Sundresses v podlaze pro koblihy - jednoduchý, elegantní a zároveň pohodlný způsob, jak vytvořit tvar štíhlejší. Vytvářejí krásnou ženskou siluetu, účinně maskují části těla, které je třeba skrýt. Maxi sukně skryje nohy a hýždě, a více záhybů a vysoký pas bude dovedně skrýt malé bříško. Mnoho dlouhých sundresses pro plné dát důraz na luxusní výstřih.

Sundresses v podlaze pro obézní ženy

Pokud existuje několik kil, ženy se vždy snaží vyzvednout široký, tlustý oděv. Ale letní šaty, které jsou dokonale přizpůsobeny postavě, dělají zázraky, proměňují úplnou ženu v opravdovou krásu. Pokud je vzor výrobku na podlahu vytvořen kompetentním módním návrhářem, hotová věc bude nejen mladistvá, stylová, ale také pokryje extra kilogramy. Správný styl výrobku umožňuje kompletní ženě vytvořit moderní a stylový vzhled.

Než si koupíte dlouhé šaty v obchodě, rozhodněte sami, co to bude pro:

 • Jít do práce. Vhodné jsou modely z tlusté tkaniny (len, bavlna) s výstřihem do V nebo širokými pásy. Jste v kanceláři celý den, takže byste měli být pohodlné a pohodlné v oblečení.
 • K relaxaci na moři. Vynikajícím řešením je plážový plášť na podlaze lehkých, tekoucích tkanin (šifon, kaliko). Hitom sezony je bílé dlouhé letní šaty.
 • S vysokým pasem. Takový výrobek opticky prodlouží nohy, zaměří se na hrudník. Stejně populární jsou i šaty na gumičce.
 • Pro slavnostní událost. Dlouhé šaty z hedvábí nebo viskózy vypadají slavnostně, jsou velmi pohodlné na nošení. V něm budete vypadat neodolatelně a luxusně.

Sundresses s V-krk

Skutečný detail ve stylovém obrazu svěží dívky je V-krk, který vám umožní odvrátit oči od plného břicha a širokých ramen. Máte-li krásný objem hrudníku, šaty s takovým výstřihem bude ideální volbou pro vás, bude to krk déle a zdůraznit výstřih oblasti. Pokud jste nepohodlní kvůli plným ramenům, použijte jako plášť lehkou průsvitnou šálu nebo špičku.

Bezrámové modely

Máte krásný krk a ramena? Pak dlouhé šaty bez ramenního popruhu nebo s kravaty budou pro vás darem z nebes. Tento model je vhodný pro plné ženy s velkou velikostí prsou. Chcete-li odvrátit pozornost od břicha, vyberte si vysoce pasovaný styl bez ramínek. Pokud jde o barvy, nejoblíbenější jsou:

 • pruhy nebo puntíky;
 • geometrické vzory;
 • malý květinový vzor;
 • jednobarevná barva (béžová, modrá, žlutá).

Vysoký pas

Ideální model pro skryté vady. Vysoký pas šikovně skrývá vyčnívající bříško a další centimetry po stranách, což činí postavu křehkou a ženskou. Dno výrobku je buď rovné nebo létání a volné. Tyto sundresses šijí pro těhotné ženy, protože také ne vždy chtějí chlubit jejich rostoucí bříško.

Se širokými popruhy

Dámy s chutnými formami se kategoricky nedoporučují nosit dlouhé šaty s tenkými pásky. Tyto detaily řezu v nejkrásnějších stylech pro holky jsou vybaveny velmi širokými nebo středně širokými popruhy. Výběr barev by se měl zaměřit na světlé barvy, výtisky se svislými čarami. Pokud se nacházíte na širokých ramenou, použijte na obrázku šátek, neopatrně obklopující krk a padající do oblasti dekoltu.

Sundresses rovný řez

Chcete zdůraznit štíhlé krásné nohy? Nosit rovnou dlouhé šaty s štěrbinou. Takový model bude vizuálně dělat postavu vyšší a nohy štíhlejší. Pro každodenní nošení plné ženy se nejlépe hodí dlouhé letní šaty tričko. Tento model je jednoduchý a pohodlný. Rovná silueta v kombinaci s ramenními popruhy dokonale zapadá do obrazu pokročilého rezidenta metropole.

Zpět otevřený

Hluboký zářez na zadní straně je velmi populární mezi svěžími módy, kteří rádi tráví večer na diskotéce nebo v klubu. Nejběžnější typy řezů:

 • Kapička. Používá se ve volných dlouhých sundresses.
 • Trojúhelníkový. Velký výřez na výrobku pro večerní procházku.
 • Multiform (ve formě květu, srdce, protínajících se čar). Mládež volba, vypadá dobře na volné sundresses.

Aby bylo možné představit dívku sofistikovanost a krásu, někdy jsou zdobené výřezy na dlouhých výrobcích s otevřeným hřbetem:

 • v řetězcích;
 • vazby;
 • prolamované vložky;
 • luky;
 • krajka.

Nesprávně zvolený outfit s otevřeným hřbetem nebo neschopností nosit to může zkazit vzhled, takže se řiďte několika pravidly:

 • Udržujte své držení těla ploché.
 • Moderování Hlavní zaměření tohoto obrázku bude zadní, žádné další řezy nejsou potřeba (například hluboký výstřih)
 • Dobře upravená kůže. Máte-li pupeny na zádech, zarudnutí, letní šaty s řezem tak daleko, je lepší, aby nosit.
 • Vyberte si správné spodní prádlo. Snažte se vidět podprsenku pod letní šaty, pro tento zvolit modely se skrytými popruhy.

Naučte se vybrat večerní šaty pro obézní ženy.

Co se nosí s dlouhými šaty v podlaze

Doplňkové příslušenství může zlepšit váš vzhled, ale hlavní věcí není přehánět se svým číslem. V letním vedru jsou čepice dobrým doplňkem - nejenže chrání před horkými paprsky, ale také vytvářejí elegantní vzhled. Hromadná taška půjde na pláž letní šaty. Kancelářské modely jsou úspěšně kombinovány s bundami. To může být jak příležitostné pletené možnosti, a stylové džínové nebo kožené bundy.

Šperky na dlouhé šaty, vyberte si jemné: tenké náramky a prsteny, náušnice v podobě malých kroužků. Pod večerní pohled zapadají dlouhé korálky, řetízky s přívěskem. Masivní zlaté šperky nebo šperky s kamínky a kameny zde nebudou vhodné. V chladných dnech, nosit lehké šály na dlouhé šaty. To může být hozen přes ramena, zraněný kolem krku, svázaný na zápěstí nebo kabelce.

V závislosti na příležitosti je třeba vyzvednout boty:

 • sandály v průměru paty jsou vhodné pro práci;
 • pro volný čas upřednostňujte dřeváky nebo sandály na malém podpatku;
 • pro každodenní nošení zvolte klínové boty.

Naučte se, jak si vybrat správné oblečení pro obézní ženy, abyste obrázek upravili.

Video: přehled módních dlouhých sundresses pro plné

Výběr oblečení pro letní a teplý pramen je široký a pestrý. Každý den mnoho designérů a módních návrhářů vynakládá veškeré úsilí, aby děvčata s chutnými tvary vypadala atraktivně a zároveň pohodlně a pohodlně. Dlouhé sundresses, šité z přírodních, měkkých tkanin, sedět na postavě skvěle, skrývá své problémové oblasti. Chcete-li vybrat položku trendu, podívejte se na video recenzi modelů módních sundresses pro nádherné dívky.

Nové letní šaty 2022-2023 - fotky

V nové sezóně budou velmi populární dlouhé šaty, polo-štíhlé siluety a přísné linie, které vizuálně prodlužují postavu. Volba modelů je obrovská: od těch nejokázalejších za levné ceny až po rekreační možnosti. Nedoporučuje se však vybírat šaty ve tvaru pytlů. V paletě barev dominuje světlá paleta a výtisky. V nových modelech věnujte pozornost modrým, tyrkysovým, modrým, fialovým odstínům. Dobrá volba by byla dvoubarevný produkt: černá a fialová, bílá a fialová, béžová a fialová.

Kategorie: