Nevolnost, žízeň a bolest v hlavě … Tento stav, se vzácnými výjimkami, čelil každému dospělému, den předtím nevypočítal dávku alkoholu, ani fanouška alkoholu. „Milovníci“ mají závažnější symptomy. K ochraně před tímto stavem, znalí lidé používají různé prostředky, a kyselina jantarová s kocovinou je nejlepší. Jaká je její síla? Zjistěte všechny indikace pro použití tohoto úžasného doplňku stravy, ať už způsobuje poškození těla.

Jantarová kyselina jako lék na kocovinu

Představuje bílé krystaly kyseliny jantarové, dobře rozpustné ve vodě, kyselé chuti. Získávají se při zpracování přírodního jantaru. Tato látka se také nachází v mnoha potravinách, rostlinách. Je produkován téměř jakýmkoliv organismem dýchajícím kyslík. Kyselina jantarová má úžasné vlastnosti akumulovat se pouze v orgánech, které ji potřebují, a ignorují ostatní tkáně. Navíc, pilulky nejsou návykové.

Přínos a škoda

Tento lék dobře bojuje proti intoxikaci, takže může pomoci s kocovinou a vyrovnat se s jinými otravami. Přiřaďte kyselinu s extrémní únavou, ztrátou síly, nervovým vyčerpáním. Jako adjuvans je užitečný při léčbě deprese. Pokud tyto podmínky jsou vám známé, začněte užívat doplňky stravy, náhle, a zapomenout na alkohol. Pamatujte však, že použití tohoto léku na prázdný žaludek povede k ještě horším následkům pro tělo než kocovina. Kyselina jantarová je velmi užitečná pro organismus jako celek, protože:

 • podporuje sekreci inzulínu;
 • zlepšuje aktivitu imunitních, oběhových a genitourinárních systémů;
 • zvyšuje odolnost těla vůči různým typům infekce - proto se doporučuje pít, pokud je diabetes nebo ARVI;
 • užívejte tablety tablet s kyselinou jantarovou nutně ženy s nadměrnou hmotností, metabolické poruchy,
 • během těhotenství;
 • pomoci zbavit se gynekologických onemocnění;
 • efektivní, podle výzkumu, dokonce i onkologicky.

Indikace pro použití

V případě otravy alkoholem trpí játra nejvíce. Jantarová kyselina se rychle dostane na pomoc. Lék bude štěpit acetaldehyd, odstraní další toxické látky, které zničí tělo. V případě těžkého alkoholismu byste neměli počítat s dramatickými změnami. Je nutné pít kyselinu jantarovou jak pro prevenci kocoviny, tak pro její první projevy. Účinek tablet začíná po 40-60 minutách, proces trvá asi 3 hodiny. Mimochodem, levné kyseliny jantarové je základem mnoha drahých léků pro příznaky kocoviny a pro získání z tvrdého pití.

Kontraindikace

Hlavní nevýhody látky:

 1. Velké množství kyseliny jantarové je nebezpečné pro anginu pectoris, oční onemocnění, urolitiázu, pozdní toxikózu.
 2. Lék stimuluje mozek, proto jej nepoužívejte před spaním.
 3. Kyselina jantarová zvyšuje kyselost žaludeční šťávy. Nelze ho užívat nalačno, s akutním žaludečním vředem a dvanáctníkovým vředem.
 4. Ve velkých množstvích látka zvyšuje krevní tlak: odmítá užívat kyselinu jantarovou pro hypertenzi.
 5. Zapomeňte na dietní doplňky v případě individuální intolerance.

Návod k použití tablet kyseliny jantarové

Ujistěte se, že kyselina jantarová pomáhá v boji s kocovinou, vyřešte režim. Dodává se ve formě tablet a prášku, které se rozpouštějí ve vodě, čaji nebo šťávě. Tento nápoj se používá při jídle. Pokud máte v plánu předvést alkohol v předvečer pracovního dne, zabránit kocovině: pít lék půl hodiny před přijetím etanolu (jednorázové dávkování - 200-250 mg) - a nebudete muset "léčit" bolavé hlavy ráno.

Při prvních známkách otravy alkoholem pijte pilulku (100 mg) každou hodinu, dokud nejsou všechny příznaky úplně pryč. Pokud užijete více než šest tablet denně, pak bolest v žaludku a pálení žáhy přijde do kocoviny. Je povoleno zvýšit dávkování pro abstinenční syndrom: alkoholici pijí lék 3-4 krát s 250 mg, doba trvání léčby - 4-10 dnů. Nicméně, ne kyselina jantarová pomůže lidem se závislostí obnovit, ale lékaři a psychologové pomohou.

Dozvědět se více o nebezpečích alkoholu a jeho účincích na lidské tělo.

Video

Zjistěte, jak dochází k otravě methylalkoholem - symptomy a pohotovostní péče.

Recenze

Anton, 30 let: Je to škoda, že jsem se dozvěděl pozdě o kyselině jantarové s kocovinou - už nepiju! Bylo by to o deset let dříve, bylo by to dobré. Studentské roky, stejně jako všichni ostatní, byly velmi vtipné - často mě bolela hlava. Nevěděl jsem, že kyselina jantarová se v poslední době neobjevila, ale stará medicína. Je škoda, že jsem o ní ještě nikdy neslyšela.

Natalya, 29 let: Jantarová kyselina s kocovinou byla vždy konzumována. Nejlepší pomoc pro bolesti hlavy! A ulehčete pomoc kocovině a během sezení. Dívky-přátelé s ní zhubnout. Nevím, co pomáhá více - ona nebo dieta, ale hubnutí je patrný. Kolik je droga, já nevím, ale je to levné - buď 12 rublů, nebo 17. Mám v plánu koupit jen v případě.

Elena, 40 let: Není divu, že kyselina jantarová se málokdy koupila. Stejně jako všechny ostatní dobré a levné léky, to není zobrazen v lékárně okna. Díváš se - jsou tam jen drahé léky. Vím o ní, takže lék je vždy v lékárničce. Pomáhá odstranit syndrom hladu doma, a to nejen. Anotace - přečtěte si popis.

Sergej, 65 let: K úlevě od příznaků kocoviny, můžete použít tradiční medicínu: okurku, zelí, kefír, šťávy jako rajče nebo pomeranč. Navíc musíte pít hodně tekuté vody, minerální vody, sladkého čaje, například s citronovou, brusinkovou a brusinkovou šťávou, dogrose. A tady je další věc k pití z kocoviny - kávy a silného čaje!

Kategorie: