Moderní telekomunikační operátoři nabízejí svým odběratelům řadu zajímavých služeb, možností a neomezené internetové linky bez dopravních omezení - jedné z nejoblíbenějších možností. Mobilní zařízení (smartphony, tablety) pracují s balíčkem této společnosti. Naučte se, jak získat přístup k síti v Rusku za poplatek za měsíc.

Jak připojit neomezený internet z Beeline telefonicky

Společnost vytvořila pro své uživatele několik nabídek, které mají jinou cenu a sadu služeb. V každém z nich je možnost připojení internetu beeline za megabajt platby nebo měsíčně s určitou částku provozu za den. Obzvláště výhodná možnost s neomezeným přístupem do sítě za měsíční poplatek. S velkým tokem dopravy má smysl aktivovat takový balíček.

Celulární společnosti připravily několik způsobů, jak připojit neomezený internet k Beeline. Jednou z možností je vytočit speciální číslo: pro každý paket je vyhrazen specifický kód. Vytočte následující kombinaci čísel a volacího tlačítka pro:

 • Extra - 067413251;
 • Maxi - 067413241;
 • Super - 067413231;
 • Světlo - 067413221;
 • Mini - 067413211.

Jak připojit Internet k Beeline přes USSD příkazy

Neomezený mobilní internet Beeline lze aktivovat automaticky vytočením krátkého požadavku. Při volbě speciální kombinace tlačítek USSD pro jízdné obdržíte kompletní balíček. Pro každý balíček má svůj vlastní naprogramovaný příkaz. Varianty kombinací pro ty, kteří hledají způsob, jak rychle připojit Internet k Beeline:

 1. Všichni majitelé internetového balíčku "Dálnice" musí vytočit * 115 * 04 #, který poskytne 1 GB za měsíc vysokorychlostního připojení. Po dosažení limitu zůstane přístup do sítě, ale rychlost se sníží (to je podmínka pro všechny tarify).
 2. Majitelé tohoto plánu získat 4 GB by měli vytočit * 115 * 061 #.
 3. Pro objednání 8 GB potřebujete vytvořit požadavek * 115 * 071 #.
 4. Prostřednictvím příkazu * 115 * 081 # lze získat 12 GB provozu.
 5. Maximální částka pro surfování - 20 GB - je k dispozici prostřednictvím kombinace * 115 * 091 #.

Ve všech těchto návrzích můžete po vyčerpání limitu použít prodloužení rychlosti. V některých situacích bude služba na 1 den levnější, což aktivuje malé množství provozu, ale jeho cena je také levnější. Můžete použít následující příkazy:

 • * 115 * 111 # - 100 MB denně;
 • * 115 * 112 # - 500 MB denně;

Beeline připojení k internetu prostřednictvím osobního účtu

Pro každého, kdo aktivně využívá celosvětovou webovou stránku na počítači, existuje způsob, jak snadno připojit neomezený Internet k Beeline pomocí osobního počítače (osobní účet). Musíte se nejprve zaregistrovat u služby. Na webových stránkách Beeline musíte zadat své telefonní číslo a SMS kód, který vám bude zaslán v odpovědi na požadavek * 110 * 9 #. Připojte k telefonu neomezený počet Internet Beeline následujícím způsobem:

 1. Jděte na LC.
 2. Přejděte do části Služby.
 3. Klikněte na sekci s nabídkou připojení neomezeného tarifu.
 4. Vyberte příslušnou možnost, zaškrtněte políčko před ní a aktivujte klepnutím na tlačítko "Připojit".

Jak připojit neomezený Internet Beeline na USB modem

Lidé často používají pro přístup k síti z notebooků a stolních počítačů USB modemy. K tomu potřebujete kromě samotného zařízení SIM kartu operátora. Při nákupu zařízení v salonu společnosti můžete okamžitě rozhodnout o balíčku, pokud víte, kolik provozu potřebujete na jeden den. Další aktivace je velmi jednoduchá:

 1. V prvních 3 dnech po nákupu nezapomeňte zařízení vložit do počítače.
 2. Nainstalujte program, který byl na disku se zařízením.
 3. Najděte funkci přenosu SMS a odešlete s ní kód, který vám zaměstnanec společnosti Beeline při koupi balíku dal. Bude jim také poskytnuto číslo, na které má být heslo odesláno.
 4. Aktivuje se váš profil, můžete plně využít modem.

Jak se připojit Beeline neomezeně pro domácí internet

Společnost Beeline svým účastníkům dlouhodobě nabízí nejen přístup k síti z mobilního zařízení, ale také plnohodnotný přístup k internetu na celém světě. Nejjednodušší způsob je získat spojení v kanceláři mobilní společnosti, kde se můžete dozvědět od specialisty všechny podmínky této služby. Dalším způsobem, jak připojit neomezený internet k Beeline je umístit objednávku přes LC na místě. Musíte uvést své jméno, adresu, telefonní číslo a zaměstnanec vás bude kontaktovat, abyste se dohodli v den připojení.

Provozovatel nabízí svým zákazníkům několik balíčků pro domácí připojení. Nejoblíbenější tarify společnosti jsou:

 1. „Neomezené Promo 500“ - předplatné 500 rublů měsíčně. Získáte 100 Mbps pro všechna zařízení, která jsou ve vašem bytě. Tento plán je vhodný pro aktivní uživatele, kteří tráví spoustu času online. Za samotné připojení není účtován žádný poplatek.
 2. "Ekonomika". Za 290 rublů získáte rychlost 15 Mbit / s. Tento plán je vhodný pro každého, kdo nemá velké množství informací. Připojení je zdarma.

Pokud jste dosud nebyli připojeni k pevnému internetu, měli byste zavolat průvodce, který může nastavit router bez platby, přístup do sítě. Pokud si tarif znovu zakoupíte nebo přeinstalujete operační systém, můžete použít průvodce nastavením, který si můžete stáhnout z webových stránek společnosti Beeline. Ke stažení by mělo být v případě takových situací předem.

Video: Neomezený internet na Beeline pro telefon

https://youtu.be/iSzbpI5ibtM

Kategorie: