v oblasti geolokace:

 • "Dítě pod dohledem";
 • "Lokátor";
 • "Zaměstnanci".

Všechny jsou založeny na dobrovolném souhlasu druhé osoby pro sledování. Rozdíly mezi nimi v dalších funkcích a schopnostech. Například možnost pro děti nejen určuje jejich umístění, ale také kontroluje zůstatek účtu, nabití baterie, nainstalované aplikace. Možnost „Zaměstnanci“ vytvoří, podobně jako navigátor, mapu přemístění, která bude řídit trasu zaměstnance.

Lokátor MTS

Tato možnost z MTS pomáhá zjistit, kde se nachází nejen účastník této společnosti, ale i klienti Megafon, Beeline, Tele2. Lokátor MTS je dostupný pro všechny balíčky, hlavní podmínkou je, že osoba, která bude monitorována, musí pro tuto funkci potvrdit svolení. Takže můžete najít jakékoli zařízení, do kterého je vložena SIM karta (tablet, navigátor, smartphone). Chcete-li službu aktivovat, musíte provést následující:

 • v těle zprávy napište telefonní číslo osoby;
 • pošlete s ním SMS na 6677;
 • pokud klient souhlasí, můžete zjistit souřadnice polohy na vyžádání (cena 1 str.).

MTS - dítě pod dohledem

Tato volba je určena speciálně pro rodičovskou kontrolu dětí. Smartphony jsou již zakoupeny i velmi malými dětmi, mají možnost dostat se do celosvětové sítě, kde posílají materiály, které nejsou určeny pro dítě. MTS - dítě pod dohledem může být použito pro sledování v oblasti pokrytí telekomunikačního operátora. Chcete-li zjistit, kde se účastník nachází, použijí se základní antény, vedle kterých je osoba. To se stává příčinou chyby při určování 200 - 300 metrů ve městě, proto by měla být tato možnost zohledněna.

Souřadnice Beeline

Tato možnost, jak zjistit, kde se účastník nachází, nabízí jiný operátor - Beeline. Speciální funkce Beeline Coordinates se stala zjednodušenou verzí služby Locator. Pokud aktivujete pouze tuto možnost, budete mít možnost ji používat po dobu 7 dní zdarma, následovat 5 čísel, na které jste dali svůj souhlas. "Souřadnice" mají následující parametry:

 • měsíční poplatek je 1, 7 rublů za den;
 • můžete zjistit, kde se nachází pouze klient Beeline;
 • program "Locator" nefunguje;
 • Neexistuje funkce sebeurčení lokality, informace o sousedních objektech infrastruktury.

Chcete-li tuto možnost zapnout, měli byste poslat prázdnou SMS na číslo 4770. Dále musíte přidat číslo účastníka do seznamu voláním 0665 (diktovat jméno mobilního uživatele). Pokud chcete, můžete vyhledat osobu na mapě, nikoli z mobilního telefonu, ale prostřednictvím počítače. Prostřednictvím webových stránek společnosti můžete otevřít vyhledávací službu, kde se po jednoduchém registračním postupu (všechny údaje budou zaslány prostřednictvím SMS) dostanete do svého osobního účtu. To může přidat, odstranit lidi ze seznamu, posílat geolocation požadavky, přijímat odpovědi.

Megafon - předplatitelské umístění

Tento operátor má také vlastní verzi funkce pro výpočet, kde se osoba nachází. Megafon - umístění účastníka se nazývá „Navigator“, nejen klienti této společnosti mohou být sledováni, ale také MTS, Beeline. Po registraci a odeslání požadavků obdržíte SMS se souřadnicemi a odkazem na interaktivní mapu. Možnost můžete připojit prostřednictvím požadavku USSD nebo prostřednictvím služby LC na webu. Chcete-li zjistit polohu účastníka, vytočte * 140 # nebo odešlete slovo "REG" na číslo 1400. Obdržíte upozornění s GPS souřadnicemi.

Chcete-li tuto funkci použít, musíte odeslat zprávu s číslem účastníka na 1400. Žádost mu bude doručena, na kterou by měl odpovědět „ANO“. Další, budete moci požádat o souřadnice osoby, náklady na jednorázovou léčbu je 5 rublů, a poplatek za předplatné bude 3 p. za den. Současně můžete sledovat několik účastníků najednou. V případě potřeby lze tuto funkci vypnout kontaktováním operátora.

Geolokace podle telefonního čísla

Zjistěte, kde je účastník možný bez pomoci operátorů. Pro tento účel se používá geolokace podle telefonního čísla prostřednictvím programů a přístupu k internetu. Existují speciální aplikace pro konkrétní značky telefonů, existují nástroje pro populární operační systémy (iOS, Android). Hlavní podmínkou je, že zařízení musí být staženo předem a nainstalován program sledování. Detekce takový software může dokonce i dítě, takže sledovat nález tajně selhat.

Nástroj s pravidelným kmitočtem vysílá signál přes zahrnutý GPS maják na satelit. Systém zaznamenává údaje o pohybu a zobrazuje údaje o skutečném umístění do druhého radarového programu. Souřadnice na mapě, můžete vidět, jaké místo. Tato metoda sledování má své výhody:

 1. Počet sledovaných osob není omezen, můžete nejen získat konkrétní umístění osoby, ale také zjistit celou trasu.
 2. Většina programů funguje zdarma přes internet.
 3. Díky geolokačnímu systému obdržíte přesná data s minimální chybou.

V oficiálním App Store existuje mnoho možností pro takové programy. Níže jsou uvedeny nejoblíbenější možnosti pro různé platformy:

 1. "Moji přátelé." Tento nástroj je vhodný pro všechny majitele iPhone. Pomocí aktivovaného majáku můžete zobrazit polohu na mapě z mobilu nebo z počítače. Pro aktivaci musíte provést potvrzení, abyste nemohli nástroj používat tajně.
 2. "Kde jsou moje." Tato volba je určena pro majitele zařízení v systému Android. Tato aplikace je placena, takže ji často používají rodiče nebo korporátní společnosti k řízení.

Umístění podle telefonního čísla online

Mnoho uživatelů se zajímá o to, jak zjistit polohu osoby podle čísla mobilního telefonu. Tato možnost (bez první instalace výše popsaných programů) je k dispozici pouze telekomunikačnímu operátorovi, který provádí vyhledávání pouze na žádost orgánů činných v trestním řízení. Běžný člověk nemá takovou příležitost. Internet je plný stránek, kde nabízejí vyhledávat podle telefonního čísla online, ale to je podvod. Prostřednictvím těchto služeb můžete kontrolovat pouze to, ve které zemi je číslo registrováno. Možný jeden ze scénářů:

 1. Napíšete mobilní telefon, který vás zajímá, místo napodobuje hledání na mapě a pak vydává nějaký vtip v duchu „Jdi do práce, přestaň lhát“.
 2. Program hledá dlouhou dobu, a pak nabízí stáhnout si plnou placenou verzi. Po zaplacení nástroj stále nenajde nic a poskytne nesprávná data. Ale ve vašem počítači se objeví škodlivé soubory.

Video: jak najít umístění účastníka

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: