Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Oblast pasu je pro mnoho lidí nejproblematičtější. Ženy tam jsou geneticky inherentní hromadění podkožního tuku, jako pomoc při porodu, pak se zvyšuje v důsledku životního stylu. U mužů je častěji tvořen jiný typ tuku, který obklopuje vnitřní orgány. Fyzická zátěž zaměřená na problémovou oblast pomůže zbavit se postavy nedokonalosti. Existuje široká škála účinných cvičení, mezi nimiž si můžete vybrat, které cvičení nejlépe odstraní žaludek a podpoří vstřebávání tuku na stranách.

Jaká cvičení mohou odstranit žaludek

Integrovaný přístup pomůže vytvořit žaludek plochý a krásný. Nemůžete očekávat, že realizace jednoho cvičení vyřeší všechny problémy. Je důležité kombinovat dva typy tréninku: aerobní a pevnostní. Aerobní cvičení nutí srdce cvičit, zlepšit krevní oběh a saturaci buněk kyslíkem. To zvyšuje metabolismus as ním i úbytek hmotnosti. Pokud se v páse nahromadila vrstva tuku, pak mu pomohou pouze cvičení v podobě běhu, švihadla, cyklistiky, plavání v bazénu a fitness.

Silový trénink je cvičení, které provádíme zvedáním závaží nebo vlastní tělesnou hmotností. Zaměřují se na specifické svalové skupiny. Kombinace je spolu s aerobním cvičením, zajistí souběžné hubnutí a vytvoření krásného reliéfu. K utažení žaludku je třeba použít:

 • Vrchní tisk. S ním pracovní cvičení "prkno", zvedání těla, "skládací postel", dřepy, mrtvý tah.
 • Dolní lis. K tomu, fit "nůžky", "kolo", zvedání nohou.
 • Boční a šikmé břišní svaly. Pumpoval otočením na zadní straně, fitball.

Cvičení pro spalování břišního tuku

Nejlepší cvičení pro hubnutí břicha jsou tři třídy, které dělají tvar tisku krásné. Komplexně zpracovávají všechny svaly a rychle snižují tukovou vrstvu:

 • Jízdní kolo. Když to uděláte, dáváte zátěž na přímé a šikmé svaly. Dělá se vleže, nohy se zvedají o 45 stupňů. Když jedna noha vdechne, jedna pata jde k hýždě, zatímco vydechování kolena je nataženo k hrudi. Druhá noha je v tomto okamžiku rovná. Pak se vše opakuje se změnou nohou.
 • Kroucení fitballem. Dělají rectus svalovou práci, pracovat přes horní a dolní tisk. K tomu si lehněte na fitball, položte ruce za hlavu a zvedněte tělo nahoru. V horní poloze utáhněte svaly.
 • Zvedněte nohy. Pracují na přímých a šikmých svalech. Chcete-li provést, musíte pověsit na bar a vytáhněte nohy na hrudník.

Cvičení pro břicho a pas

Všechny třídy pro břicho budou zahrnovat pas. Při pravidelných cvičeních s následujícími cvičeními můžete zaznamenat pokles objemu za měsíc o několik centimetrů:

 • Otáčení se zvednutím pánve. Tento pohyb se provádí z polohy na břiše, nohy se musí ohýbat na kolenou a zvedat se nad sebe. Současně zvednout tělo a nohy, skládání na polovinu.
 • Boční kadeře budou klást maximální důraz na pas. Leží na vaší straně, ruka, která je pod tahem dopředu. Vezměte další za hlavu. Snažte se zvednout tělo a nohy, udržet pozici na boku. Kolena mírně ohnutá.
 • Snížení pánve. Lehněte si na bok a opřete se o loket. Spusťte tělo úplně dolů a pak se vraťte do původní polohy.
 • Svahy. Pracují po stranách. Pro větší efektivitu můžete provádět zátěž ve formě činek.

Cvičení na ploché břicho

Obnovení pár kilo pomůže jednomu efektivnímu cvičení. Dělá pětkrát týdně, dvakrát denně nalačno, za měsíc si všimnete výsledku. Mluvíme o cvičení "vakuum", které zvyšuje tón vnitřních svalů a dává žaludku plochý tvar. Je vhodný pro ty, kteří mají klesající kůži na dně, a svaly jsou silně natažené. To se děje ve stoje, na všech čtyřech. Pointa je, že nejprve se zhluboka nadechnete, a pak plný výdech, takže stěny břicha se budou držet na zádech. Při výdechu trávíme 15-20 sekund, vdechujeme a znovu opakujeme.

Hledáte odpověď, která nejlépe odstraní žaludek, mnozí dospějí k závěru, že se jedná o kolečkové bruslení. Při tomto pohybu cítíte enormní napětí břišních svalů. Není snadné se jí přizpůsobit, ale výsledek v podobě kostek stojí za to. Začněte bruslit, klečet. Pomalu otáčejte válečkem dozadu a dopředu až na doraz. V natažené poloze se zdržte pár vteřin. Chcete-li začít, nedělejte více než dva přístupy desetkrát.

Sada cvičení pro břicho

Pokud jste jednou měli ploché bříško, ale postupně se stal tukem, objevila se zástěra, takový jednoduchý komplex pomáhá zhubnout. Obsahuje nejúčinnější cvičení pro břicho. Je nutné provádět je každý druhý den a pokusit se, aby počet opakování na 3 sady 25 krát. Můžete začít s částkou, kterou jste schopni zvládnout:

 • Nůžky Pohyb se provádí vleže. Položte ruce pod hýždě. Hip lift asi 30 centimetrů od podlahy, protáhněte je, střídavě zvedněte jednu nohu, pak přítele.
 • Push Je vyroben ze stejné polohy, ale nohy jsou ohnuté na kolenou. Přineste si kolena k hrudníku, pak prudce zatlačte nohy a narovnejte je. Hýždě, dolní záda stoupají nahoru a pak se hladce vracejí.
 • Komplikované zkroucení. Z polohy na břiše zvedněte nohy, tělo nahoru. Ruce, které se nacházely na břiše, a skládaly tělo mezi koleny.
 • Popruh s otočením. Otočte svou tvář k podlaze, zvedněte se na lokty. Celé tělo je nataženo v jedné linii. Pak otočte na jedné straně a zvedněte jednu ruku od podlahy. Vrať se na druhou stranu. Ve všech třech pozicích držte 30 sekund.

Video: efektivní cvičení pro břicho

Správnost cvičení je velmi důležitá pro dosažení požadovaného výsledku. Neučinit chyby, dostat se do správných pozic, naučit se dýchat a pohybovat pomůže videem, ve kterých vám profesionální sportovci řeknou, jak provádět určité pohyby. Jakýkoliv z komplexů může být považován za základ a tím, že to dělá pravidelně, získáte dobrý výsledek.

5 cvičení pro hubnutí břicha a boků

Cvičení pro břicho doma

Břišní cvičení pro ženy

Pomozte vývoji webu a sdílení článku s přáteli!

Kategorie: