Bandana může být výborným rozhodnutím, zejména v létě. Tento nekomplikovaný detail může dát obraz tajemství a kouzla. Existuje obrovské množství možností, jak vázat šátek, stejně jako důvody pro nošení. Je důležité zvolit obvaz tak, aby dokonale zapadal do ostatních prvků šatníku, které se nosí při jedné příležitosti nebo v jiném.

Jaké jsou čelenky

Když mluví o bandana, znamenají čtyřúhelníkový kus látky složený šikmo, aby vytvořil určitý trojúhelník. Samotná definice naznačuje, že tato hlavička je klasickým šátkem. Je zpravidla vyroben z textilií o průměrné hustotě, především bavlněné kompozice. Příslušenství lze natírat vzory, malými detaily, logy nebo malovat v jedné barvě, tvar se nemění.

Mezi různými bandány jsou ty, které se liší od tradičních. V tomto seznamu můžete přidat pletený obvaz, připomínající běžný klobouk, ale popadl některé prvky z tradičních šátek. Cyklista bude vypadat jako kožená čelenka, která vyžaduje oděv, ale může to být mužský a ženský doplněk. Existují moderní buff bandány, které jsou transformátorem, který lze nosit různými způsoby.

Jak uvázat šátek na hlavě

Ve zdánlivé jednoduchosti vázání trojúhelníkového šálu na hlavu jsou nějaké triky. Než se rozhodnete, jak uvázat bandanu na hlavě, musíte odpovědět na otázku: proč ji uvázáte? Ochrana před slunečním šátkem může být svázána téměř jakýmkoliv způsobem, ale na stylu prvek bude muset pracovat. Vázání příslušenství je následující:

  • Klasický šátek na hlavě. Čtvercová tkanina je složena šikmo, až se rohy shodují. Umístěte přehoz, aby se připevnil k čelu, a kravatu uvolněných konců za upevněním šálu.
  • Pirátská verze. Přeložte jeden okraj čtvercového šálu do středu a položte jej na obočí na záhyb. Narovnejte uvolněnou část, zezadu upevněte obvaz.
  • Retro styl. Tato metoda se často nazývá prostá žena, protože ji používá pouze spravedlivý sex. Tkanina složená v trojúhelníku je ohnuta v poloze blíže k krku a pravý úhel je na korunce. Konce šátek jsou zvednuty a svázány přes pravoúhlou část.
  • Úzký proužek. Bandana se často nosí jako čelenky a náramky na ruce. Za tímto účelem se po diagonálním přídavku tkanina několikrát složí, až se získá tenký obdélníkový proužek.
  • Moderní způsob. S množstvím nadšenců, které jsou jakousi trubkou vyrobenou z látky, se vázání bandanů stává snadnější. Existuje mnoho možností pro nošení takového příslušenství, protože může být transformováno způsobem, který je vhodný pro majitele.

Jak nosit bandanu

Šátek vázaný na hlavu se vzorovaným zbarvením je nepravděpodobné, že by byl kombinován s přísným oblekem nebo krásným večerním oblečením. Z toho vyplývá závěr, že šátek se nosí pouze s některými oblečení. K dispozici je také univerzální možnost - džínové oblečení s kostkovanými košilemi. Tento způsob bude vyhovovat jakémukoli způsobu vázání šálu. Za jasných letních šatů bude šátek převlečený do tenkého proužku a svázaný lukem.

Ovlivňuje nosit bandány a věk. Mladí lidé v téměř všech případech mají toto příslušenství a ve zralých letech je pravděpodobnost ideálního obrazu s bandanou poloviční. Pro dospělé milovníky šátků je třeba, aby si pro sebe vyvinuli možnost nosit kus oblečení tak, aby nevypadal směšně. Podobně stojí za to dělat a majitelé nestandardního vzhledu.

Foto: účesy s bandana

Internetové obchody, které nabízejí k objednání příslušenství, často předvádějí zákazníkům, jak dělat šátky pro jasnost. Zde jsou fotky, které ukazují účesy, které lze s ní udělat. Tyto informace budou užitečnější pro ženy, protože muži na svém snímku neuznávají takovou škálu možností, jak vázat šátek.

Naučte se, jak kravatu krásně svázat.

Video: jak uvázat bandanu

Vizuální informace jsou vždy lépe vnímány: je snazší vidět jednou, než číst slovní popis tisíckrát. Videa, kde je čelenka svázaná různými způsoby, je snadné najít na internetu a použít tipy, které jsou v nich uvedeny. Mnoho bloggerů hovoří o stylistických možnostech použití šátku s konkrétním oblečením.

Biker možnost

Pin-up styl

Bandana buff

Bandana luk

Kategorie: