Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Je známo, že svatební obřad je nádherná, jasná, jasná událost. Dříve se myslelo, že taková událost sní o radosti, pohody a neuvěřitelném štěstí. Postupem času se interpretace změnila: mnoho knih o snech v různých směrech odhaluje podstatu. Proč vidět svou svatbu ve snu? Odpověď naleznete níže.

Proč sní o své vlastní svatbě

Nejčastější ve vyhledávačích je otázka toho, co je vaše svatba? Vzhledem k třem nejoblíbenějším významům pomůžete jasně vysvětlit různé vysněné knihy:

 1. Událost může snít o získání dobré zprávy, dobré události. Taková událost slibuje jen radost a ne jediné smutné zprávy.
 2. Snít o svatbě, kde smutní hosté chodili na procházku, rodiče byli kvůli nemoci, špatným zprávám a nepříjemným činům.
 3. Pokud máte sen o manželství - to je znamení: je čas věnovat více času vašemu soulmate.

Svatební přípravy

Ve většině případů může příprava takové akce snít o mladých dívkách a ženách nad 35 let. Možná je to jen něčí sen, který by se měl splnit. Pokud se však obrátíte na stránky knihy o snu, vysvětlí, co je příprava na váš vlastní svatební sen:

 1. Partner vám chce říct o všech jeho pocitech, ale nerozhoduje.
 2. Pokud se ve snu dívka připravuje, nosí krásné bílé šaty, snaží se to v obchodě - to znamená, že se plánuje koupit nějaký druh globálního nákupu.
 3. Snil o manželství - to je rozruch, příjemné práce kolem domu a srdečné přiznání, pozvání na rande.

Jaké sny o manželské svatbě

Pokud mají dívky, které nejsou svobodné, příjemné sny o svatební oslavě - není nic překvapivého. Na druhou stranu je velmi alarmující, co sny o svatbě sňatku s manželkou:

 1. Vidět se v novém manželství, ale ve snu - musíte pochopit svou rodinu. Možná je tu nedorozumění nebo trochu plivnutí.
 2. Je-li manželství snění oženilá žena, pak je docela možné, že existuje další muž, který je připraven jednat a dobýt dámu.
 3. Pokud je to sen vydaté dámy, pak byste měli očekávat potíže, ze kterých nemůžete uniknout. Dříve nebo později nastane okamžik, kdy vlastní spánek naznačuje vztah s manželkou.

Nesezdaná dívka

Pravděpodobně by každá dcera ráda viděla svou vlastní oslavu ve snu. Bílé šaty, šťastná maminka, krásná výzdoba, přísaha a mnoho barev. Ale je to tak krásné a příjemné, jako ve skutečnosti? Proč sen o svatbě nesezdaná dívka:

 1. Pokud se jedná o oslavu s milovanou osobou, milovaného člověka ve snu, pak se ve skutečnosti vztah páru stane ještě silnějším než dříve. Zde je láska a důvěra, něha a opravdová péče.
 2. Pokud dívka vidí svého manžela jako cizince, dojde k neočekávaným událostem, které všechno otočí vzhůru nohama. Obecně platí, že v každém snu je neznámý mladý muž osudovým poslem příznivých zpráv.
 3. Sen slibuje okamžité rozhodování.

Jaké sny o mužské svatbě

Někdy má mužský sex také příjemné chvíle spojené se svatební oslavou. Pro některé to bude pro ostatní známé - překážka. Zde je zajímavá interpretace toho, o čem sní manželství ženatého muže:

 1. V podstatě, pokud mladý muž snil o svém manželství, pak nastanou dramatické změny v práci. A co je nejdůležitější - tyto změny budou příznivé. Například dlouho očekávaný nárůst nebo zahájení vlastního podnikání.
 2. Pro ženatého muže, je-li sen o svatbě - to je nové kolo ve vztazích s jeho soulmate. Člověk pozná svého manžela z jiné zajímavé strany, kterou si předtím nevšiml.
 3. Vlastní triumf - opravit chyby, revidovat všechny minulé přestupky.

Co sní jejich svatba s milovanou osobou

Dívky v předvečer svého svátku nemohou přemýšlet o ničem jiném. To je pro tělo hodně stresu, protože potřebujete všechno, co potřebujete. Mnohé sny o oslavě tedy neznamenají nic, pokud se událost bude konat. Ale proč snít o svatbě s chlapem, pokud se nemluví o osobní dovolené? Existuje několik výkladů tohoto snu.

Základní interpretace:

 1. Druhá polovina jako manžel je již dobrým znamením. S největší pravděpodobností se vztah přesune do nové fáze, která bude mnohem pohodlnější a zajímavější pro oba lidi.
 2. Láska funguje zázraky, takže pokud vidíte triumf a kamaráda ve svých snech, znamená to, že romantické vyznání, o němž sníla už mnoho let, těhotenství není daleko.
 3. Milovaný chlapec, jako nejmocnější rameno, na které je důležité spoléhat. Dovolená s polovinou, bez které nemůžete žít - je stabilita, blahobyt a důvěra mezi lidmi.

S manželem

Mnozí se zajímají o otázku, jaký sen o svatbě se svým manželem? Většina knih o snu dává jednoznačnou interpretaci takové události. Pokud manželství zahrnuje skutečné manželky, pak stojí za to čekat na problémy. To může být jak objasnit vztah a nesoulad v rodině. Aby se zabránilo všem nedorozuměním, je lepší přijít ke společnému jmenovateli. Někdy se sny stávají skutečností. V každém případě je lepší podívat se do knihy snů.

S přítelem

Přátelé, chlapci ve snu - to je dobré znamení, ale ne pro dívku, ale pro mužský sex. Proč sní o svatbě s přítelem? Existuje spousta možností, zde jsou některé z nich:

 1. Snil o svatbě - ten, kdo se chová jako manžel, bude mít dívku, pro kterou bude připraven na cokoliv.
 2. S největší pravděpodobností nepovažuje hostesku za spánek, jako přítelkyni. Zde je něco mnohem víc než jen prostý rozhovor a rada: sympatie nebo neopětovaná láska.
 3. Přítel chce říct nebo říct o osobě ve sprše. Stojí za to si poslechnout, najednou se tyto informace stanou užitečnými a nezbytnými.

Neúspěšná svatba

Pokud se oslava rozpadla v plném proudu - to je špatné. Mnoho dívek se začíná bát: proč snít o útěku ze své svatby? Zde je důležité věnovat pozornost emocím, které snílek zažívá. Pokud je to chagr, pak věci, které opravdu nechci dokončit do konce, nejsou daleko. Pokud je to radost, pak zátěž, která sloužila k tvrdému stisknutí, ale nic dobrého z toho nepřijde, klesne. Mnoho knih o snu, jako je Miller, interpretuje sen, ve kterém je uniklá nevěsta přítomna jako herold nechtěného manželství.

S bývalým přítelem

Při rozloučení duše dívky přetéká emocemi. To je úleva i utrpení. V tak těžkém období můžete vidět sny jiné povahy. Proč sní o svatbě s bývalým přítelem, i když je vše již dokončeno? Za prvé to může znamenat - v životě dívky to nebyla ta nejpříjemnější fáze. Za druhé, dříve nebo později se černý pruh změní na bílou. Ženský sex potřebuje věnovat čas milovanému člověku, zbavit se všech negativních a věřit ve světlou budoucnost.

S bývalým manželem

Ženský sex často zázraky o snu o svatbě s bývalým manželem? Proč minulost nepustí, neustále je najde? To lze vysvětlit pouze jedním zřejmým faktem: dívka si stále často myslí, že se rozpadne a vrátí. Proč sní o svatbě - své vlastní? Bývalý manžel může snít a požadovat přehodnocení všech akcí, které byly kdysi provedeny. Je s největší pravděpodobností čas se poučit z vašich chyb.

Co sní o svatbě bez ženicha

Dva by se měli zúčastnit obřadu: nevěsta a ženich. Nelze si představit oslavu bez muže. To je to, o čem sní o svatbě bez ženicha:

 1. Absence manžela na svatbě - upozornění na hrozící nepříjemné události a incidenty. Je na čase shromáždit sílu, být pozornější k rodinnému životu, pečlivě se věnovat další práci.
 2. Měl jsem sen o své vlastní svatbě bez ženicha - to jsou překážky, které neznamenají, že se snílek sní.

S jiným mužem

Zpravidla cizí mladík - to je intimní touha dívky. Proč sní o svatbě s jiným mužem? Téměř všechny interpretace slibují snílkovi: při pohlavním styku postrádá pocity. To může být užitečné říct manželovi o nástupu pórů, aby vyzkoušeli nový, neznámý, diverzifikovat intimní život. Není vždy nutné zcela důvěřovat snem. To není skutečný svět, ale pouze to, co se nejvíce obáváme, nebo naopak chceme, ale nikdy neřekneme.

Video

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: