Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Díky kvalitní práci fotografa se každá dívka může cítit jako špičkový model. Střelba na ulici je dvojitá radost, protože existuje spousta možností pro úspěšné záběry. Krása fotografie závisí nejen na úsměvu, ale i na vybraných pozicích, které zdůrazňují důstojnost postavy a prezentují vás v nejlepší perspektivě.

Krásné pózy pro focení na ulici

Před fotografováním byste měli pečlivě zvážit obraz, který chcete vidět v rámečku. Profesionální focení zahrnuje harmonickou kombinaci oblečení, bot, doplňků, modelů, místa a denní doby střelby. Uvolněná žena bude snadno fotografována na přeplněném místě, ale dívky jsou skromnější, aby si vybraly více odlehlých míst, aby se nestyděly za zvědavé pohledy kolemjdoucích.

Pózy pro fotografie pro dívky mohou být tvořeny úplně jinak, ale stejná pravidla pózování platí všude:

 • Při fotografování v plném růstu, není nutné napínat svaly těla, skukozhivatsya, a ruce ve stejnou dobu by měly být propuštěny z pěstí, ale nedávají jednu ruku na druhou. Je žádoucí, aby vaše pozice zůstala v pořádku, jinak dostanete deformovanou a nepřirozenou polohu. Je dovoleno mírně ohnout jednu nohu, vyrovnat záda, což je zcela přirozené, a pak otočit rameno k fotografovi a držet pas jednou rukou.
 • Nejlepší pozice pro fotografii v sedě jsou získány, pokud je tělo umístěno v perspektivě od tří čtvrtin k objektivu fotoaparátu s lehce nataženými dlaněmi a nohama. Neohýbejte nohy pod vámi, svírejte pěsti, vyberte čelní pózu.
 • Při portrétní fotografii na pozadí přírody se snažte maximálně uvolnit svaly obličeje a krku. Úsměv by měl být přirozený. Pokud je model širokoúhlý, pak profesionální fotografové doporučují otočit hlavu mírně do strany a dolů.

Statické pózy pro fotografie

Úspěšné focení vždy znamená správně zvolený úhel a směr pohledu modelu. Fotografování na ulici vám umožní experimentovat a můžete získat nápady z příkladů, které nabízejí stránky časopisů a webových stránek. Obecně platí, že pózy pro fotografie jsou rozděleny do dvou typů: statické a dynamické. Statická póza, která je u fotografa zřetelně seřazena, tak poskytuje modelům dokonalý úhel.

Při statickém vystupování je hlavním atributem fotografie často křeslo nebo kufr - je umístěn na zadní nebo boční straně objektivu. Tento kus nábytku není vždy používán k sezení. Vypadá velmi působivě, když model položí jedno koleno na židli a otočí se k fotografovi s profilem. Pose ležet a ležet lze použít nejen ve studiu, ale i na ulici, ale neměli bychom zapomenout, že končetiny, které jsou umístěny na objektivu, se opticky prodlouží, což je zvláště výhodné pro zobrazení délky nohou.

Dynamické

Nejlepší focení dívek se často získá, když jsou zachyceny během pohybu. Existuje mnoho nápadů na dynamické snímky: například pokud jste majitelem krásných a hustých vlasů, můžete s nimi pracovat otočením hlavy ze strany na stranu a fotograf zachytí původní rám. Pokud jsou v okolí kroky, pak je můžete vylézt. Obecně platí, že dynamika dobré možnosti pro focení s skákání, krouží kolem něj, atd. Hlavní věcí je přirozenost procesu.

Atributy pro dynamické fotografování mohou být libovolné objekty, které jsou vhodné pro fotografovaný předmět. Na podzim by bylo skvělým nápadem použít listy, které by měly být posypány. Často používejte deštník, který označuje mimo sezónu příšernost. Dynamické focení je příležitostí k fantazírování, proto se používají atributy, které jsou pro tento nápad a styl nejvhodnější.

Úhly

Schopnost přijmout správné držení těla před objektivem fotoaparátu je celé umění, ale je snadné se naučit, stačí se řídit radami profesionálů:

 • Pohled zezadu na rameno je takový druh pozice pro focení na ulici, který je vhodný pro dívku jakéhokoli vzrůstu. Hlavní věc je správně nastavit záda a vypořádat se s ohýbáním krku. Obraz bude vypadat, jako byste náhodou narazili na rám, který zdůrazní vaši ženskost a lehkost.
 • Close-up milenci budou potřebovat své ruce jako rám. Tato technika je často používána modely, které inzerují kosmetiku.
 • Ležící si skvělé snímky. Jednou možností je ležet na zádech, mírně otočit hlavu směrem k fotografovi. Obrázky jsou dobré pro fotografování v klíně přírody.
 • Pokud chcete ukázat sebe nebo svůj obraz v celé své kráse, můžete si pořídit obrázek po celé délce. Takže sedět bokem k čočce, ruce štíhlé, jedna noha ohnutá v koleně, a druhá narovnat s prodlouženou špičkou. Nezapomeňte použít vychýlení v pase, s hlavou hozený zpět, protože to je hlavní věc pro tuto pózu.

Nejkrásnější pózy pro focení

Pouliční styl je v poptávce mezi ženskou populací, protože mimo dům nebo studio můžete odhalit svůj obraz zcela a bez omezení. Zábavné pózy pro focení na ulici lze rozdělit do několika typů, z nichž každý má své jméno:

 • "Triumfální." Zdůrazňuje váš význam v rámci, to znamená, že jen vy jste v záři reflektorů. Póza je ohnout jednu nohu na koleno a roztáhnout ruce od sebe nebo nahoru. Rám bude citový a dynamický.
 • Supermodelka. Vhodné pro focení na městské ulici. Zde by měla být hmotnost těla přesunuta na jeden kyčle, rukou na něm. Cítíte se jako špičkový model.
 • Křížově. Vynikající volba, pokud chcete kombinovat v jednom rámu odvážné a elegantní ženské obrázky. Posuňte tělesnou zátěž na jeden kyčel, ale zároveň položte nohy příčně.
 • "Závislost na tématu." Dělá ženský obraz co nejvíce uvolněný a uvolněný.
 • "Defile". Půjčeno ze světa modelů. Hlava by měla být mírně spuštěna, hřbet by měl být zaoblený, tělo těla a prsty na nohou by měly být směrovány od fotoaparátu, jako by odcházel.

Venku na jaře

Jarní focení je nejjasnější a nejbarevnější. Skvělý nápad by bylo pořídit si fotografii mezi kvetoucími stromy nebo vymyslet námořnický styl a jít na nábřeží. Obzvláště oblíbené jsou takové pozice jako polosedání a ležení na mladé trávě. Chcete-li vytvořit ještě zajímavější a neobvyklé jarní rámy, měli byste si vzít atributy v podobě jemných šátků, míčků, kabelek nebo ozdobných nápisů.

Nejlepší představuje pro focení na moři

Snímky na pozadí vody lze často vidět na vrcholu léta. Představovat pro natáčení obrovské množství, ale nejběžnější - to je pozice na břehu, ve vodě, na výšku a během pohybu. V každém případě stojí za to připomenout, že pro fotografii v plavkách stojí za to vybrat správnou pozici pro vaši postavu, aby se zdůraznily její výhody, ale aby se skryly nedostatky. Dívka s dokonalými proporcemi bude vyhovovat jakémukoliv tvrzení, ale ti, kteří mají nadváhu, by se měli pokusit.

Představuje pro fotografování v lese

V přírodě si můžete snadno vybrat vhodné rekvizity pro rám. Skvělý nápad by byla fotografie s podporou na stromě, nebo si můžete posedět na krásném pařezu. Portrétní záběry vypadají skvěle v hustém zeleném listí stromu nebo mezi padajícími jarními listy. Je-li v lese potok, nezapomeňte si pořídit fotografii v blízkosti, například tak, že jednu nohu položíte do vody. Existuje mnoho možností fotografování v lese, ale je lepší začít z uvolněných pozic, které vznikají spontánně.

V přírodě

Měly by být vybrány podle tématu, protože například svatební focení má své vlastní nuance. Nicméně, v každém případě, obrázky by měly odrážet svou romantickou náladu a teplé pocity vůči sobě, i když je zima venku. Jemný dotek muže k ženě, polibky nebo skoky může dobře hrát pár v lásce a zachytil z nejúspěšnějšího úhlu profesionální fotograf.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: