Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Když si člověk zvolí léčebný režim pro nemoc, která byla v něm identifikována, je často znepokojen vedlejšími účinky užívání léků a prováděním lékařských postupů. V této fázi se mnoho lidí zajímá, jaké metody léčby onemocnění jsou v pokladnici tradiční medicíny. Přečtěte si o tom, jak je adenóm prostaty léčen lidovými léky a zda je onemocnění léčitelné bez chirurgického zákroku. Dozvíte se, jak soda, propolis, včelí podpovrch a jaké bylinky vám mohou pomoci s tímto onemocněním, mohou být užitečné v procesu léčby.

Je možné vyléčit adenom bez prostaty?

Co je to za nemoc? Adenom prostaty je benigní nádorový proces prostaty, ke kterému dochází v důsledku hormonálních změn těla s věkem. V průběhu vývoje onemocnění je funkce močení zcela narušena nebo se může zastavit. Drtivá většina mužů, u kterých byla diagnostikována diagnóza, se bojí vyhlídek na operaci a zajímá se o všechny možnosti, jak vyléčit adenom bez prostaty.

Konzervativní léčba tohoto onemocnění pomocí lékařských přípravků a tradiční medicíny je možná, pokud je detekována prostata 1. stupně. Při 2 stupních tohoto onemocnění se často vyskytují případy, kdy je bez zákroku nemožné. Pokud je diagnostikován adenóm prostaty stupně 3, odstranění nádoru je často jediným způsobem, jak pomoci člověku vrátit se do plného života.

Tyto skutečnosti zdůrazňují, že pacient, bez ohledu na to, zda se rozhodl léčit léky nebo lidovými prostředky, by se měl poradit s urologem. Pravidelné vyšetření pomůže vyhodnotit průběh procesu léčby. Lékař také monitoruje, zda se vyvinula rakovina prostaty, protože toto onemocnění a adenom vykazují stejné symptomy.

Jak léčit adenomy prostaty lidových prostředků

Pokladna tradičních lékařských předpisů je k nezaplacení. Spolu s předepsanými léky, velké množství mužů úspěšně používá lidové prostředky pro adenoma prostaty. Podívejte se na výběr jednoduchých metod léčby tohoto onemocnění a vyberte si recept, který vám vyhovuje, což pomůže trvale se zbavit nemoci.

Soda

Tento nástroj se nachází v každém domě a může být užitečný při řešení takového onemocnění u mužů. Léčba sodové soli adenomu prostaty je v jejím použití uvnitř i navenek, pro koupele. Zdravotní ošetření by měla být prováděna takto:

 1. Zahřívejte 20 minut ve vodní lázni 1 lžičku mladých březových listů nebo pupenů naplněných 250 ml vroucí vody. Naplňte vývar, osolte ho špetkou sody. Lék se užívá před jídlem, 4x denně.
 2. 1 jídelna l. soda a 1 čaj l. Přidejte jod do 1 litru ochlazené vařené vody, zamíchejte a nalijte do nádoby s horkou vodou. Vezměte si koupel po dobu 20 minut.

Propolis

Léčba onemocnění prostaty pomocí lidových prostředků zahrnuje použití propolisu, užitečného produktu včelařství, který má pozitivní vliv na zdraví celého organismu. Pokud nemáte k této látce individuální intoleranci, začněte bojovat proti mužským onemocněním s pomocí takového jedinečného přírodního léku. Je velmi snadné udělat propolis tinkturu nebo použít svíčky, které zahrnují tuto léčivou látku.

Alkohol tinktura se připravuje a aplikuje podle receptury:

 1. 10 g propolisu se důkladně rozemele, přidá se do 100 ml alkoholu. Míchejte kapalinu půl hodiny.
 2. Na 3 dny nasaďte na tmavou polici a pak protřepejte 2 hodiny v chladu.
 3. Pijte 20 dní, přidejte 15 kapek propolisové tinktury do 50 ml vody nebo vařeného mléka a pijte třikrát denně po dobu 10 minut. před jídlem. Po 15denní přestávce se kurz opakuje.

Pro úspěšné odstranění bolestivých příznaků adenomu prostaty by měli muži používat hotové svíčky s propolisem. Čípky se kupují v lékárně nebo se vyrábějí samy tímto způsobem:

 1. 10 g propolisu se rozemele a nalije se 30 ml alkoholu. Směs nechte 10 dní ve skříni na tmavé poličce, promíchejte denně.
 2. Poté vypusťte alkohol na ohni, abyste získali tenkou hmotu hnědé barvy.
 3. Výsledná hmota se zahřívá ve vodní lázni se 150 g kakaového másla nebo másla, dokud se nedosáhne homogenní konzistence. Když směs vychladla, zapálil 10 svíček.

Každá svíčka pro správné skladování musí být zabalena do fólie a uložena v chladničce. Nové čípky po použití předchozích čípků neumožňují dlouhé skladování. Použijte 1 svíčku před spaním, vložení do řiti. Tato léčba trvá 30 dní. Po dvouměsíční přestávce budete potřebovat další 2-3 krát opakovat léčebný postup. Použití takového populárního způsobu léčby pomůže snížit zánět a minimalizovat možnost exacerbace onemocnění.

Bee Podmor

Dobré služby v boji proti takovému mužskému onemocnění budou stát mrtvé včely. Léčba adenomu prostaty včelím střevem je účinným lékem, pro tento účel se připravuje odvar podle tohoto receptu:

 1. Dejte na oheň 0, 5 litrů studené vody, která přidala 2 lžíce. Já sušených těl hmyzu.
 2. Po varu vaříme vaříme dvě hodiny na velmi nízkém teple, pak se kmen přetáhne. Lék uchovávejte nejdéle 10 dnů v chladničce.
 3. Vezměte vývar uvnitř třikrát denně před jídlem 1 lžíce. lžíce, rušení 1 lžička medu podle vůle. Léčba se provádí měsíc a půl, po přestávce po dobu 30 dnů, opakujte průběh ještě dvakrát.

Byliny

Jako léky na adenomy prostaty mohou být použity různé léčivé byliny. Zde jsou některé recepty:

 1. 4 lžičky. petržel semena, mletý do prášku, je nutné nalijeme vařící vodou, kmen infuzi po 20 minutách. Pít tříměsíční kurz, přičemž 4 krát denně po dobu 1 polévkové lžíce. Já znamená 15 minut před jídlem.
 2. 2 měsíce (pokud je to žádoucí, můžete a déle) pít neslazený čaj dvakrát denně, s použitím varného čaje namísto vaření piva (jiný název bylina Ivan-čaj).
 3. Pít čaj třikrát denně, dělat čerstvé nebo sušené listy kopřivy.
 4. Pijte třikrát denně před jídlem na 2 lžičky. čerstvá šťáva z celeru.

Vlaštovčí

Léčba onemocnění prostaty adenomem lidovými léky zahrnuje použití žlázy, která je přisuzována vlastnostem zpomalení vývoje nádoru. Při jeho aplikaci nesmí překročit denní dávku - ve velkých množstvích je jedovatá. Pro léčbu změn prostaty, tato léčivá bylina bude muset suchozemský nebo suché koupit v lékárně. Infuze je připravena tak rychle:

 1. Nalijte sklenici vroucí vody do sklenice nebo termosky 1 lžíce. Já celandine
 2. Kmen po 4 hodinách.
 3. Pijte prostředek 20-denní kurz, 1 polévková lžíce. Já před večeří a snídaní.

Přečtěte si další metody léčby adenomu prostaty u mužů.

Video o léčbě adenomu prostaty doma

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: